Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  brawo wielkopolska ukraina.....

 • Zły napisał/a komentarz do Stal Rzeszów - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  W Ostowie więcej Ukropów niż na całym Podkarpaciu ... Ukrop Ukropowi bratem jest.

 • Zły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem wielkim fanem tych z Ostrowa. Typuję z pełnym szacunkiem dla rywali 65-25 dla Stali.

 • Zły napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki. Stalowym piórem: Jeśli Nawrocki nie wyjaśni, to prezesi mu nie wybaczą (felieton)

  Władek zawsze widział drzazgę w oku u kogoś ale swoich belek nie mógł zauważyć. To takie typowe . Przecież w tym sporcie zawsze najważniejszą sprawą były pieniądze i to wielokrotnie płacone pod stolikiem, nie zawsze wszystkie karty były na stole a asy często schowane w rękawach. Najwięcej szkody w tym sporcie odgrywają układy wśród działaczy czy to komisji czy związku, którzy z "niewiadomych" względów preferują pewne kluby innym z namiętnością dowalając ..Władze te wielokrotnie nie przestrzegały regulaminów i tworzyły dziwne decyzje będące wielokrotnie sprzeczne z nimi.... Poza tym takie medialne przestrzeganie panie Władek jest pewnego rodzaju namowa do zmowy... napuszczaniem grupy na jednego by mu w przyszłości utrzeć nosa... Władek może ty chciałeś powiedzieć coś takiego : Nawrocki po coś ty tu przyszedł ? My tu rządzimy się własnymi prawami, ty chłopie musisz płacić frycowe ... Nie będzie żadnych odstępstw od regół . E liga ma zamknięte drzwi dla klubów spoza elity..... TO SIĘ OKAŻE. ( Marta Półtorak przegrała, bo nie wytrzymała presji ogłupiałego środowiska rzeszowskiego, teraz jest już inaczej. ).

 • Zły napisał/a komentarz do Jacek Ziółkowski zdziwiony brakiem koncentracji i przygotowań w Stali Rzeszów

  coś mi się wydaje , że prokurator zaglądnie do klubu z Hetmańskiej lada dzień/

 • Zły napisał/a komentarz do Decydujące mecze Nice 1. LŻ o różnych godzinach. Czy będą kombinacje?

  Fijałkowski bredzi jak wielu tzw. działaczy którzy uprawiają więcej polityki niż sportu. Ta miałkość i głupia argumentacja jest porażająca. Panie Fijałkowski jak nie ma się co powiedzieć to się głupstwa gada a wszyscy i tak wiedzą o co chodzi. Chodzi o kasę , o kasę dla..... no właśnie i tu jest koszyczek tych zysków ( kto komu i ile ) ale oficjalna wersja zawsze taka sama: działacze biją się o dobro publiczne , dobro kibica i dobro sportu. A przecież istnieje coś takiego jak nagrywarki , które są co najmniej tak powszechne jak dekodery. Można to rozwiązać ale nie o takie rozwiązania tu chodzi......

 • Zły napisał/a komentarz do Stal Rzeszów w piątkę z Wybrzeżem! Berge zatrzymany w Anglii

  Łabudzki kończ waść wstydu oszczędź .p.s przed sezonem przewidywałem zapaść ale nie spodziewałem się , że w trakcie rozgrywek aż tak dadzą ciała. Może GKSŻ powinna ich wycofać ? Odebrać licencję czy coś takiego ? Kar finansowych na biedaka nie ma co nakładać. No i jeszcze Ślączka zesrał się w rzeszowskie gniazdo żurawi donosząc na Stal o przekroczeniu czasu przygotowania toru przed meczem z Orłem. Wyjątkowo niesmaczna kanapka , Rzeszowianin donosi na swój rodzimy klub ..... upadek.

 • Zły lubi Komentarz

  Ciekawe jak teraz czują się krytycy pani Marty za jej prezesury takiej nędzy nie było... Teraz zapewne nie jeden kibic Stali żałuje...

