Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dan lubi Komentarz

  Ale żeńskiej sekcji nie dało się uratować!!!!!wstyd dla całego Szczecina!!!!!!ŻENADA

 • dan napisał/a komentarz do Kadra szczypiornistek w spadku po Leszku Krowickim. Ruszyła giełda nazwisk, a związek już nie płaci

  Zaskoczyłeś mnie, obie kandydatury wydają się jak najbardziej trafione. To nie są ludzie znikąd, znają polskie realia, znają zawodniczki i potencjał jakim dysponujemy. Z pewnością nigdy nie usłyszelibyśmy z ich ust " mamy takie zawodniczki jakie mamy", wręcz odwrotnie . Bardzo żałowałem odejścia Kima,Ty miałeś "trochę" inne zdanie na ten temat :). Dzisiaj mamy podobne. Co do Krowickiego ? Stracił wszystko przede wszystkim szacunek, okazał się takim małym cwaniaczkiem bez honoru, charyzmy. Uciekał do nory, kiedy powinien zabrać głos, plótł farmazony , kiedy powinien milczeć.

 • dan lubi Komentarz

  Nie wiem czy zaliczasz się do tej frekwencji na ręcznej ale najwyraźniej zapominasz albo po prostu jesteś zwyczajnym ignorantem. Bo zdecydowana większość meczy była rozgrywana na starej, kameralnej ale historycznej dla szczecińskiego sportu hali przy Twardowskiego i tam biorąc pod uwagę obiekt (koszt wynajęcia, ochrony, pojemność) to frekwencja była relatywnie wysoka jak na tą dyscyplinę. I nikt z zawodniczek i chyba większej części fanów nie domaga się przenoszenia meczy do mega nowoczesnego molochu jakim jest NETTO , czy może w niedalekiej przyszłości OSRAM (od żarówek) Arena. Za to 18 tys. Papricana dla piłkarzy nożnych okazała się :) "za mała" i władze miasta Szczecin postanowiły wybudować większy (20,5 tys.) przy średniej frekwencji z tego sezonu 6463 widzów za bagatela 400 mln pln. O żenującym poziomie sportowym Portowców nie wspomnę - stąd i ta cienka frekwencja jak na 400 tysięczne miasto i Dumę Pomorza, której kibicuje całe województwo zachodnipomorskie!!!

 • dan napisał/a komentarz do Nie poddadzą się bez walki. Szczypiornistki SPR-u Pogoni Szczecin wystosowały apel

  Apel do wszystkich Pogoniarskich sekcji o wsparcie działań piłkarek ręcznych. Pokażcie, że Pogoń potrafi być Solidarna i Walcząca !

 • dan lubi Komentarz

  Kolejny cios w dyscyplinę.Bardzo nie miła niespodzianka,Szczecin jawił nam się jako klub stabilny finansowo,.Można nie lubić Pogoni,ale liga beż tej drużyny będzie słabsza i uboższa,bez względu na to ,czy się to komuś podoba czy nie.Myślę że jeszcze dużo rzeczy nie wiemy, i że nie wszystko jest jeszcze stracone, ale teraz aktywnie musiało by się włączyć do gry miasto.To byłby precedens i wstyd dla miasta, gdyby pozwolono upaść tej drużynie pomimo braku zadłużeń finansowych.Prezes Mańkowski dużo zrobił dla kluby.ale najwidoczniej priorytety mu się zmieniły. Kolejna sytuacja która pokazuję słabość dyscypliny!!! Ligę mamy na glinianych nogach !!! Jest coraz gorzej a ZPRP nic z tym nie robi,pewnie mają teraz niezły orzech do zgryzienia w tej sytuacji. Przejeżdzałem wczoraj przez Puławską( odwożąc żonę na Okęcie) obok ich siedziby,i aż mnie korciło żeby tam wejść nawrzucać inwektywami,i na koniec wysłać ich w kosmos. Trzymajcie się tam w Szczecinie i walczcie o Ręczną !!!

 • dan lubi Komentarz

  Szanuję fakt, że prezes przez kilka lat współfinansował klub z własnych środków, natomiast styl w jakim żegna się z klubem jest żenujący! Zawodniczki wczoraj dostały maile, że klubu nie ma. Mają ważne kontrakty, większość składów w innych klubach jest pozamykana. Wiedząc o inwestycjach w prywatnym projekcie, prezes mógł wcześniej informować o możliwości zakończenia współpracy. Biznesowo człowiek powinien być "spalony". Szkoda klubu, szkoda dyscypliny. Współczucia dla zawodniczek i pracowników SPR Pogoni.

