Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Sąd nad Pawlickim. Za chwilę znowu będzie tym jedynym

  To ciągła nagonka na Piotra Pawlickiego jest już nudna.Zamiast wiarygodnego portalu tematycznego mamy najtańszy brukowiec kreujący sensacje wyssane z palca i wymyślone przy piwie.Po raz kolejny powtarzam że jest komuś na rękę obrażać, skłócać i tworzyć historie według podsuniętego scenariusza.
  Który to już raz najlepszy „ redaktor” napisał o stodole za torem??

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera: Kibice pokazali, co myślą o zachowaniu Pawlickiego. Skaza na życiorysie [KOMENTARZ]

  Kolejny artykuł w którym wybitny dziennikarz SF konstruuje zdania na podstawie rzekomych doniesień, usłyszanych pogłoskach i insynuacjach. Zero faktów i cytatów przytoczonych z prawdziwych wywiadów potwierdzających sugestie w artykule. Pojawianie się piąty raz artykułu na ten sam temat i o tych samych zawodnikach, bez weryfikacji u źródła świadczy o poziomie tego portalu.

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw. Kapitan Fogo Unii do zmiany. Pawlickiemu zostały treningi na przydomowym torze

  I znowu bicie piany,czemu ma służyć takie podburzanie kibiców przeciwko Emilowi i Piotrowi.
  Żaden z tych wybitnych dziennikarzy na SF nie zna dokładnie przebiegu negocjacji, więc nie przystoi snuć insynuacji.Chyba że artykuł jest napisany na polecenie konkurencji, która chciałaby jakiegoś zawodnika podkupić.

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • rosomak1 lubi Komentarz

  "No chyba, że wcześniej stanie się jedna z trzech wymienionych przeze mnie rzeczy - będzie szczepionka, wirus straci agresywność, albo dojdzie do jego "przechorowania", a co za tym idzie braku dalszej transmisji." Żadnej z tych rzeczy nie będzie, bo powstawanie szczepionki trwa co najmniej rok i to przy ekstremalnym przyśpieszeniu. Wirus nie może straci na agresywności, bo już obecnie nie jest agresywny. Do przechorowania większości nie dojdzie bo wprowadziliśmy niepotrzebne zakazy.

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Dostali pieniądze, ale biorą na krechę. Co jest grane? (felieton)

  W słowach pana Błażusiaka raczej przemawia zazdrość, że nie ma prywatnego toru i nie może poćwiczyć.Piotr Pawlicki trenując na prywatnym torze który bardzo dobrze zna, dba o kondycję i stały kontakt z motocyklem, w momencie kiedy nikt na obecnym etapie nie wiedział kiedy nastąpi początek sezonu, stąd chęć trenowania i stałego kontaktu z jazdą.Mówienie o ryzyku kontuzji podczas treningu/gdzie nie jeździ się na 100%/,na własnym torze który Piotr zna bardzo dobrze, jest delikatnie dużą nadinterpretacją słów.W czym trenowanie u siebie jest świństwem? Przypomnę że większym prawdopodobieństwem jest trafienie dzika na drodze jadąc samochodem do sklepu spożywczego niż ten upadek Piotra na treningu.Oprócz epidemii każdego dnia trafia wiele osób do szpitali po różnych wypadkach i gdyby pan Błażusiak nie wiedział nie trafiają na oddział zakaźny.

 • rosomak1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego usuwa pan komentarze ???

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Polonia Bydgoszcz mogła nawet wylecieć z ligi. Długi zmieniły się w miliony na koncie i gratulacje

  Czy Polonia Bydgoszcz spłaciła już Grega Hancocka?

 • rosomak1 zaczął obserwować Kylie Minogue

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Bez Janowskiego, Drabika i Pawlickich!

  Jamróg i Przedpelski w biegu przeciwko Laguta i Sajfutdinov w SON. Powodzenia.
  Proponuję dalej rozważyć pomysł o wprowadzeniu juniora zagranicznego w miejsce polskiego a zobaczymy gdzie będzie nasz poziom za kilka lat.

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski. Podaj Cegłę: Po głosowaniu ws. juniorów kamień spadł z serca. Zamiast marudzić, szkolmy! (felieton)

  Bardzo mądre słowa, nic dodać nic ująć, proszę ten artykuł rozesłać do wszystkich prezesów , niech czytają i myślą nad polskim interesem w żużlu.pozdrawiam pana panie Krzysztofie proszę dalej tak trzymać.

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Hancock nie dla Bydgoszczy. ZOOleszcz Polonia nie ma wolnego miliona

  Kolejny ciekawy inaczej artykuł, niedługo będziemy czytać że Klub w Krośnie myśli o Hancocku tylko nie ma wolnego miliona, niech już nadejdzie 1 listopad i temat transferów, bo jestem zaskoczony poziomem merytorycznym ostatnich artykułów.
  Tematu Grega w Bydgoszczy już nigdy nie będzie po jego ostatnich doświadczeniach z rozliczeniami z Polonią.

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby: Czy w poniedziałek strzelimy sobie w stopę? Debata nad zagranicznym juniorem

  Panie Ostafiński obawia się pan o dominację Polski w światowym żużlu a ja nie.
  Nie widzę na przestrzeni ostatnich 30 lat abyśmy mieli mnóstwo Indywidualnych Mistrzów Świata, posiadamy ich raptem trzech na przestrzeni całej historii.Obecnie polski speedway się dobrze rozwija i należy ten kierunek trzymać a nie go osłabiać . Dania czy Szwecja także mają swoje Ligii i szkolenia, nie ustępują kroku w znaczącym stopniu naszym juniorom podczas wielu turniejów .Jezeli jest program szkolenia młodzieży to przepis o zagranicznym juniorze zatrzyma to szkolenie ,za kilka lat będą tego skutki.

