Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • podwys lubi Komentarz

  To było tak dawno, że sprawa jest niepoważna i kompromituje władze żużlowe. Ponadto można powiedzieć, że właściwie się przedawniła.

 • podwys lubi Komentarz

  Kuczera teraz bedzie nas zasypywal "setkami" artykulow ala Ostaf. Pazdzierz.

 • podwys lubi Komentarz

  Brawo Maksym! Każdy przyzwoity człowiek popiera protesty.

 • podwys lubi Komentarz

  ***** *** brawo Maksiu!!

 • podwys lubi Komentarz

  Brawo Maksym ! Mistrzowaskie podejscie zupelnie inne niz Zmarzlika konformisty, poplecznika Dudy i Pis´u !
  Pelny respekt dla ciebie !!!!

 • podwys lubi Komentarz

  Im dalej w las, tym bardziej jestem za Drabikiem. Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że to przepisy są durne, a nie że zawodnik zrobił coś złego. Nie wiem jaki był stan Drabika, ale jeśli potrzebował kroplówki, to ją dostał. Nie było to w dniu meczu. Co miał lekarz zrobić? Powiedzieć, że jedziemy do szpitala? Może Maks dojedziesz, ale możliwe, że po drodze stracisz przytomność? Przepisy są durne i tyle.

 • podwys lubi Komentarz

  Rusko nie jest czysty i swoje dołożył do sprawy Drabika. Dla mnie najważniejsze w tej sprawie jest dymisja prezesa tej skompromitowanej agencji rządowej i to nie ważne czy Drabik zostanie zawieszony czy nie. Niech się w końcu skończy bezkarność urzędników w tym kraju. Niech chociaż raz odpowiedzą za swoją niekompetencję.

 • podwys lubi Komentarz

  ''Maks Drabik ma prawo do leczenia, a to prawo próbuje odebrać mu POLADA...'' - przecież mógł Drabik wziąć L4 i się leczyć, a wcześniej zgłosić jakimi się będzie kurował specyfikami. No ale Rusko chciał chorego Drabika w pracy, to teraz ma krętacz jeden.

 • podwys lubi Komentarz

  Drabik jest ok niech wraca na tor fan
  Wybrzeża wspiera Sparte .

 • podwys napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Sparta. Wrocławianie mają więcej możliwości, ale to gorzowianie są faworytami [TAKTYKA]

  @Cyfergaleria: prostacki wpis pełen jadu.

 • podwys lubi Komentarz

  przeczytajcie cale oswiadczenie strona wts

 • podwys lubi Komentarz

  to co wyprawia Rynkowski to tylko parcie na media. Od samego początku feruje wyroki, widać że z Ostafem się dobrali, tylko że Rynkowski nie powinien się zachowywać jak marny dziennikarzyna

 • podwys lubi Komentarz

  Dlaczego Pan Redaktor pominął te dwa fragmenty oświadczenia. Czyżby celowa manipulacja? Nie ładnie być takim niewiarygodnym i nieprzyzowitym. Pan je pominął a ja je przytoczę, może zainteresowani kibice przeczytają:

  "Etap poprzedzający zarzuty: POLADA od 22 września 2019 r. dysponowała informacją o zastosowaniu infuzji przez naszego Klienta, a pierwsze działanie w sprawie podjęła 11 października 2019 r. wysyłając do naszego Klienta pismo z prośbą o wyjaśnienie okoliczności zastosowania infuzji. Pismo zostało wysłane wyłącznie na adres naszego Klienta i zwrócone z uwagi na jego niepodjęcie (Klient przebywał poza miejscem zamieszkania z uwagi na wyjazdy związane z uprawianym sportem), o czym POLADA miała świadomość począwszy od 8 listopada 2019 r. Następnie dopiero 2 grudnia 2019 r. (po upływie kolejnych 24 dni od zwrotu pisma, a ponad 2 miesiącach od przekazania przez naszego Klienta informacji podczas kontroli o zastosowaniu infuzji) POLADA ponownie zwróciła się do naszego Klienta i tym razem również do jego klubu o udzielenie żądanych informacji, co też niezwłocznie, bo już 11 grudnia 2019 r. zostało uczynione. W tym czasie nasz Klient – wbrew informacjom medialnym jakoby zbagatelizował sprawę – skontaktował się telefonicznie z POLADA uzasadniając, dlaczego nie odebrał korespondencji oraz dowiadując się jakie działania powinien podjąć. Został przy tym poinformowany, że wystosowanie odpowiedzi na pismo będzie wystarczające (co też uczynił). Nikt na tym etapie nie informował go o potencjalnym naruszeniu przepisów antydopingowych, co jedynie utwierdziło go w przekonaniu, że działał w sposób prawidłowy i w pełni transparentny."