 • dan napisał/a komentarz do Szokująca informacja potwierdzona. SPR Pogoń Szczecin znika z mapy Polski

  Wstyd za taki zarząd, wstyd za takie rozwiązanie trudnej sytuacji, wstyd rajcowie miejscy. Trud i bezinteresowne zaangażowanie wielu ludzi poszło na marne.

 • dan

  Mańkowskiego mogę zrozumieć, natomiast ten pseudo zarząd powinien spłonąć ze wstydu.

 • dan napisał/a komentarz do Kwidzyn doczekał się meczu kadry. Inauguracja el. ME 2020 na Pomorzu

  Co się dzieje z Pogonią Szczecin ? Rzeczywiście coś jest na rzeczy, gdyż zniknęła też strona klubowa Pogoni .

 • dan napisał/a komentarz do El. MŚ 2019: zwycięstwo na smutno. Koniec marzeń Polek

  Mija 24 godziny od meczu i...cisza ? Facet z klasą zaraz po meczu uderzyłby się w pierś, przeprosił kibiców , zawodniczki i powiedział : zawaliłem odchodzę. Przynajmniej nie straciłby resztki szacunku, a tak... wstyd to mało powiedziane.

 • dan lubi Komentarz

  Staram się komentować na chłodno, dlatego odczekałem parę dni, ale moim zdaniem 3 lata ,,naszego" Leszka K. z polską kadrą to czas ,,wybitnie" stracony.Dostał kadrę z doświadczonymi zawodniczkami (Grzyb,Kudłacz-Gloc,Achruk,Gawlik) dodatkowo młode, zdolne(Płaczek,Kobylińska), dołożył do tej układanki grającą na niezłym poziomie w Niemczech Bognę Sobiech, więc nie w personaliach należy upatrywać przyczyn równi pochyłej, która doprowadziła do katastrofy.Sama selekcja czy powołania nie są najgorsze, ale dramat to jest nakreślona taktyka na mecz, reagowanie na niekorzystny wynik(zmiany,czas), a przerwy na żądanie to nawet jakby zespół przegrywał 0:10 to ,,nasz" Leszek spokojnym tonem powiedziałby tak: trochę wyżej, Kobi to, Kinga tamto, jedziemy. Kto? Polki...Wiem, że w tej chwili jest już po grze w Igrzyskach Olimpijskich, ale problem jest gdzie indziej, bo ,,nasz" Leszek dalej chce kontynuować dzieło zniszczenia,a nikt w związku nie ma ochoty wręczyć mu dymisji. Co roku w grudniu, odpowiednio 2020,2021,2022 itd. dziewczyny będą mogły sobie powspominać, oj grałyśmy 2,3,4 itd. lata temu w wielkim turnieju, a teraz możemy sobie poszukać na kanale francuskim czy niemieckim transmisję z ME czy MŚ. Ja już to pisałem parę razy, ale się powtórzę dajcie kadrę Pawłowi Tetelewskiemu. Choć dla mnie ,,murowanym" kandydatem byłby też Robert Lis. Jeśli byłyby wyniki to nikt nie wypomniałby mu, że gra 10 zawodniczek z Lublina plus dokooptowana reszta. Spokojnie można łączyć pracę w klubie i kadrze. Przykład: poprzednik ,,naszego" Leszka K.-Kim R. Czemu piszę o panu K., jako ,,naszym" panu K., bo chyba komuś w związku zamarzył się polski trener, bo Duńczyk zbyt się ,,szarogęsił" i za mało okazywał szacunku nam wielce wybitnym działaczom związkowym z dziada-pradziada. Moim zdaniem może jako kibice, zróbmy akcję ,,#DYMISJA_LESZKA#" i wysyłajmy na tego maila nasz pewnego rodzaju wniosek: zprp@zprp.org.pl . Pewnie nikt tej poczty nie odbiera, ale ja się zastanawiam czy Leszek jest ojcem chrzestnym dzieci premiera Morawieckiego, że ma tak mocne ,,plecy w związku", bo ten ,,chłop" totalnie żyję w odrealnionym świecie swoich pragnień i fantazji.

