Zły - komentarze

 • Zły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  brawo wielkopolska ukraina.....

 • Zły napisał/a komentarz do Stal Rzeszów - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  W Ostowie więcej Ukropów niż na całym Podkarpaciu ... Ukrop Ukropowi bratem jest.

 • Zły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem wielkim fanem tych z Ostrowa. Typuję z pełnym szacunkiem dla rywali 65-25 dla Stali.

 • Zły napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki. Stalowym piórem: Jeśli Nawrocki nie wyjaśni, to prezesi mu nie wybaczą (felieton)

  Władek zawsze widział drzazgę w oku u kogoś ale swoich belek nie mógł zauważyć. To takie typowe . Przecież w tym sporcie zawsze najważniejszą sprawą były pieniądze i to wielokrotnie płacone pod stolikiem, nie zawsze wszystkie karty były na stole a asy często schowane w rękawach. Najwięcej szkody w tym sporcie odgrywają układy wśród działaczy czy to komisji czy związku, którzy z "niewiadomych" względów preferują pewne kluby innym z namiętnością dowalając ..Władze te wielokrotnie nie przestrzegały regulaminów i tworzyły dziwne decyzje będące wielokrotnie sprzeczne z nimi.... Poza tym takie medialne przestrzeganie panie Władek jest pewnego rodzaju namowa do zmowy... napuszczaniem grupy na jednego by mu w przyszłości utrzeć nosa... Władek może ty chciałeś powiedzieć coś takiego : Nawrocki po coś ty tu przyszedł ? My tu rządzimy się własnymi prawami, ty chłopie musisz płacić frycowe ... Nie będzie żadnych odstępstw od regół . E liga ma zamknięte drzwi dla klubów spoza elity..... TO SIĘ OKAŻE. ( Marta Półtorak przegrała, bo nie wytrzymała presji ogłupiałego środowiska rzeszowskiego, teraz jest już inaczej. ).

 • Zły napisał/a komentarz do Jacek Ziółkowski zdziwiony brakiem koncentracji i przygotowań w Stali Rzeszów

  coś mi się wydaje , że prokurator zaglądnie do klubu z Hetmańskiej lada dzień/

 • Zły napisał/a komentarz do Decydujące mecze Nice 1. LŻ o różnych godzinach. Czy będą kombinacje?

  Fijałkowski bredzi jak wielu tzw. działaczy którzy uprawiają więcej polityki niż sportu. Ta miałkość i głupia argumentacja jest porażająca. Panie Fijałkowski jak nie ma się co powiedzieć to się głupstwa gada a wszyscy i tak wiedzą o co chodzi. Chodzi o kasę , o kasę dla..... no właśnie i tu jest koszyczek tych zysków ( kto komu i ile ) ale oficjalna wersja zawsze taka sama: działacze biją się o dobro publiczne , dobro kibica i dobro sportu. A przecież istnieje coś takiego jak nagrywarki , które są co najmniej tak powszechne jak dekodery. Można to rozwiązać ale nie o takie rozwiązania tu chodzi......

 • Zły napisał/a komentarz do Stal Rzeszów w piątkę z Wybrzeżem! Berge zatrzymany w Anglii

  Łabudzki kończ waść wstydu oszczędź .p.s przed sezonem przewidywałem zapaść ale nie spodziewałem się , że w trakcie rozgrywek aż tak dadzą ciała. Może GKSŻ powinna ich wycofać ? Odebrać licencję czy coś takiego ? Kar finansowych na biedaka nie ma co nakładać. No i jeszcze Ślączka zesrał się w rzeszowskie gniazdo żurawi donosząc na Stal o przekroczeniu czasu przygotowania toru przed meczem z Orłem. Wyjątkowo niesmaczna kanapka , Rzeszowianin donosi na swój rodzimy klub ..... upadek.

 • Zły napisał/a komentarz do Unia - Stal: "Wątpię, by Harris jeszcze u nas wystąpił" (komentarze)

  Łabudzki kończy rzeszowski żużel , to wielki hamulcowy i mało wiarygodny prezes. Ja sobie odpuściłem hejtowskie przepychanki po zbanowaniu Półtorakowej trzy lata temu. Krytykanci mieli tyyylllle obcji na rozwój żużla w Rzeszowie i mało być taaaak dobrze Skończyło się jak zwykle na wielkim kryzysie i ślepej uliczce. p.s. nie znaczy że we wszystkim popierałem Martę czy że się z nią całkowicie zgadzałem. Jedno jest pewne , łożyła kasę , mega kasę i miała dobre intencje. Brakło jej ludzi którym mogłaby zaufać , ludzi bezinteresownych , którzy mogli by jej doradzić rozwiązania dla dobra dyscypliny w Rzeszowie a nie dla własnych korzyści. Moim zdaniem jest pozamiatane na lata. Stal tak w żużlu jak i w piłce ma beznadziejnych prezesów niezdolnych do budowania przyszłościowych składów. Rzeszów robi się sportowym grajdołem. Resovia w siatce też dołuje , myśle że i Developers już się wspiął na możliwe wyżyny . Ferenc też dokłada swoje do upadku sportu w mieście. Prowincja.

 • Zły napisał/a komentarz do Tomasz Chrzanowski z mediów dowiedział się, że Stal Rzeszów już go nie chce

  Od momentu kiedy Łabudzki zarządza rzeszowskim żużlem jest tylko gorzej i gorzej. Jego kłamstwa z ekstraligi odbiły się szerokim echem ( w trakcie sezonu 2015 twierdził że budżet jest w super stanie a jesienią nie ujawnił wielkich problemów finansowych ) . Utrata wiarygodności to najgorsza rzecz w sportowym biznesie. Rok 2016 to również ukrywane problemy finansowe. Kompletny brak umiejętności negocjacji i budowy w świecie sportu jak widać. Potwierdzają to konflikty. Najpierw finansowy z Gregiem potem utrata w zeszłym roku Barana, Ślączki , brak składu do oststnich chwil przed rozpoczęciem sezonu , tajemnice przed kibicami co do decyzji czy wizji to tylko niektóre niechlubne porażki prezesa. Ten sezon kroi się na ciężką walkę o pozostanie w lidze . W przyszłym sezonie odejdą na pewno bracia Lampartowie w jednym pakiecie do .... Może Toruń ? Może Zielonka ? Leszno lub Częstochowa. Nawet Tarnów po awansie będzie ich potrzebował. Jak można tolerować takiego nieudacznika i ewidentnego destroyera jak Łabudzki ? No ale sporo kibiców marzyła o odejściu Marty Półtorakowej , że to niby ona była hamulcowym rozwoju rzeszowskiego żużla. Teraz oni mają głos. Słucham czekam na atak , nie będę się bronił bo mi rzeszowski żużel w takim wydaniu lata......

 • Zły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  czy ktoś to transmituje w TV ? XXI w a w Polsce nie znajdziesz szybkiej informacji o transmisjach sportowych.