19-21 - komentarze

 • 19-21 napisał/a komentarz do Były reprezentant Polski podłamany: "To jest walka o życie"

  Oho, najwięcej do powiedzenia pod tym artykułem mają emeryci i renciści, którym ktoś przypadkowo podpiął Internet. Spokojnie, na was też przyjdzie czas, kurek się zakręci i będzie płacz.

 • 19-21 napisał/a komentarz do Jastrzębski Węgiel szykuje kolejny wielki transfer. Na celowniku przyjmujący reprezentacji Serbii

  @pxlewa: Raczej nie ma wątpliwości, że jeśli miałby przyjść, to za Louatiego. Pytanie, czy Szymura by został jako świetna 3 opcja, czy Rafał woli poszukać miejsca w szóstce gdzie indziej.

 • 19-21 napisał/a komentarz do Rosyjski klub chce pozyskać Wilfredo Leona. Tym razem to nie Zenit Kazań

  @Ahmed Pol: Modena ma mniejszy budżet, ale nie pisz bzdur, że zalega z wypłatami.

 • 19-21 napisał/a komentarz do Rosyjski klub chce pozyskać Wilfredo Leona. Tym razem to nie Zenit Kazań

  Nie wydaje mi się, żeby Wilfredo chciał wracać do bardzo wymagającej ligi rosyjskiej, wygrał tam wszystko, zarabia dobre pieniądze w Perugii i nie wiem ile klub z Moskwy musiałby mu zapłacić żeby chciał wrócić, przyjmując, że teraz zarabia blisko miliona euro. Fajnie byłoby go wreszcie zobaczyć w Polsce, ale jak na razie nie widzę kolejki sponsorów do klubu z Warszawy :)

 • 19-21 napisał/a komentarz do Włoskie media: Lukas Kampa ponownie w Serie A? Rozgrywający Jastrzębskiego Węgla miałby zastąpić Micaha Christensona

  @siewca śmierci: Wiele zależy od tego, czy ZAKSA w momencie "odejścia" Toniuttiego spodziewała się odejścia Zatorskiego. Paweł jest prawdopodobnie najlepiej opłacanym libero na świecie i trzymanie ich dwóch w klubie trochę kosztuje. Druga sprawa, to finansowanie ZAKSY. Sebastian Świderski nie ma swobody w dysponowaniu budżetem z racji finansowania przez spółkę skarbu państwa i zapewne nie wiedział ile będzie miał pieniędzy w przyszłym roku. Wydaje mi się, że sam Toniutti chciał zmienić otoczenie i stąd bardzo szybko jego agent skontaktował się z Jastrzębskim Węglem. To tylko moja teoria.

 • 19-21 napisał/a komentarz do Mało Polaków w lidze francuskiej to nie przypadek. "Jeśli nie gra w Polsce, to jest za słaby"

  Francuski klub rzeczywiście wygrał Ligę Mistrzów, powiem więcej: nawet niemiecki klub ją wygrał, ale jeśli według pana Wasilkowskiego to świadczy o sile ligi, to gratuluję, nie mówiąc już o tym, że to było 16 lat temu, panta rei. "We Francji ostatni klub potrafi wygrać z pierwszym i nie będzie to duża niespodzianka", to zdanie to też trochę bzdury, bo taka sytuacja ma miejsce głównie w tym sezonie kiedy z przytupem do ligi weszło Cambrai i leje te "duże" firmy, te "duże firmy" które dostały trochę po kieszeni w tym sezonie (zresztą Cambrai weszło do ligi z pomocą 2 Polaków w składzie, którzy teraz grają w Lublinie). "Francuzi widzą we wzięciu np. Serba mniejsze ryzyko", raczej tak jak Będzin widzą w tym duża szansę na sukces przy małych nakładach finansowych. Ogólnie ten cały artykuł można streścić tak: "zapewne, może, wydaje mi się, ale już z całą pewnością to bardzo dobre miejsce dla Polaków do dalszego rozwoju", co z tego, że praktycznie żaden tam nie gra.