 • dan lubi Komentarz

  Problem w tym, że w ogóle bardzo niewielu przedstawicielom rodzimej myśli szkoleniowej można z czystym sumieniem powierzyć reprezentację, a Krowicki jako człowiek z ponad dwudziestoletnim stażem i niemałymi sukcesami w Bundeslidze (do kolekcji zabrakło mu tylko tytułu Ligi Mistrzyń) wydawał się na samym początku najbardziej sensowną opcją spośród nich. Niestety najwyraźniej jego metody docierania do zawodniczek sprawdzają się tylko na poziomie klubowym.
  Poza tym razem z nim do dymisji powinna podać się spora część związkowego betonu - za przygotowanie taktyczno-mentalne do meczu odpowiada w 100% selekcjoner, ale już permanentny brak sukcesów młodzieżówki i juniorek, poważna wyrwa pokoleniowa na kilku pozycjach (np. brak choćby jednej lewej rozgrywającej na reprezentacyjnym poziomie w rocznikach 1989-94) czy nieumiejętność wykorzystania sukcesów osiągniętych za Kima do poprawy wizerunku i medialności dyscypliny to już kamyczki do ogródka ZPRP.


 • dan lubi Komentarz

  Współczuję zawodniczkom , że muszą wyjść na kolejny mecz pod wodzą tego pana... Miałam nie komentować poczynań Pana "trenera" ale po ostatnich jego tekstach do dziennikarzy się nie da!!! Jest Pan obytym i można powiedzieć światowym człowiekiem i nikt panu do tej pory nie powiedzial, że w swoje gniazdo się nie sra? Jak można mówić do dziennikarzy, że "mamy takie zawodniczki jakie mamy"? To znaczy, że pan nie wiedział kim będzie Pan dysponował jak obejmował Pan reprezentację? Jak zespół może tworzyć kolektyw skoro Pan chodzi i zrzedzi na prawo i lewo, że nie ma kim grać? To po co one mają w ogóle wybiegac na boisko skoro Pana zdaniem ten zespół nic nie ugra. Rasmussen wcale nie dysponował jakimś galaktycznym składem a potrafił stworzyć zespół. Moze dlatego, że zamiast chodzić i zrzedzic dziennikarzom, to jak mu się coś nie podobało to mówił o tym w szatni za zamkniętymi drzwiami. Nie przypominam sobie żeby w swoich wypowiedziach w mediach mówił źle o swoim zespole.
  To pan jako trener odpowiada za przygotowanie zarówno fizyczne, mentalne jak i taktyczne zespołu a pan nie zrobił nic. Taktyki zero non stop na czasach gada Pan o krzyżówkach i niczym innym. Dziewczyny nie mają pojęcia co i jak grać co mówią zresztą otwarcie. Fizycznie zespół wygląda tak jak by przed meczem biegal maraton. Mentalności i wiary nie ma w ogóle.
  Proszę krytykę zacząć od swojej osoby bo mimo, że za mecz z Serbia dziewczyny powinny dostać solidny opierdziel(w szatni) to największa winę za te wszystkie porażki ponosi właśnie Pan.
  Nigdy nie zbuduje Pan zespołu działając w ten sposób i nie ważne jakim składem będzie Pan dysponował.

 • dan napisał/a komentarz do Bez gwałtownych ruchów. Leszek Krowicki zostaje na stanowisku

  Powiem krótko, "g...no chłopu nie zegarek" tak reprezentacja należała się Krowickiemu.

 • dan lubi Komentarz

  Ja mam tylko nadzieję, że kibice w Lubinie odpowiednio "przywitają" pana który "ma zawodniczki jakie ma"

 • dan lubi Komentarz

  panie Krowicki, czemu jeszcze nie widzę żeby podał się pan do dymisji??? Chce Pan jeszcze z Watykanem i Antarktydą przegrać?!

 • dan napisał/a komentarz do El. MŚ 2019: sayonara Tokio. Katastrofa Polek w Serbii

  Za wysokie progi dla pana Krowickiego i niestety było to już widać dużo wcześniej.Dymisja natychmiast !