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Kryjom mówi o zamachu na Fogo Unię. Propozycje zmian w regulaminie uważa za absurdalne

  Jeżeli ktoś chce zadbać o finanse klubów to niech wprowadzą obowiązkowe jazdy dla Polaków w trakcie meczu, wtedy zagraniczne gwiazdy nie będą tak rozchwytywane na rynku i nie będą takie na nich ceny.
  Wzrośnie za to zainteresowanie polskimi zawodnikami drugiej linii którzy nie windują tak cen, a przełoży się to jednocześnie na wzrost poziomu polskich zawodników.

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Komuś na górze zaczyna przeszkadzać ,że rok w rok zdobywamy IMŚJ, że w GP jeździ czterech Polaków?Należy to zepsuć.Lepiej jak będziemy szkolić na potęgę obcokrajowców tylko dlatego ,że Pan Rusko ma pieniądze i może kupić a szkolić się nie chce młodzieży bo to za długo trwa.
  Popieram Kryjoma w 100%.Oczywiście wziąłbym się za przepis z obowiązkowym startem dwóch Polaków w praktyce a nie wystawieniem ich tylko do składy a następnie rezerwowy obcokrajowiec zastępuje.Niech zrobią z tym porządek a Polaków lepiej jeżdżących będzie więcej.Trzech obcokrajowców w składzie wystarczy.Jak na razie mamy mistrzów świata dwóch więc mamy jeszcze nad czym pracować.

 • rosomak1 lubi Komentarz

  W pełni zgadzam się z panem Kryjomem. Z tego co wiem to panowie Witkowski i Grodzki są już na emeryturze więc nie mają za wiele do powiedzenia, jest to ich jedynie opinią. Myślę że pomysły wypłyneły z niektórych klubów które należą do spółdzielni czyli Gorzòw, Wrocław Zielona Góra tu widzę że te kluby najwięcej by skorzystały z nowego regulaminu

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Coś tak czuję, że dopóki pan Rusko będzie we wrocławskim klubie to Sparta mistrzostwa nie zdobędzie. Facet, zamiast skupić się na swoim podwórku, kombinuje jak może, by innym podstawić nogę... Jak długo to będzie jeszcze trwało?

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Przecież tu nie chodzi o Leszno. Rusko ratuje Spartę bo ta bez Drabika na juniorce i z taką dziurą w składzie jak Jamróg/Milik oraz bez solidnego juniora będzie miała problem w nawiązaniu walki o medale. Jeśli przepchnie przepis o zagranicznym juniorze to w Sparcie z Liszką pojedzie Czugunow. Jak przepchnie przepis z okrojonym składem to problem dziury w seniorce przestaje istnieć.

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Rusko to kumpel Witkowskiego a ten nie może już patrzeć jak Andrzej kolejny już raz siedząc na plecach wcześniej Dobruckiego a teraz Śledzia schodzi z podwyższenia pokazywany przez kamery szepcząc im do ucha jak to powiedział Dryła "Nie w tym roku"!

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Junior zagraniczny to zbyt ogólne pojęcia. Lepiej wprowadzić przepis, aby jeden junior musiał być z Rosji, bo akurat takiego mają we Wrocławiu.

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Musze się zgodzić z panem Kryjomem. Grzebanie w składach drużyn za pomocą zmian w regulaminie nie jest fair w stosunku do zespołów, które latami budują skład i wydają pieniądze "z głową", po to by być najlepszymi. Wiem- jako kibic różnych sportów- że dominacja jednego zawodnika, zespołu, narodu czasem wprowadza pewien rodzaj znużenia(Schumacher, Federer, a nawet ostatnie starcia polskich siatkarzy), ale nie można nikogo krzywdzić za to, że osiąga wspaniałe rezultaty po uczciwej walce. Nie tędy droga.

 • rosomak1 lubi Komentarz

  Czy polski żużel doczekał by się B. Zmarzlika jakby taki idiotyczny przepis obowiązywał w sezonie 2011, wtedy podstawowym juniorem byłby 19 Łukasz Cyran, a Bartek siedział by na głębokiej ławce. Za to objeżdżał by się zagraniczny junior, ale p.Witkowskiemu nie chodzi o sukces polskiego żużla bo na dobrą sprawę nie mam pewności czy on wie o co w tym sporcie chodzi, pokazuje się tylko na vipowski GP na narodowym bo wypada być i jest okazja na darmowe bankiety

 • rosomak1 napisał/a komentarz do Żużel. Kryjom mówi o zamachu na Fogo Unię. Propozycje zmian w regulaminie uważa za absurdalne

  Bardzo dobra wypowiedź pana Kryjoma.
  Niestety co roku zmiany robione bez pomysłu na przyszłość,
  Jak można ograniczać jazdę polskim młodzieżowcom na rzecz rozwoju młodzieżowców z innych krajów, czym to się skończy za kilka lat? Wiadomo czym to się skończy.
  Przykład Bayernu w punkt. Zależy nam na tym abyśmy mieli najlepszą ligę czy będziemy sztucznie obniżać poziom kosztem polskich zawodników?
  Na brak młodzieżowców na odpowiednim poziomie jest jedna metoda więcej jazdy a więc treningu dla obecnych a nie zastępowanie ich zagranicznymi zawodnikami panie Stępniewski. Niech pan ma na myśli dobro polskiego żużla.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.