 • Zły lubi Komentarz

  Co to lincz na Półtorak ? Bo dobrze mówi ?! Łabudzki to taki sam prezes jak kiedyś w Lublinie Sprawka czy Zając czyli beznadzieja . Doprowadzili lubelski żużel na dno , i widzę że w Rzeszowie robi się to samo , może to i lepiej , mam nadzieję że znajdą się ludzie co się na tym znają i wyciągną rzeszowski żużel na prostą. ''Lepiej zrobić krok do tyłu by później zrobić dwa do przodu'' . A wy pajace Marty się czepiacie. Jak by od was poodchodzili Dowhany , Zmory , Termińskie itd. itp ..... tak samo by to się skończyło. Więc dajcie już spokój z tym jadem !!!

 • Zły napisał/a komentarz do Unia - Stal: "Wątpię, by Harris jeszcze u nas wystąpił" (komentarze)

  Łabudzki kończy rzeszowski żużel , to wielki hamulcowy i mało wiarygodny prezes. Ja sobie odpuściłem hejtowskie przepychanki po zbanowaniu Półtorakowej trzy lata temu. Krytykanci mieli tyyylllle obcji na rozwój żużla w Rzeszowie i mało być taaaak dobrze Skończyło się jak zwykle na wielkim kryzysie i ślepej uliczce. p.s. nie znaczy że we wszystkim popierałem Martę czy że się z nią całkowicie zgadzałem. Jedno jest pewne , łożyła kasę , mega kasę i miała dobre intencje. Brakło jej ludzi którym mogłaby zaufać , ludzi bezinteresownych , którzy mogli by jej doradzić rozwiązania dla dobra dyscypliny w Rzeszowie a nie dla własnych korzyści. Moim zdaniem jest pozamiatane na lata. Stal tak w żużlu jak i w piłce ma beznadziejnych prezesów niezdolnych do budowania przyszłościowych składów. Rzeszów robi się sportowym grajdołem. Resovia w siatce też dołuje , myśle że i Developers już się wspiął na możliwe wyżyny . Ferenc też dokłada swoje do upadku sportu w mieście. Prowincja.

 • Zły napisał/a komentarz do Tomasz Chrzanowski z mediów dowiedział się, że Stal Rzeszów już go nie chce

  Od momentu kiedy Łabudzki zarządza rzeszowskim żużlem jest tylko gorzej i gorzej. Jego kłamstwa z ekstraligi odbiły się szerokim echem ( w trakcie sezonu 2015 twierdził że budżet jest w super stanie a jesienią nie ujawnił wielkich problemów finansowych ) . Utrata wiarygodności to najgorsza rzecz w sportowym biznesie. Rok 2016 to również ukrywane problemy finansowe. Kompletny brak umiejętności negocjacji i budowy w świecie sportu jak widać. Potwierdzają to konflikty. Najpierw finansowy z Gregiem potem utrata w zeszłym roku Barana, Ślączki , brak składu do oststnich chwil przed rozpoczęciem sezonu , tajemnice przed kibicami co do decyzji czy wizji to tylko niektóre niechlubne porażki prezesa. Ten sezon kroi się na ciężką walkę o pozostanie w lidze . W przyszłym sezonie odejdą na pewno bracia Lampartowie w jednym pakiecie do .... Może Toruń ? Może Zielonka ? Leszno lub Częstochowa. Nawet Tarnów po awansie będzie ich potrzebował. Jak można tolerować takiego nieudacznika i ewidentnego destroyera jak Łabudzki ? No ale sporo kibiców marzyła o odejściu Marty Półtorakowej , że to niby ona była hamulcowym rozwoju rzeszowskiego żużla. Teraz oni mają głos. Słucham czekam na atak , nie będę się bronił bo mi rzeszowski żużel w takim wydaniu lata......

 • Zły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  czy ktoś to transmituje w TV ? XXI w a w Polsce nie znajdziesz szybkiej informacji o transmisjach sportowych.

 • Zły napisał/a komentarz do Internet huczy. Cyrk Olsena i inne: Memy po Grand Prix w Warszawie

  Był Komorowski nie wystarczy ? A to że zabrakło Szogun to inna sprawa.

