Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gościu napisał/a komentarz do Michał Masłowski na ostatniej prostej przed transferem do Legii Warszawa?

  Ja myślę że to tylko potwierdza że kompletnie się nie orientujesz w tym temacie i opowiadasz na forum bzdury.Pytenie tylko czy robisz to z czystej niewiedzy i nie chce ci sie zagłębić w temat z czystego lenistwa aby rzeczywiście podyskutować czy powtarzasz te steki kłamstw bo ktoś ci tak kazał. Może zapytaj się Pana Tarasiewicza dlaczego odszedł z Zawiszy. Odnośnie Masłowskiego życzę mu aby zmienił klub bo w teamie Pana Radka nie ma przyszłości a ma chłopak talent który móglby rozwinąć ale tylko w normalnie prowadzonym i zarządzanym przez profesionalistów klubie , chociażby takim jak wspomniana w artykule Legia

 • gościu napisał/a komentarz do Radosław Osuch: Skorża to jeden z najlepszych polskich trenerów i mój faworyt

  tak to jest jak się słucha mitomana z Bydgoszczy (właściciela) który wciska ludziom kit wraz z swoją przyboczną świtą komentujących na SF.

 • gościu napisał/a komentarz do Oficjalnie: Maciej Skorża trenerem Zawiszy Bydgoszcz

  no tak teraz można już jechać na byłego trenera że pijak i taka tam inna patologia no bo przecież juz oficjalnie nie jest w teamie Pana Radka. Spodziewałem sie takich komentarzy z tą różnicą , że pojawią sie może 2,3 godziny póżniej.No ale cóz nadworna świta imperium Pana Radka czuwa , może i dobrze.

 • gościu napisał/a komentarz do Oficjalnie: Maciej Skorża trenerem Zawiszy Bydgoszcz

  Dziwne w Gazecie Pomorskiej napisali że kontaktowali się z Skorżą i nie potwierdza faktu bycia trenerem Zawiszy i odsyła do Pana Radka a Pan Radek nie odbiera telefonów ...Może to kolejna inicjatywa Pana Radka aby wzbudzić emocje w całej piłkarskiej Polsce i nie tylko w temacie wybory trenera w klubie Pana Radka

 • gościu napisał/a komentarz do Bydgoscy kibole odpowiadają na apel Tarasiewicza: Nie ma zgody na koniec konfliktu

  ile można słuchać o kibolach kibol to kibol tamto ludzie nie macie ciekawszych tematów nie będzie ich już na meczach więc może czas kupić bilet wsiąsć do autokaru pojehać na mecz i udowodnić im że bez nich może być inaczej może nawet lepiej zobaczymy.

 • gościu otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  przestańcie straszyć ludzi co ma być to będzie myślę że nie będzie obelg najwyżej część kiboli będzie dopingować Zagłębie to nie zmienia faktu że może to być największe wydarzenie dla klubu z Bydgoszczy i wszyscy którzy kibicują tej drużynie powinni jechać .Pytanie brzmi jak i gdzie będzie można kupić bilety?

 • gościu napisał/a komentarz do Finał Pucharu Polski tylko na Stadionie Narodowym w Warszawie

  to może odgórnie niech prezes pzpn zdecyduje że od dziś w finale będzie występować tylko Legia z Lechem żeby było fajnie i trendy.Na tym polega rywalizacja na szczęście że każdy może zagrać w finale i nikt nie będzie decydować kto ma zagrać .Ludzie o czym wy gadacie to jest sport na szczęście i dzięki temu jest ciekawy w przeciwieństwie do polityki gdzie od kilkunastu lat musimy oglądać w tv PIS PO albo SLD.

 • gościu napisał/a komentarz do Korona Kielce bezlitosna dla kibiców!

