Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • JarekW napisał/a komentarz do Żużel. To on uruchomił lawinę dla Zmarzlika. Komarnicki obiecuje, że wyśle mu swoje najlepsze cygaro

    Ten plebiscyt to dekadencja wszelkich zasad moralnych uznawanych przez zachodnie cywilizacje. To nie jest konkurs na Najlepszego Sportowca, ani na Najpopularniejszego, ani nawet na Najlepszy Marketing, a jedynie na największe budżety i siłę układów. To jest sprawa dla dziennikarza śledczego. Ale taki się nie pojawi w tej sprawie bo tu się łączą interesy Axel Springer, Solorza i spółek skarbu państwa, a całość firmuje swoją obecnością Ministra Sportu i p. Bańka. Jedynie bunt sportowców mógłby coś zmienić ale Ci się nie odważą, bo nic w tym plebiscycie nie znaczą. Nie którym nominowany z 20 zostało dostarczone zaproszenie dopiero kilka dni przed balem, a inni w ogóle jego nie dostali. Kpiny.

  • JarekW napisał/a komentarz do Żużel. To on uruchomił lawinę dla Zmarzlika. Komarnicki obiecuje, że wyśle mu swoje najlepsze cygaro

    Po tym tekście sprawą powinna zająć się prokuratura. Co tzn., że "Dociśnięcie gazu nastąpiło, kiedy do mediów zaczęły trafiać przecieki" - jak powiedział p. Szymkowiak. W jakich mediach były takie doniesienia? Przecież głosowanie niby jest tajne. Kto zatem wynosi informacje: Przegląd Sportowy, Polsat, czy EY, który ma dbać o transparentność całego plebiscytu. Prawda jest taka, że bardzo łatwo być w 10, wystarczy tylko mieć kasę i układy. Kto uwierzy w to, że Lewandowski nie byłby w stanie uruchomić lawiny smsów. Dlaczego innym sportowcom nie donoszą jakoś takich informacji ile trzeba jeszcze smsów zapłacić. Inni też może znaleźliby na to kasę.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.