 • Zły napisał/a komentarz do Miało być święto, była kompromitacja! - LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland (relacja)

  Polacy nic się nie stało ! Wszystko idzie na konto Polski, jak zwykle. Holocaust też jest Naszą sprawką.
  KOMPROMITACJA POLSKI , szkoda Tomka, wstyd aby go tak pożegnać.
  Co by powiedzieli brytole w takiej sytuacji ?
  Rodacy zacisnąć pośladki bo następny ktoś czeka by Nas wyruchać, kto to jest ? Okaże się w ostatniej chwili jak zwykle.
  PZM do wymiany, to oni oddali techniczne sprawy organizacyjne duńczykom i całej śmiesznej BSI.
  PZM skompromitował się z rozgrywkami ligowymi przez ostatnie lata a ten rok jest podkreśleniem ich nieudolności. GP na narodowym to finałowa wpadka, która powinna zadecydować. Ale co tam . Polacy nic się nie stało.

 • Zły napisał/a komentarz do Marta Półtorak nie będzie sponsorować PGE Stali

  Dla Ciebie jak by nie zrobiła to byłoby źle. To taka powszechna postawa mendy.

 • Zły napisał/a komentarz do To już pewne: PGE Marma chce jechać w Enea Ekstralidze

  Może jestem błaznem , ale mam twarz A Ty ?

 • Zły napisał/a komentarz do To już pewne: PGE Marma chce jechać w Enea Ekstralidze

  Może Ljung do Ostrowa a Gollob do Grudziądza. Może w Rzeszowie pojadą : Hancock, Larsen, Kildemand, Walasek, Zengota, Sówka, Lampart, Czaja, Cyło i Bassara. A może ktoś inny. No ale paru z pseudoznawców z tego podejrzanego forum już skład Rzeszowa zna na bank. Najmądrzejsi i wszechwiedzący podrzegacze i siewcy nienawiści i bezmyślności hahahahahahahahahahahahahaha. Ni to śmiać się ni to płakać. Byla mieszać.
  Marta z żużla nie odeszła matołki ( piszę to do obślinionych pacholąt , co nie mają żadnego pojęcia o finansach, sponsoringu i managerstwie sportowym ). I bardzo dobrze bo jej parę milionów chociażby na indywidualne sponsorstwo ( Hancocok ) przyda się jak nic. Wy niczego nie zrozumieliście i już niczego nie zrozumiecie. Taka klaka jaką tu uprwiacie pod atmosfere nienawiści do Marty śmierdzi zwykłą PZMotowską agenturą , tymbardziej że żaden z Was nie ujawnia się pod właściwym SWOIM imieniem, nazwiskiem czy zdjęciem . Wchodzicie w d.... władzom PZM i GKSŻ najlepiej zaraz i bez wazeliny. Marta ma kasę i podgrzała trochę atmosfere na zgniłym rynku żużlowym , bo ją na to stać i miała taki kaprys. Jest jedna jedyna i niepowatarzalna. Odeszła od sponsoringu tytularnego ale PACANY zauważcie , że ciągle posiada 60 % akcji spółki bo żaden WASZ wydmuchany balonik pt. nowy sponsor nie ma kasy na odkupienie od niej udziałów.
  Nie odpisuję matołkom bez twarzy. Mur na głównej trybunie obok kibelków ciągle dla was zarezerwowany . Nie muszę się powtarzać jak nazywają się ci co pod murem w miejscu publicznym sikają. To właśnie WY.

 • Zły napisał/a komentarz do To już pewne: PGE Marma chce jechać w Enea Ekstralidze