  W sumie jest jeden plus pozbycia się ultrasów i huliganów z stadionów . Wreszcie będzie można skupić się na tym żenującym poziomie piłki nożnej w naszym kraju i obnażyć bandę niedorobionych piłkarzyków zarabiających krocie którzy w zamian kibicom proponują papkę zamiast prawdziwego futbolu .Może wtedy dziennikarze napiętnują na tyle mocno cały związek i jego pseudo działania że w końcu zajdą jakieś zmiany które sprawią że ludzie będą się fascynować wynikami polskich drużyn na arenie miezynarodowej a nie wybrykami pseudokibiców i całą otoczką.

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  100 % racji.

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  bla,bla,bla mniej więcej taka jest wartość merytoryczna twoich ostatnich wypowiedzi .Mimo wszystko życzę ci dobrego dnia , może ktoś z zewnątrz powinien ocenić naszą polemikę bo twojej oceny nie rozumiem wogóle powtarzasz jak mantrę ze cie obrażam itp itd nie wydaję mi się .Jakbyś dał sobie przedstawić moją prawdziwą opinie na temat sytuacji w Zawiszy i argumenty z mojego punktu widzenia bo uwierz mi że nie jest tak jak ty próbujesz przedstawić to, kto wie może by powstało coś konstrukktywnego z naszej polemiki bo mi też nie podobają sie do końca rządy kilku Panów w tym klubie lecz po stronie zarówno kibiców jak i włodarzy klubu widzę złą wolę.która działa z szkodą dla naszego klubu i nie mówie o wynikach sportowych bo te sa cały czas nadzwyczaj dobre ale o atmosferze która się popsuła miedzy kibicami a niestety to media nagłaśniają bo to jest medialne i podnosi im słupki w statystyce a my dajemy się wkrecać zarówno z jednej i z drugiej strony.Prawda zawsze w takich sytuacjach leży gdzieś poi środku.

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Zdarta płyta .Uważaj rano żeby lustro w łazience nie pękło od twojego blasku oraz nieomylnej i jedynie słusznej racji Mr.Perfect

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  no właśnie i to jest twój i tobie podobnym problem nic nie rozumiecie i nie chcecie nawet zrozumieć , chłoniecie każdą bzdurę z tv i gazet jak gąbka, twój świat jest tak prosty ze nawet nie jesteś wstanie wysłuchać innych argumentów przeanalizować ich i wyciągnać własnych wniosków ale skoro ci z tym dobrze ok tylko nie próbuj innym tego stylu narzucać bo uwierz mi że nie wszyscy myślą że świat jest biało czarny czego w przypadku konfliktu na Zawiszy doskonałym przykłądem jest frekwencja na stadionie .Co do błyśniecia to nie na tym mi zależało bo mam inne priorytety w życiu niż chęć poklasku u ludzi takich jak ty na anonimowym forum ale musze przyznać że twój blask powala i z pewnością zapisze się na kartach historii
  (świata może nie )ale z pewnością tego forum . Pozdrawiam. A przepraszam za interpunkcje i takie tam.

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  co do stawiania pały to zły adres nie jestem z tych którym mógłbyś to zrobić .Co do czepiania się przedimków i kilku zwrotów pisanych na prędce to twoja opinia mało mnie interesuje.Może gdybyś był taki wnikliwy w temacie sytuacji w Zawiszy jak jesteś wnikliwy w moją pisownię odchodząc oczywiscie od merytorycznych aspektów tego konfliktu i całego tematu to miałbyś wyważoną i wartą dyskusji opinie a tak to zajmij się Chicago i przedimkami bo to chyba cię interesuje bardziej.

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Oh, really ? You are funny boy .Trust me that I don't need a dictionary to using english words it's not problem for me.I think that you were in kindergarten when I was wathing all nights the NBA games.It was a long time ago in 90's , when the league was popular and available in public tv canal in Poland if you known.Next, Don't tell me that I'm the hooligan because you have no fuckin idea who I'am. I can have own opinion in this topic the same like you but don't tell me that I'm frustrated and angry that Zawisza won because it's bullshit. I always want to know the thruth. Every man who are intrested in that situation inside the club and have basic knowledge about it must see that is a ridiculous situation. On the end want to tell you that sorry but I think that you are the last person who would be telling anything about honor.Cheers mate.