 • dan lubi Komentarz

  No comment...zarówno co do osoby autora tekstu, jak i TVPiS

 • dan lubi Komentarz

  Panie Trenerze.
  1. Wojnę z mediami wymyślił Pan sobie sam aby podeprzeć tezę o draństwie. Im szybciej Pan to odpuści tym lepiej dla Pana i otoczenia.
  2 Niewygodne pytanie zadane wg Pana w nieodpowiednim czasie, nazwane jest draństwem, żeby je zdyskredytować. Ale ono było także Moim pytaniem, naturalnym w obliczu kolejnej klęski i zostało zadane publicznie przez odważną dziennikarkę. Oczekiwałem odpowiedzi bez obrazy majestatu.
  Poza tym nie na każde pytanie trzeba udzielać odpowiedzi, zwłaszcza jeśli uważa się je za nie na miejscu.
  3. Ten wątek draństwa ciągnie się dalej za Panem.
  Czyż ,,draństwem,, nie jest to:
  -że kapitan na czasie nie rozumie Złotówy,
  -że łubu dubu to określenie taktyki w jednym ze spotkań,
  -że byłe reprezentantki wypowiadają się subiektywnie przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń,
  -że ... to może wystarczy.
  4. Zadanie prowadzenia tej reprezentacji jest bardzo trudne, wybór ograniczony. Ale ten wybór jest i dobrze byłoby przed nim nie uciekać i nie trzymać się nazwisk, które się nie sprawdzają i nie są w formie np Ewa Urtnowska.

  Życzę Panu odwagi w mierzeniu się z trudnymi pytaniami. Bardzo ciekawy byłby dzisiaj wywiad z ,,panią z TVP,, (cytat z Pana wywiadu) i dopytanie o szczegóły i intencje. Pewnie by się Pan zdziwił!

 • dan lubi Komentarz

  Dla mnie decyzja niezrozumiała. Na papierze kandydatura L.K. wyglądała dobrze, ale kredyt zaufania do tego pana powinien się skończyć. Osobiście jak usłyszałem spokojny głos trenera w meczu z Danią na ME, gdzie Dunki nam zaczęły ,,mocno odjeżdżać", a on zachowuję się tak jakby to był dwumecz i nic nie było stracone to myślałem, że ten facet chyba brał tabletki nasenne i wydaję mu się, że chyba jest remis,a może nawet to Polki prowadzą.Poprzednik potrafił biorąc ,,czas", podnieść głos, powiedzieć ,,najbardziej winnej" parę mocnych słów, bo taka powinna być rola trenera.Kim zrobił z tej kadry monolit, który był jednością w pełnym tego słowa znaczeniu.Obecnie kadra Leszka K. to trzon zespołu(Achruk,Kudłacz-Gloc,Kinga Grzyb, która powiedziała po ME ,,koniec") i niestety reszta dziewczyn. Były ,,turystki" jak S.Lisewska czy M.Michałów.Nie mam do nich pretensji, ale to trener powinien tak selekcjonować, aby mieć pewność, że dziewczyna jadąca na turniej nawet jak dostaję kilka minut to wchodzi, robi swoje, pomaga w obronie, asystuję czy sama wykańcza akcję, a nie jedzie na ,,obóz harcerski", po przygodę życia.Leszek K. sam nie zrezygnuję, trochę chyba z braku alternatywy dla swojej sytuacji zawodowej. W Niemczech już nie prowadzi zespołu, a w tej chwili nie wierzę, że w Superlidze któryś z działaczy wpadnie na pomysł zatrudnienia pana Leszka K., po tym co pokazał jako trener kadry. Związek kolejny raz pokazuję, że najlepiej założyć ,,różowe okulary" i czekać na następną ,,wtopę". Zdaję sobie sprawę, że trener zagraniczny jest pewnego rodzaju ryzykiem, bo nieznajomość dziewczyn, specyfiki pracy w Polsce i niestety oczekiwania finansowe mogą być pewnego rodzaju problemem, ale sam w jednym z postów, pisałem, że warto byłoby zaryzykować i dać kadrę Pawłowi Tetelewskiemu. Pracą w Kielcach i w Gdyni pokazał, że potrafi połączyć świetnie doświadczenie niektórych starszych zawodniczek tak jak Gosia Gapska(Gdynia) czy Kamila Skrzyniarz (Kielce) z młodymi zawodniczkami takimi jak np. Asia Drabik(w okresie pracy w KSS Kielce) czy Monika Kobylińska(Gdynia).Dzisiaj każdy z nas jakby miał wymienić 10 zawodniczek, które powinny być w kadrze wymieni zarówno Asię Drabik czy Monikę Kobylińską,a nie zapominajmy, że obie były kształtowane jako zawodniczki przez Pawła Tetelewskiego. Obecnie jego praca w Kielcach też pokazuję jak dobrym, oczywiście jak na nasze polskie warunki jest trenerem. Szkoda, że nikt w związku nie poczyta sobie naszych komentarzy na forum, bo oprócz niejakiego ,,wieszcza" zakochanego w sędziwym panu Jerzym C. i zwolenniku Leszka K., to sobie nie przypominam nikogo kto widział ,,plusy" pracy Leszka K., a ,,minusów" jest niestety sporo.

