Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Józef Nawrot

  Lewy teraz nie może wejść na boisko ,przecież rekord Millera nie może być pobity przez Polaka.Bayern odpadł z Pucharu to teraz Lewy może nie grać kilku meczy .Z tymi przeciwnikami jakoś sobie poradzą .A Niemcy zrobią wszystko aby Lewandowski nie pobił rekordu.Byłem przekonany o tym już w połowie sezonu. Pozdrawiam.

 • Józef Nawrot napisał/a komentarz do Paulo Sousa powołał kadrę! Są niespodzianki

  @lukaszmi2: masz rację ,ci dziennikarze nie maja pojęcia o tym co piszą co dopiero o sporcie!

 • Józef Nawrot

  Panie Marku Wawrzykowski chcąc przeczytać Pana artykuł o tenisistce I.Świątek po przeczytaniu samego tytułu, prawie szlak mnie trafił,cytuję "Znany dziennikarz oburzony słowami Igi Świątek" Z tego tytułu co Pan napisał to wynika iż Iga Świątek powiedziała coś takiego iż Pan się oburzył .Czyżby się Pan obawiał iż Waszych artykułów ,mistrzowsko napisanych nie chcą ludzie już czytać i takie "chamstwo" serwuje Pan na wstępie ? Pan po prostu obraża czytelników. A do dziennikarstwa to Panu daleko.

 • Józef Nawrot napisał/a komentarz do Robert Lewandowski przywołany do porządku! Takich słów Zbigniew Boniek rzadko używa

  @Lucky Fair: Żadna z tych drużyn ,które wymieniłeś nie chciałaby z nami nawet sparingu zagrać.

 • Józef Nawrot napisał/a komentarz do Robert Lewandowski przywołany do porządku! Takich słów Zbigniew Boniek rzadko używa

  @Artur Człapa: Czy Ty oglądasz i słuchasz? Lewy nic nie powiedział ,odstosunkujcie się od niego.

 • Józef Nawrot napisał/a komentarz do Robert Lewandowski przywołany do porządku! Takich słów Zbigniew Boniek rzadko używa

  @kareta: Nie zgodzę się z Tobą iż Lewandowski był przeciętny, w meczu z Włochami i z Holandią to dostał aż dwa podania i to jeszcze na "Konia" Pracował na całym boisku ale jak się ma takich kolegów jak nieudaczny Krychowiak i Glich to całość wygląda poniżej przeciętnej.A do tego fenomenalny trener oraz nieomylny "ZIBI"
  pozdrawiam.

 • Józef Nawrot lubi Komentarz

  Męczek czy jak ci tam, jesli Robert nie rozumiał taktyki, to ty nie rozumiesz w ogóle terminu,- Piłka nożna.

 • Józef Nawrot lubi Komentarz

  Niestety, ale z z całym szacunkiem dla Pana Bońka to kiedyś skompromitował się jako selekcjoner, a teraz jako wybierający selekcjonera. Może czas przyznać się do błędu i coś zmienić bo lepiej późno niż wcale.

 • Józef Nawrot otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Józef Nawrot otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Józef Nawrot napisał/a komentarz do Reprezentacja. "Lewandowski puścił wózek. Tak się nie robi"

  Panie Mielcarski proszę nie szukać obrony dla P.Brzęczka po prostu Pan Boniek forsuje swoich "kolesi "chociaż uważam ze zwolnienie Pana Nawałki to był największy błąd jaki popełnił Pan Boniek .Chciałbym Panu przypomnieć iż nie tylko byli reprezentanci Polski znają się na piłce np.jak ja grałem w piłkę to Pan jeszcze boso za orkiestrą biegał ,więc proszę nie traktować nas jako ignorantów.Pański kolega P.Brzęczek nie ma" powołania" na trenera reprezentacji ,jemu brakuje wszystkiego czym wyróżnia się trener a wziąć kasę i podziękować koledze za popularność to każdy by potrafił.A milczenie LEWEGO nikogo nie obraża tylko daje do myślenia.Tak kulturalny i inteligentny człowiek potrafił milczeniem "powiedzieć" to co już inni wiedzą od dawna. A tak na marginesie to ludzie" honoru "potrafią przyznać się do braku umiejętności i rezygnują z takich zaszczytów.(finansowych).
  Życzę Panu wiele zdrowia.

 • Józef Nawrot

  Gościu ,jesteś bardzo złośliwy ,chyba byłeś piłkarzem i dlatego nie możesz się z tym pogodzić iż byłeś poniżej przeciętnej.
  Zauważyłem iż dosyć często wypowiadasz się w złym tonie o Lewandowskim ,radzę przemyj twarz i przetrzyj oczy.
  Pozdrawiam.

 • Józef Nawrot

  Słuchaj gościu.Jak nie masz pojęcia o piłce nożnej to się nie wychylaj.
  Ty chyba znasz się na tarciu chrzanu?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.