fredek8 - komentarze

 • fredek8 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan.artur
  Proszę Cię nie zabieraj głosu jeśli się nie znasz. Liga niemiecka jest dużo bardziej popularna niż liga polska. Dla przykładu w Niemczech jest około 8 lig (3 profesjonalne) gdzie w Polsce jest ich tylko 4 (tylko 1 „zawodowa”), także bez porównania. Poziom 2 Bundesligi jest na tyle wyrównany, że pierwsze miejsce może przegrać z ostatnim. Moim zdaniem zaplecze Bundesligi to poziom naszej polskiej superligi z wyłączeniem Vive i Płocka, a nawet śmiem napisać, że nawet troszkę wyższy ponieważ na tym poziomie rozgrywek grają już reprezentanci krajów (co prawda tych słabszych typu Holandia, Estonia itd). Także troszkę zastopuj.

 • fredek8 napisał/a komentarz do Turniej w Płocku: porażka kadry B z Węgrami

  Dokładnie zgodzę się z "Król Żydowski"
  Tylu młodych zawodników, talentów czeka na powołania z każdym treningiem i meczem dają z siebie wszystko. Nie tylko PGNIG Superliga. Dużo jest także młodych, nie docenionych zawodników w I lidze jak i w ligach zagranicznych. Niektórzy zawodnicy powyjeżdżali do lig zagranicznych ze względu na ligę zawodową ale trenerzy niestety patrzą tylko na PGNIG Superligę. Np. taki Lubecki z Gdyni przyszedł 3 DHB Bundesligi od razu widać że się wyróżnia. Kiedyś wątpiłem, że 3 Bundesliga to poziom naszych drużyn Superligowych od miejsc 8-16 a nawet wyżej dopóki sam nie zobaczyłem i się nie przekonałem. Kiedyś do Wybrzeża Gdańsk przyszedł utalentowany wtedy młody bramkarz Patryk Plaszczak który nie dostawał za wiele minut na parkiecie w Superlidze a teraz kontynuuje swoją karierę w Niemczech i z tego co doszły mnie słuch dalej się rozwija i pnie w górę. Panie Trenerze z całym szacunkiem, czasami trzeba poszerzyć swoje poglądy niż nasza ekstraklasa czy 1 Bundesliga. Warto spojrzeć niżej. Pozdrawiam.

 • fredek8 napisał/a komentarz do Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

  Wspominany przez Ciebie "Procho" gra w Superlidze tylko dlatego bo jest wychowankiem Piotrkowa. Wydaje mi się, że gdyby tak nie było to by nie powąchał póki co parkietu PGNiG Superligi, a po za tym wątpię żeby był lepszy od Morawskiego, Korneckiego, Plaszczaka czy
  Mazura także zastanów się co piszesz. Na daną kategorię wiekową na tą konsultację przypada określona miejsc akurat na rocznik '94 przypadają 4 miejsca. Pozdrawiam.

 • fredek8 napisał/a komentarz do Sebastian Zapora pierwszym nabytkiem KPR-u Legionowo

  Nie wydaje mi się bo w takim bądź razie Nielba będzie miała dosyć poważne problemy w przyszłym sezonie chyba, że zakontraktują jakiegoś równie dobrego jak Konczewski bramkarza.

 • fredek8 napisał/a komentarz do Piotr Swat zagra w Piotrkowianinie

  Swat się tylko marnował w tej I lidze, brawo Piotrków. Ciekawi mnie jednak z kim owa drużyna prowadzi rozmowy jeśli chodzi o rozegranie i bramkę. Ktoś ma może jakieś informacje dotyczące dalszych transferów Piotrkowa?

 • fredek8 napisał/a komentarz do Sebastian Zapora pierwszym nabytkiem KPR-u Legionowo

  Ciekawe kto zatem będzie bronił w Głogowie bo doszły mnie słuchy, że Kapela też odchodzi.

 • fredek8 napisał/a komentarz do Dwóch nowych zawodników w MMTS-ie Kwidzyn

  z5c nie wydaje mi się, żeby Malczewski i Plaszczak poszli do Gdyni. Skąd masz takie informacje ?