  Może Ljung do Ostrowa a Gollob do Grudziądza. Może w Rzeszowie pojadą : Hancock, Larsen, Kildemand, Walasek, Zengota, Sówka, Lampart, Czaja, Cyło i Bassara. A może ktoś inny. No ale paru z pseudoznawców już skład na bank. Najmądrzejsi i wszechwiedzący hahahahahahahahahahahahahaha. Ni to śmiać się ni to płakać.
  Marta z żużla nie odeszła matołki ( piszę do obślinionych pacholąt , co nie mają żadnego pojęcia o finansach, sponsoringu i managerstwie sportowym ). I bardzo dobrze bo jej parę milionów chociażby na indywidualne sponsorstwo ( Hancocok ) przyda się jak nic. Wy niczego nie rozumiecie. Taka klaka pod atmosfere nienawiści do Marty śmierdzi zwykłą PZMotowską agenturą tymbardziej , że żaden z Was nie ujawnia się pod właściwym SWOIM imieniem, nazwiskiem czy zdjęciem . Wchodzicie w d.... władzom PZM i GKSŻ najlepiej zaraz i bez wazeliny. Marta ma kasę i podgrzała trochę atmosfere na zgniłym rynku żużlowym , bo ją na to stać. Odeszła od sponsoringu tytularnego ale PACANY zauważcie , że ciągle posiada 60 % akcji spółki bo żaden WASZ wydmuchany balonik pt. nowy sponsor nie ma kasy na odkupienie od niej udziałów.
  Nie odpisuję matołkom bez twarzy. Mur na głównej trybunie obok kibelków ciągle dla was zarezerwowany . Nie muszę się powtarzać jak nazywają się ci co pod murem w miejscu publicznym sikają. To właśnie WY.

 • Zły napisał/a komentarz do Maciej Kuciapa nie wyklucza jazdy w Ekstralidze. "Wystąpiłbym w niej, ale tylko w barwach rzeszowskiej drużyny"

  Najmocniejszy kontrakt Stali Rz. bez cienia wątpliwości. Maciek bedzie bazą budowy składu na EE 2015. Będzie paka. Walka o pudło i medale.

 • Zły napisał/a komentarz do Ratusz chce Ekstraligi w Rzeszowie. "Ten sport wpisał się w krajobraz miasta"

  Oj znawcy od siedmiu boleści. Nie chcecie zrozumieć , że EE skończy żużel w Rzeszowie. Jeśli ten gostek wepchnie Stal do EE to będzie to kiepska, bezprzyszłościowa drużyna, tzw. Chłopiec do bicia. Po roku wylecą z hukiem. Wtedy zacznie się naprawde źle. Zamiast zacząć wszystko od początku a dobrze to sami podkładają swoją głowę. I do tego Ferenc gość co nie wie w jakich kaskach jadą nasi. Hahaha.

 • Zły napisał/a komentarz do Ekstraligowy żużel w Rzeszowie nad przepaścią. Kupiec pilnie poszukiwany

  Dziwne spojrzenie . Niby cie wiele spraw nie interesuje a taka aktywność.Gdybyś był taki jak piszesz to siedziałbyś cicho czekając na sezon. Ale ty masz oczekiwania i wiaderko pomyj po kolacji. Chlustasz na swoje podwórko to na lewo i na prawo. Chlapisz " jęzorem bez zrozumienia a jakże szkodliwe dla rodzimego sportu , dla żuzlowej atmosfery w Rzeszowie. Kim jesteś ? A terz sprostowanie . Sport został zepchnięty na dalsze miejsce ( nie tylko w żużlu )i to przez władze wyższe ( pewnie nie znasz strukury organizacyjnej i myślisz , że to wszystko się samo dzieje a Marta to partacz co psaskudzi środowisko ) które szukają kasy ponad aspekty sportowe. Dla mnie ważną sprawą jest dojście do odpowiedniego poziomu i stworzenie atmosfery by chciało się chcieć. Ty uważasz , że zakupienie biletu ( wcale nie mam pewności , że go kupjesz ) upoważnia cię do wylewania pomyj na SPONSORÓW jak coś idzie nie tak. Zawodnicy mogą pokazywać fochy, machać środkowym palcem , wypinać tyłki , udawać defekty, nie przyjezdzać na zawody a sędziowie i komisarze mogą orać tor , polewać go lub nie, ubijać do klasycznego betonu ( wszystko w imię sportu w/g ciebie ). Władze mogą interprwtować swoje zapisy wedłóg własnego interesu ( kolesiowego lub z powodu tego , że kogoś lubią mniej a kogoś bardziej )Dla Ciebie wszytko to jest do przyjęcia. Dziwi mnie , że pisząc z taką zaciętością o rzeszowskim sporcie a nie utożsamiasz się z nim. Bez sponsorów nie ma żużla, a Marta to narazie jedyne światełko w rzeszowskim tunelu chłoptasiu. I to nie dlatego to piszę bo ją lubię. Piszę to bo ją szanuję i wiem jak ciężko zarabia się uczciwe pieniądze. Na tyle złego co ją spotkało od rzeszowskich kibiców ( pomijam zawistne wpisy z innych miast a i o kary nakładane dzięki łamaniu przepisó przez władze żuzlowe itp )ma prawo o każdej porze między sezonami powiedzieć dość nie płacę więcej za to g.... Ty zupełnie rozumiesz tylko skąd ma się sie pojawić 7-8 ml zł na EE . Twoja teoria o najmocniejszym wsparciu finansoym jaki płynie z biletów jest wielkim błędem. Matematyka w tym zakresie jest prosta.10 spotkań razy średnio 4000 kibiców razy srednio 25 zł ile to jest kasy ? Nie szukaj kalkulatora to tylko 1 000 000 . To wegłóg Ciebie 60 % budżetu. Jesli podwoimy ten dochód to dalej to tylko 20-25 %. Wiesz co ? już póżno, masz odrobione lekcje z matematyki ? Jutro logika możesz załapać się na pałę. A po co ja to wogóle piszę do takich ..... pseudokibicków. Kończe dyskujsję i riposta niewskazana.