 • 19-21 napisał/a komentarz do PlusLiga. Grbić rozwiał wątpliwości ws. hitowego transferu Christensona [WYWIAD]

  "Grbić rozwiał wątpliwości ws. hitowego transferu Christensona" Moment, ale gdzie on rozwiał te wątpliwości? Grbić powiedział po prostu prawdę, i tyle. Czy pan Dudziak jest naprawdę tak naiwny i myśli, że ZAKSA wykupi kontrakt Christensona, albo że powie, że mają już z nim podpisaną umowę? Każdy interesujący się tą sprawą człowiek umiejący sobie zaparzyć wodę na herbatę wie, że w grę wchodzi jedynie wypożyczenie Amerykanina, może nawet dwuletnie, na podobnych warunkach na jakich Zajcew operuje teraz w Rosji. Nie bardzo rozumiem co trener ZAKSY miał powiedzieć w trakcie sezonu o transferach, jaki w ogóle cel miał ten wywiad. Żenujący wywiad, żenujący tytuł.

 • 19-21 napisał/a komentarz do PlusLiga: PGE Skra Bełchatów przegrała sensacyjnie. Stal Nysa nie oddała nawet seta

  No i bardzo dobrze, jeszcze jeden krok w stronę spadku Będzina. A co do Skry: czekam na działania Piechockiego, a w przypadku ich braku na działania Rady Nadzorczej z Czarneckim na czele. Do Skry Bełchatów, zespołu, który należał do topu Europejskiego, a teraz ma takie nazwiska, które powinny dawać pewne zwycięstwo z zespołami takimi jak Nysa bierze się trenera, który przez większość swojej kariery był statystykiem. Zero autorytetu i doświadczenia, co zresztą widać na czasach. Panie Gogol, daj sobie pan spokój i zacznij niżej, by kiedyś wrócić jako ten, którego chcą najlepsze kluby w Europie. W tym momencie to pana przerasta.

 • 19-21 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Warszawianie sprowadzeni na ziemię. Modena lepsza od VERVY

  Ten mecz mógł się potoczyć troszkę inaczej i potrwać trochę dłużej. Po pierwsze nie rozumiem dlaczego Anastasi wychodzi z Szalpukiem i Grobelnym na przyjęciu, przecież to strzelnica co pokazał 2 set i seria zagywek Serba. Może na Belgów wystarczyło, bo oni bawili się we flota, ale kiedy praktycznie każdy zawodnik Modeny zagrywa z wyskoku, to nagle nie ma komu przyjąć, a Kwolek siedzi w kwadracie, paranoja. Po drugie nastąpiła weryfikacja pozycji atakującego w Vervie, ani Ziobrowski, ani Superlak, to nie są zawodnicy na Ligę Mistrzów, ale tego można się było spodziewać. Z bardzo fajnej strony za to pokazuje się znowu Igor Grobelny, i to Igor razem z Kwolkiem powinni stanowić szóstkowy zestaw przyjmujących, jak dla mnie Artur musi wyjechać za granicę gdzie nie będzie nonstop oceniany przez polskiego widza i pokazać, że umie grać.

 • 19-21 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE Skra lepsza od Fenerbahce HDI Stambuł. Drugie zwycięstwo bełchatowian w rozgrywkach

  Brawo KS Piechoccy Bełchatów! Trener Gogol, tata Konrad i Kacper Piechocki powinni tańczyć w kółeczku i dziękować, że jest taki zawodnik jak Ebadipour, który ratuje im tyłki. Milan za to gra bardzo bezjajecznie i klepie piłkę, ale to jeszcze usprawiedliwiam, bo nie miał w tym sezonie być graczem szóstkowym i miał siedzieć w kwadracie. Nie rozumiem też, dlaczego gra Bartek Filipiak, który dobrze zaczyna, ale potem trzeba gościa zmienić, jest przecież Petković. Podsumowując, Skra wyjdzie z tej grupy, ale w następnej trafią na zespół z zagrywką i się Grzesiek Łomacz zabiega.