 • gościu napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  co do kiboli trzeba przyznać że dali ciała bo z cwaniakami oszustami i wichłaczami walczy sie taką samą bronią jak oni a niestety wyszli z otwartą przyłbicą no i dali drugiej stronie argumenty do przekonania co mniej inteligentnych i pozbawionych zdrowego rozsądku że wszystko to jest ich wina itp itd Panowie niestety ale z wichłaczami walczy się po cichu z uśmiechem na twarzy sprawiając wrażenie że wszystko jest cacy oni tak robią i to daje efekty a nie wyzywanie na forum protesty transparenty i inne cuda te czasy minęły.Bawią mnie bardzo mitomani na tym forum którzy byli chyba na wszystkich stadionach świata dopingują wszystkie druzyny świata łącznie z kolegą który jak twierdzi jeżdzi lub jeżdził co tydzień na Szikago Bóls jest niezły pewnie jeszcze jest przyjacielem Jordana i ma informacje tylko z pierwszej ręki.Trochę powrzucałem ale denerwuje mnie z jednej strony niejasny sposób prowadzenia klubu zarówno przez miasto jak i samego prezesa , jak i zachowanie kiboli którzy też mają swoje za uszami ale niestety wszystkie strony się na to zgodziły a teraz w niejasnych okolicznościach prowadzą wojnę niestety z szkoda dla wizerunku klubu bo obraz pustych trybun w tv podczas meczu ekstraklasy był żałosny.

 • gościu napisał/a komentarz do Przełamać serię porażek - zapowiedź meczu Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze

  niestety ale Goluon to już melodia przeszłosći szkoda go bo naprawdę dobrze wyszkolony ale jak sie nie ma zdrowia to tak to wygląda zresztą nie bez znaczenia był fakt że pomimo dobrych warunków i niezłego wyszkolenia nie mógł zrobić kariery zagranicą. Co do Nakoulma obawiam się że zrobi lekką rozpierduchę z obroną Zawiszy bo ta praktycznie nie istnieje znowu bez Micaela i szczerych chęci pozostałych bo z całym szacunkiem ale podobno grają dla pieniędzy a nie dla kibiców to nie widzę zbytniego zaangażowania w grę chociażby Skrzyńskiego który chodzi po boisku i się nudzi a kasę za swoją prace odbiera jak i inni także bez zaangażowania w mecz czarno widzę wynik dzisiejszego meczu dla Zawiszy.

 • gościu napisał/a komentarz do Wojna w Bydgoszczy trwa w najlepsze. Nietypowa akcja na oficjalnym serwisie Zawiszy (foto)

  tomek by... odnoszę wrazenie że niedługo w temacie Zawiszy na tym forum będziesz pisał sam z sobą bo porcja jadu,dyrdymałów i wymyślonych bzdur jaką wysyłasz w świat oraz częstotliwość i determinacja z jaką to robisz mogą świadczyć że robisz to na zamówienie albo jesteś osoba o rzdwojonej jażni i proszę nie odpisuj bo i tak nie odpowiem .Żegnam.

 • gościu napisał/a komentarz do Złożono ofertę przejęcia Polonii. Decyzję podejmie prezydent miasta

  najsmutniejsze jest to że nasze miasto ma tak słaby potencjał gospodarczo finansowy , żeby mogła funkcjonować jedna drużyna na wysokim poziomie to druga musi prawie upaść .Tak niestety znowu dzieje się w przypadku Zawiszy i Poloni , może nawet nie znowu bo ten stan utrzymuje sie od lat 90 tych. Szkoda.Myślę że skoro jest to porozumienie bydgoskich biznesmanów to pewnie będzie w tym uczestniczył równiez Gotowski.