  "Etap postawienia zarzutów: POLADA dopiero w dniu 19 grudnia 2019 r. (prawie 3 miesiące po kontroli antydopingowej) wystosowała zarzuty, które wbrew obowiązującym przepisom („Regulamin przeprowadzania kontroli antydopingowej i zarządzania wynikami POLADA”) zostały wysłane wyłącznie do naszego Klienta ponownie z pominięciem jego klubu. Jest to o tyle istotne, że próby doręczeń tego pisma naszemu Klientowi nastąpiły 23 grudnia 2019 r. oraz 31 grudnia 2019 r. tj. w okresie świąteczno-noworocznym, w którym nasz Klient ponownie nie przebywał w swoim miejscu zamieszkania. Jednocześnie założyć należy, że gdyby POLADA postąpiła zgodnie z własnym regulaminem i wystosowała zarzuty również do klubu, to nasz Klient otrzymałby taką informację i zareagował wcześniej tj. już w grudniu 2019 r. Natomiast o zarzucie dowiedział się dopiero w dniu 10 stycznia 2020 r. i to z doniesień medialnych. Ponownie niezwłocznie zwrócił się więc do POLADA o przekazanie wszelkiej dokumentacji, co nastąpiło 13 stycznia 2020 r., a już 21 stycznia 2020 r. w imieniu Maksyma Drabika zwróciliśmy się do POLADA o przyznanie wstecznego TUE."

 • podwys lubi Komentarz

  Kuczera czemu manipulujesz? Skończysz jak Ostaf!

 • podwys lubi Komentarz

  To jest DRAMAT .... Panie Komarnicki Pan robisz tylko krzywdę Bartkowi i wstyd kibicom Stali Gorzów ! Brawa dla CAŁEJ trójki na podium . Polacy walczcie dalej !

 • podwys lubi Komentarz

  Komarnicki jak jeszcze głęboko będziesz wchodził w 4 litery temu chłopakowi???... A nóż się trafi jakaś fotka z nim... żal mi Cie

 • podwys lubi Komentarz

  Zawdzieczamy wlasnie Komarnickiemu caly hejt na Bartka, dziadek oderwal sie od rzeczywistosci X lat temu i pierdli tu dyrdymaly.. chyba tylko petrus jeszcze to lyka jak pelikan.

 • podwys lubi Komentarz

  Ten facet nigdy nie zmądrzeje:).Nawet bym powiedział,że im starszy tym zabawniejszy:) Szkoda tylko kibiców i zawodników z Bermud,bo muszą cierpieć przez te jego wymioty :)

 • podwys lubi Komentarz

  Hahaha mial przygotowane cygaro ale go nie odpali...I wszystko jasne...

 • podwys lubi Komentarz

  I te cygaro w tym roku juz nie odpali ten blazen

 • podwys lubi Komentarz

  Faktycznie leśny dziadek Znawca. Gorzów to nieporozumienie. Ten tor to antyźuzel. Od startu do mety. W całych zawodach mijanka w ostatnim begu. Żałosne. Nawet niby taki lokalny kozak jak Zmarzlik po przegranym starcie nic na trasie nie zrobił. GP padaka, teraz pewnie podobnie będzie w Pradze. Dopiero motoarena dostarczy nam emocji. W Gorzowie powinni już zabronić GP.

 • podwys lubi Komentarz

  Wladek płacz bo jak Władek płacze to musi być swięto . Zwyciężcom sie gratuluje a porażkę przyjmuje sie z pokorą Władziu to jest sport a Polacy pieknie walczą w tym roku

 • podwys lubi Komentarz

  Kluczowe są wszystkie rundy bo jest ich tylko 8 i margines błędu minimalny. Lindgren jest powtarzalny i w tej chwili zasłużenie prowadzi.

 • podwys lubi Komentarz

  Władek na punkcie Zmiarzlika to już ma najnormalniej w świecie najeb... pod deklem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.