 • dan lubi Komentarz

  Ja p... Facet się nie sprawdził, kadra pod jego kierownictwem gra wielkie g... i nie jest zwalniany. To są jaja do kwadratu! Mamy przed sobą dwumecz o awans na igrzyska olimpijskie, drużyna pod tym trenerem gra kompletne padło na 3 ważnych imprezach, a prezes mówi, że trzeba Krowickiemu dać szansę. Kosztem igrzysk dla Polski?!? To nie jest k... normalny kraj! To jakieś zabawy w piaskownicy? To co dzieje się w tym związku jest chore! Polskie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji powinni się nazywać!

 • dan napisał/a komentarz do Andrzej Kraśnicki zabrał głos. Prezes ZPRP zdecydował o przyszłości selekcjonera pań

  Po usunięciu Rasmussena wydawał mi się jedyną słuszną opcją, ale z biegiem czasu udowodnił, że kompletnie nie nadaje się na to stanowisko. Do tego zachowuje się jak zmanierowana panienka. Obraża się i robi jakieś fochy, gdy ktoś zadaje trudne pytania. Milczy kiedy powinien zabrać głos, zabiera głos, kiedy powinien milczeć. Ambicje może ma, ale honoru brak.

 • dan lubi Komentarz

  ,,Sędziwość" to nie tylko wiek, ale też jak ktoś za wcześnie zaczyna się starzeć, a tak jest w tym przypadku.Osiągnięcia ten pan swoje miał, ale niestety uprawia tzw. ,,kolesiostwo".Jakby to drużyna Kima R. tak zagrała, to znając życie skomentowałby to w stylu:,,niech wraca bezpośrednio z Francji do Kopenhagi, w Polsce nie ma czego szukać".Kolego, pisz z polskimi znakami ,,diaktrycznymi", bo ciężko czytać to co napisałeś.Po to są komentarze, aby oceniać,komentować,spierać się na argumenty.Odpisałem Ci, ale Twój komentarz chyba był pisany po jakiś środkach odurzających lub alkoholu,wyszukaj w googlach co to są znaki diaktryczne i ich używaj.Kolego, ,,trollujesz" aż oczy puchną,bo uważasz, że jesteś nieomylny i w ogóle Leszek K. był świetnym trenerem, 3 turnieje rangi mistrzowskiej i ani jednego sukcesu. Jego poprzednik-2 razy był w 4 najlepszych drużyn na MŚ. Powtórzył swoje osiągnięcie, ale pewnie jak rezygnował z kadry to taki fan ,,sędziwego pana" jak Ty cieszył się bardzo, bo teraz przyjdzie ,,nowe, lepsze" i Węgierki, Rosjanki, Norweżki,Szwedki, Dunki, Francuzki,Hiszpanki, Niemki będą drżeć przez meczami z Polkami.Jedyne co nas dzieli to fakt, że ja na tym forum udzielam się dobrych kilka lat, a Ty pojawiłeś się jak ,,meteoryt" i pewnie jak ,,meteoryt" znikniesz.

 • dan lubi Komentarz

  ten facet jest oderwany od rzeczywistości - idealnie pasuje do korytka PZPR! Panie ,,trenerze'' to, że udało się pańskiemu zespołowi wygrać na turnieju TOWARZYSKIM z Dunkami, które testowały rożne warianty rozegrania i obrony (w przeciwieństwie do pańskiego zespołu, w którym niemal cały czas grały podstawowe zawodniczki, a zmienniczki uchodziły za tło), nie znaczy że Dunki podobnie podeszłyby do meczu na ME - podobnie będzie ze Szwedkami (aczkolwiek każdy kibic trzyma kciuki za Polki). Trochę pokory bo nawet najlepsze nie wiedzą jak się zabrać do zagrywek, które niby Pan z nimi trenował...

 • dan lubi Komentarz

  Było przecież ponadplanowe zgrupowanie kadry, dziewczyny mogły uwierzyć w siebie wygrywając sparing z Koroną i popatrzeć jak "adrian" obwiesza medalami leśnych dziadków z zprp (jakie to sk..o. żeby z reprezentacji robić sobie maskotki). K..... po raz kolejny zwracam uwagę ze to nie roboty z zasilaniem atomowym, Golden na pełnych obrotach, turniej w Hiszpanii jak by to były już mistrzostwa. i jeszcze te idiotyczne zgrupowania, normalne że kondycyjnie siadają. Swoją drogą i tak jestem pełen podziwu dla ich opanowania - wiem kodeks etyki-.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.