 • Zły otrzymał srebrny medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

 • Zły napisał/a komentarz do Krystian Rempała zostanie Jaskółką? "Chciałbym jeździć w Tarnowie"

  Oczywiści Kristian droga otwarta. Masz 16 lat i potrzebujesz domu , mamy , taty , rodzinnej atmosfery i normalności. Handel młodym narybkiem to paskuda życiowa (twój tato i inni tatusiowie tak młodych sportowców przesadzają z układaniem kariery pod dochody nieletnich dzieci ) . Tam twój dom tam twoje miejsce. Stal Rzeszów ma dość swoich wychowankó na aspiracje walki o awans z 2 ligi. mam nadzieje , że wogóle wystartują. Będzie fajnie w skłądzie z samych wychowanków. No tak ale czy 2 liga, rodzinne miasto , rodimy klub to wystarczające argumenty aby przybrać plastron z żurawiem ? Może się oakazać , że nie.

 • Zły napisał/a komentarz do Po bandzie (19): Grube ryby odchodzą z żużla. Czy kogoś to martwi?

  Oczywiście winne grube ryby, bo tak mówi Witkowski. Urządził sobie czyściec z polskiego żużla. Sam jest diabłem w tym środowisku. A może raczej szczur ( skoro porównujemy do zwierzątek ) wpuszczony do gniazdka królików. Przecież tzw. grube ryby mogą inwestować gdzie indziej a nawet w inne dyscypliny sportu jak sobie lubią w sport . Żużel to naprwdę nie jedyne miejsca ale dyscyplina wyjątkowa i specyficzna. Wszystkie sporty motorowe wymagają dużego zaplecza finansowego i opierają się na sponsoringu. A jak inwestują to lubią coś z tego mieć, ot chociażby satysfakcję, dobre słowe, poszanowanie. Ale takich wartości w EE lidze nie znajdziesz.PZMłot i Witkowscy zamiast uzdrowić atmosferę w ligach ( no bo po to podobno objęli patronat ) to je zjadają. Poczuli krew panowie z brzuchami jakiej nigdy w PZMłocie nie mieli. Ale prywatnych budżetów panie Witkowski nie da rady szamać na codzień przez cały czas. Karkosik , Półtorak ( a co Azoty myślicie to wycofały sie bo co , bo nie mają kasy ? i to spólka skarbu państwa )odeszli i bedą następni. Ale oni tzn Witkowscy jak to szczury do upadłego i kłamstwem i fermentem po trupach do celu. Za błędy w Polsce ONI nie płacą.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.