Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  W Polsce nie ma aborcji na żądanie wiec niech ta panienka nie opowiada bajek

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  ...a to nie jest tak,że nie musisz wychowywać urodzonego dziecka?Możesz je oddać?...Dziecko się poczęło samo?Chodzi tylko o to by pozwolić żyć każdemu.Nie rozumiem tych kłótni.Nie jesteśmy zwierzętami przecież....tak?

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Czyli nie popiera tych kobiet ktôre wyszły na ulice i chcą narzucić swoje zdanie innym,i jeżeli każdy ma prawo decydować o sobie to dzieci nienarodzone też powinny mieć takie prawo

 • Andrzej Ogorzałek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie jest widzimisię to jest życie .

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Najwyższa pora dorosnąć. Masz roczna dziecko i tak sobie bibasz. Chłopie znajdź pracę w Polsce osiem godzin i do domu do rodziny. Ty udajesz że robisz czy idziesz ze zawodowo grasz w piłkę. Niemce bez ciebie poradzą sobie ale rodzina nie.

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Pan Pacak i jemu podobni muszą sobie uświadomić, że zamknięcie granic jest uzasadnione dobrem (zdrowiem) ogółu Polaków. Wyjątkiem są transportowcy. Jeżeli stworzyłoby się kolejne wyjątki to byłoby bardzo trudno zapanować nad powstrzymaniem nasilonego napływu koronawirusa do Polski. Ostatecznie należy się pogodzić z tym, że w różnych okresach są plusy i minusy mieszkania nad morzem lub w górach, przy granicy lub w centrum, na wsi lub w mieście, przy dworcu lub na peryferiach, blisko lasu lub w pobliżu wysypiska i t.d. i t.p. Przez długi czas były duże korzyści wynikające z mieszkania przy granicy. Trzeba się pogodzić z faktem iż teraz niektórzy mieszkańcy terenów przygranicznych muszą przeczekać chwilowe uciążliwsze dla nich utrudnienia.

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  I znowu wyciągacie jakąś historyjkę gościa nie wiadomo skąd, grającego w jakimś amatorskim klubiku tylko po to, żeby ponarzekać na rząd. Obostrzenia są i bardzo dobrze! Dotyczą w mniejszym lub większym stopniu wszystkich i nie powinno być narzekania, że jestem na kwarantannie i jak mi smutno bo nie mogę pracować ani wyjść z domu - i dobrze, że nie możesz! Wracasz z zarażonych Niemiec, możesz przytargać ze sobą wirusa, zarazić rodzinę i inne osoby, które przestrzegają zasad i być może boją się o zdrowie a przez ciebie mogą się zarazić bo tobie nie podoba się kwarantanna. Dlaczego inni mają przez takich ludzi cierpieć i narażać się bo tamci mają takie widzimisię? Nie podoba się w Polsce? Zobaczcie co jest we Włoszech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii? Najpierw był luz, ludzie bagatelizowali problem a na koniec narzekają, że są obostrzenia a w tym samym czasie inni umierają przez takie osoby. Dzięki wprowadzonym działaniom w Polsce wszystko wróci szybciej niż na wschodzie, również sport. Myślcie przyszłościowo i o innych a nie tylko o sobie!

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Osoby przekraczające granice powinny w pierwszej kolejności przejść test na covid-19 bez wyjątku statusu człowieka, człowiek jest równy człowiekowi bo, każdy może przechodzić bezobjawowo i zarażać ludzi. Również myślę że ten pan niby piłkarz którego nie znam i myślę że większości nie zna jest podstawiony żeby narobić sztuczny tłum i narobić haosu.Dużo jest ogłoszeń pracy w Niemczech na takie stanowiska że rodowity Niemiec nie podejmie się ryzyka że może się zarazić, a wiadomo że zachód traktuje nas tanią silna sila roboczą i nie dostosowuje się do kwarantanny jak któryś Polak odpadnie to zawsze inny się znajdzie taka prawda.

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  to moze wogle zniesc kwarantanne ... jak chce tam pracowac to niech sie tam przenosi .... co za placzki i nicponie

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Każdy po przekroczeniu granicy o prócz kwarantanny dodatkowo powinien przejść test na covid-19 bez wyjątku statusu, człowiek jest równy człowiekowi i każdy może być zarażony bez objawowo i nie swiadomo zarazić resztę społeczeństwa. A ten pan niby piłkarz którego nie znam i myślę że większości nie zna jest podstawiony żeby narobić sztuczny tłum i narobić haosu, do Niemiec są ogłoszenia w internecie o pracę na takie stanowiska że rodowity Niemiec nie będzie ryzykował swoje życie, na zachodzie i nie tylko traktują nas jako tanią siła roboczą i nikt po nas nie będzie łzy ocierał jak nie ten to inny, a nasi rodacy myślą że znaleźli się jak uboga za piecem tym okresie klęski pademi.

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Jest mi szkoda ale w dzisiejszych czasach wiele osób ma ciężko ... Pojedzie do Niemiec wróci i kto zagwarantuje że nie ruszy w Polskę

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andrzej Ogorzałek otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Norwegia 5 mln ludzi - 6 tyś zakażeń, tyle w temacie !

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  Wyluzujcie trochę. Myślę, że problemem nie byli biegający tylko ludzie, którzy robili sobie huczne imprezki w lasach, bo gdzie indziej nie można. Przed wprowadzeniem tego zakazu było głośno o kilku takich przypadkach.

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  I mają 5 razy więcej zgonów w stosunku do ilości mieszkańców i 8 razy więcej zachorowań. W porównaniu z Norwegią mielibyśmy już 40 tys. zachorowań czyli już, albo zaraz, brak respiratorów i 650 zgonów. Wszystko to w porównaniu na ilość mieszkańców.

 • Andrzej Ogorzałek lubi Komentarz

  @TedZgred
  Ale to w czym masz problem? Jeśli ten zły PIS wszystkiego zabronił, to bierz plecak, w samochód i dzida tam gdzie jest bezpieczniej np...
  Włochy
  Hiszpania
  WB
  USA
  Francja
  Od wyboru do koloru. Tam będziesz miał spokój, luz, i nikt Ci nie będzie mówil, co możesz, a co nie możesz robić.
  Aha osobiście polecam Białoruś i Szwecje, tam jest spokojnie...... Jeszcze jest spokojnie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.