• Mediolan wraca na szczyt włoskiej piłki

  Sentymentalni fani włoskiej piłki w tym sezonie w końcu mają się z czego cieszyć. Trwa bowiem jeden z najciekawszych sezonów ostatnich lat, w którym realnie może zostać przerwana dziesięcioletnia hegemonia Juventusu. Dokonać tego może jedna z legendarnych mediolańskich drużyn. Nie pozostaje więc nic (…)

  Więcej

 • Dymisja Bartomeu rozpocznie nową erę w historii Barcelony

  Stało się to, na co z niecierpliwością i utęsknieniem czekali wszyscy kibice FC Barcelony. Josep Maria Bartomeu wraz ze swoim zarządem podał się do dymisji. Tym samym zakończyła się najgorsza era “Dumy Katalonii” w nowoczesnym futbolu. Bartomeu to człowiek, który na stanowisku prezydenta FC Barcelony (…)

  Więcej

 • Osobliwy początek Ekstraklasy

  Na przestrzeni ostatnich miesięcy przyzwyczailiśmy się do tego, że w piłce nożnej dzieje się sporo dziwnych i zaskakujących rzeczy. Nie inaczej jest w polskiej Ekstraklasie, której tabela po kilku kolejkach wygląda bardzo niespodziewanie. Momentami można wręcz pomyśleć, że ktoś odwrócił ją do góry nogami. (…)

  Więcej

 • Czy Atalanta może być Ajaksem sezonu 2019/20?

  Atalanta Bergamo jest w tym sezonie zespołem, obok którego żaden piłkarski kibic nie przechodzi obojętnie. “La Dea” zachwyca wszystkich swoim ofensywnym stylem i ilością bramek, które padają w meczach z jej udziałem. Drużyna Gasperiniego nadal ma szanse, aby sprawić niemałą sensację w Lidze Mistrzów. (…)

  Więcej

 • Mecze Ligi Mistrzów czekają w kolejce na wielki powrót

  Na powrót do starego rytmu, którym piłka nożna żyła przed wybuchem pandemii będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Przed wielkim kryzysem zapowiadano wielkie transfery, do których miało dojść latem 2020. Ta sytuacja może jednak zmienić wszystko diametralnie. Liga Mistrzów zostanie dokończona?Wszyscy (…)

  Więcej

 • Polska liga raczkuje, czyli brodzimy po dnie i kierujemy się do tył

  Wraca Ekstraklasa, wszyscy się cieszą i chociaż na chwilę można zapomnieć o otaczających naszą piłkę problemach. Nie, tak to działać nie powinno, gdyż Ekstraklasa to tak naprawdę jeden wielki problem i ani PZPN, ani prezesi klubów, ani trenerzy nie wiedzą jak go rozwiązać. Okno transferowe w Polsce (…)

  Więcej