 • gościu napisał/a komentarz do Złożono ofertę przejęcia Polonii. Decyzję podejmie prezydent miasta

  najsmutniejsze jest to że nasze miasto ma tak słaby potencjał gospodarczo finansowy , żeby mogła funkcjonować jedna drużyna na wysokim poziomie to druga musi prawie upaść .Tak niestety znowu dzieje się w przypadku Zawiszy i Poloni , może nawet nie znowu bo ten stan utrzymuje sie od lat 90 tych. Szkoda.Myślę że skoro jest to porozumienie bydgoskich biznesmanów to pewnie będzie w tym uczestniczył równiez Gotowski.

 • gościu napisał/a komentarz do Na Zawiszy bez sektorówek

  do tego powinna być prowadzona selekcja jak w lokalach czyli żadni łysi, wysocy, umięsnieni w dresach etc. również nie powinni być wpuszczani. Do tego badanie alkomatem przed wejsciem i testy na narkotyki.Młodzież do lat 18 zaświadczenie od rodziców pod grożbą kary do 20 000 zł za wybryki pociech podpisane przez obijga rodziców łącznie z numerem dowodu i nr pesel oraz wskazaniem miejsca pracy aby można skutecznie zwindykować z zarobków naliczane kary za wybryki.Rok dwa lata i mamy widownie jak w operze.Żartuję bo powoli przypomina mi to wszystko jedną wielką paranoję .

 • gościu napisał/a komentarz do Oficjalnie: ITI sprzedało Legię Warszawa Mioduskiemu i Leśnodorskiemu

  Mioduski urodził się w 1964 roku w Bydgoszczy. Kibicował Zawiszy, ale i żużlowej Polonii. Już w wieku 17 lat wyemigrował do USA. Później studiował na uczelni św. Tomasza w Houston, a kilka lat później został absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Harvarda w Massachusetts. Następnie został biznesmenem.Tego nie wiedziałem .

 • gościu napisał/a komentarz do Oficjalnie: ITI sprzedało Legię Warszawa Mioduskiemu i Leśnodorskiemu

  coś mi się wydaje że klub przeszedł w ich ręce bezgotówkowo i zwyczajnie będą prowadzić działalność tylko w tym celu aby oddawać iti zainwestowane pieniądze czyli będą oficjalnie spłacać dług wkońcu są wykształconymi do takich celów menagerami bo nie wierzę że wygrali w totka(bo oficjalnie ci Panowie milionerami nie są ) i teraz będą swoje miliony ładować w klub. Wydaje mi się ze to tylko jedna wielka mistyfikacja .Może się mylę w 100 % ale w kolejnych bogaczy filantropów pompujacych swoje oszczędności w kolejną zabawkę nie wierzę.

 • gościu napisał/a komentarz do Radosław Osuch odpowiada: W Polsce nikt nie zarobił na futbolu

  mam tylko jedno pytanie skoro jest tak żle, beznadziejnie wręcz tragicznie niebezpiecznie i nie ma z tego żadnych pieniędzy to co jeszcze Pan Osuch tam robi bo wygląda na to że chyba jest samobójcą samarytaninem. A to co teraz trwa to wygląda mi na kłótnie zwaśnionych szefów pewnej włoskiej nielegalnej organizacji.Na poważnie to jest dramat a cała kłótnia między kibolami a właścicielem doprowadzi do ponownego upadku klubu .Wydaje mi się że prawda leży po środku więc winę za tą sytuację ponoszą jedni i drudzy.A z miasta Bydgoszczy śmieje się już cała Polska.

 • gościu napisał/a komentarz do Zawisza Bydgoszcz ma nowego napastnika

  żenujący poziom polemiki powoli się zastanawiam kto jest gorszy chuligani z Zawiszy czy pseudokibolstwo po przerzucane z Polonii które ubliża tutaj na tym forum kibicom Zawiszy .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.