Ja z Piły - lubi

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Kibice to fakt. Nie opuściłem żadnego meczu w zeszłym sezonie i za każdym razem te same twarze na tych samych miejscach. Może w końcu się doczekamy awansu :D

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Fajnie jakby to nie była jednorazowa impreza i nie skończyła tak jak memorial imienia Bukowskiego...

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Skład Włókniarza 2018 jest już znany:

  1. Pedersen
  2. Lindgren
  3. Łaguta
  4. Czaja
  5. Woźniak
  6. Gruchalski
  7. Świdnicki
  Trenerem będzie Cieślak.
  -
  Jest tylko jeden kłopot, a w zasadzie pięć. Ten Pedersen to Bjarne, ten Lindgren to Ludvig, ten Łaguta to Paweł, ten Woźniak to Adrian, natomiast trener to Dariusz Cieślak. Przed nami zaciekła walka o spadek, będzie dobrze.
  -
  Specjalnie dla ciebie przekazałem info 100% z samego klubu. Cieszysz się? ;-)

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  na twoim miejscu nie udzielał bym się bo unia z tak wielkim sponsorem jak Azoty nie potrafiła utrzymać ekstraligi.

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Człowieku nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie :) pod każdym postem dotyczącym Waszych potencjalnych rywali siejesz ferment. Poczekajmy do startu sezonu, bo nie wydaje mi się by Unia wszystkich wgniatała w tor ;)

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Gratulacje Piła! Pomału do przodu i coś z tego będzie.

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  nie oddadzą, bo stwierdzą, że to nie ich długi :) tak rozpoznaje się kogoś kto ma honor

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  aż musiałem konto założyć by Tobie dziecino odpowiedzieć, chociaż idiotów powinno się ignorować, ale takiej głupoty się nie da... zacznijmy od tego, że połączenie ligi nastąpiło właśnie przez takie zbankrutowane kluby jak Twój niedołężny KMŻ, który wystartował w 2009 roku z przytupem by potem co roku becząc błagał o kosmiczne pieniądze z miasta by przeżyć każdy kolejny sezon... już nie wspomnę o tych 50 członowych nazwach klubu, RedStar Bogdanka i jeszcze jakie widniały w tytule zespoły, więc podziękuj swoim kumplom z poprzedniego klubu, że Piła awansowała do ligi wyżej bez dodatkowych problemów... po drugie o jakim laniu piszesz dziecko? :) kto was zlał w 2011 roku? :) znaleźliście się potem przypadkiem w I lidze i co? jaki był efekt? że po sezonie 2015 zniknęliście z mapy Polski... walkowera 0:40 dla Piły nie pamiętasz? 61:29 w Pile nie pamiętasz? kto kogo lał? fuksem żeście coś ugrali w 2009 roku, bo po świńsku wykorzystywaliście chory przepis z juniorem, zapomniało się? więc skończ się błaźnić, bo oczywiście napinactwo ze strony Lublina zawsze było, chociaż wynik sportowy tego nie odzwierciedlał... po sezonie 2017 znowu będą długi i płacz żeby miasto pomogło, czy upadłość ogłosicie od razu?

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Jak to jest możliwe że jakiś klub z Lublina którego de facto jeszcze nie ma nie istnieje już łączony jest z 1 liga jak???? Jeszcze nie wystartowali ale już są w 1 lidze i będą nas czyli Pile lać aż miło????? Co nie którzy jak nasi politycy są oderwani od rzeczywistości i to bardzo mocno . Nie wiem człowieku co tam bierzesz ale zmniejsz dawki albo lekarza. Jeszcze jedna sprawa kiedy oddacie 50 tys za walkower bo chyba nie myślicie że działacze z Piły wam to daruja.

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Jak szybko stworzyliście klubik tak szybko go zamkniecie :)))

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Tak weszliśmy dzięki połączeniu. Bez długów. I.byliśmy 5 drużyna na 11 startujących. To się nazywa wykorzystanie szansy. Za rok Będziemy razem się ścigać. Tor zdazycie sprofanowac yyyyyy przygotować ???

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Bałwanie to połączenie właśnie było przez takie mierne kluby jak Twój , które nawet toru nie potrafią przygotowąć na mecz i oddają walkower :)

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Ale teraz Twoja Ostrovia troche tam pokwitnie

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Najpierw spłaćcie długi elektrycy wtedy sie odzywajcie

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  a gdzie była by czewa?? zderzaka sie czep a od Piły sie odpier....

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  50 tyś jeszcze nam Lubelski klub za walkowera jest dłużny, także cicho siedź gimbazo

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  To się nazywa minimalizm. Wszędzie z takim podejściem zginiesz. Zespół powinien się rozwijać i iść do przodu. To samo tyczy się bazy sponsorskiej która stale powinna się rozwijać i powiększać. KIedys Polonia z roku na rok pnela się w ligowej hierarchii aż do DMP. Wiec wracamy do tradycji czy nie.
  I przestań klikać o wiecznych problemach finansowych. Klub posiada największą frekwencję w pierwszej lidze a więc potencjał jest. Teraz ten potencjał czas wykorzystać i przenieść na zainteresowanie sponsorów ale oni sami nie przyjdą. A szukać ich trzeba jak nie w Pile to w regionie jak nie w regionie to w województwie. nawet w całej RP. Myślisz ze kibiców długo będzie zadowolala walka o utrzymanie? Kibic jest tak skonstruowany ze zawsze będzie wolał jak zespół atakuje i walczy o wyższe cele niż broni się przed spadkiem. Kibic oczekuje wygranych u siebie i ostrej walki do końca na wyjazdach czasami zakończonej sukcesem. I przestań pisać o Kilokarpi napisałem ze w miejsce Wadima i Bradego JA wolałbym jednak jednego solidnego obcokrajowca. Przez Wadima straciliśmy masę punktów na wyjazdach gdzie wonchal dym przeciętnych juniorów gospodarzy. Przypomnę jeszcze raz Bydgoszcz czy Gdańsk. Rzeszów gdzie bał się jechać. Kurtz też bardzo słabo i wyszedł mu może jeden czy dwa mecze a do tego tylko czekał na telefon z Leszna by tam lecieć. Więc po co nam taki zawodnik? Podobnie niestety wypowiedział się Cyfer. Jeszcze dobrze nie przyszedł a już myśli o powrocie. Czy tacy zawodnicy będą umierać za Polonię?

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  jako kibic w du*pie mam Kurtza, ktory na pierdniecie Leszna spakuje walizki.. a My mamy mu pozwolic sie uczyc naszym kosztem.

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Najważniejsze aby tak szybko jak weszli zlecieli z tego piedestału.

 • Ja z Piły lubi Komentarz

  Zgadza sie.Spikera mamy na poziomie ekstraligowym.Ale to nie jest Jacek D tylko Wojtek D.