R4vix - lubi

 • R4vix lubi Komentarz

  A Krychowiak powinien dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji. Powinien go już dostać za mecz z Senegalem. Szczęsny zresztą też, już za mecz z Grecją.

 • R4vix lubi Komentarz

  "Gest ma związek z akcją "Black Lives Matter", która wspiera walkę z nierównościami rasowymi". Przecież oni te nierówności jeszcze pogłębiają. Nie było chyba bardziej rasistowskiej organizacji od czasu klux klux klanu.

 • R4vix lubi Komentarz

  My mamy wkalkulowaną porażkę w tym meczu ,jak i w meczu ze Spartą. Resztę robimy za 3 pkt. , mamy 23 i jesteśmy w PO

 • R4vix lubi Komentarz

  O Boże!Tylko nie Wrocław.Oni tam nie kibicują Polakom.Im sie wydaje,że GP to impreza ligowa i cieszą się kiedy Tai wyprzedza Polaka :) Przez 5 minut słychać głośne WTS i nie ważne,że Polak ( w tym przypadku był to Dudek) został wyprzedzony przez Angola.Został wyprzedzony przez zawodnika Sparty i tylko to sie liczy.WTS,WTS :)

 • R4vix lubi Komentarz

  Gratulacje dla Włókniarza. Brawo Smyk !

 • R4vix lubi Komentarz

  Wlokniarz robi swoje, a Grudziadz tak jak Zielonka w niedziele pojechal mozna powiedziec bojowy sparing przed tym co za tydzien

 • R4vix lubi Komentarz

  Ładnie dziś nasi jechali, każdy starał się i wyszedł fajny wynik. Obejrzenie tego na żywo - bezcenne:))

 • R4vix lubi Komentarz

  Plusem jest ewidentna poprawa Woryny, Jeppesen na naszym torze też zdaje się być niezłą drugą linią, Smektała po zmianie na anlasy, za tydzień gorzej nie powinien pojechać, Madsen rozpędzał się z biegu na bieg, juniorzy bardzo dobrze - jak zwykle w ostatnim czasie, poza tą wywrotką Świdnickiego, największą niewiadomą jest Fredka. Wygrana z bonusem na Lublin byłaby wymarzona. Widać wyraźną poprawę i dalej pewne rezerwy, nie mogę się już doczekać meczu Częstochowa-Lublin, obie drużyny z chęcią zobaczyłbym w PO.

 • R4vix lubi Komentarz

  Ja ze skruchą mogę tylko napisać, że meczyku nie widziałem. Od zawsze lubię Czewę, więc przyjmijcie moje szczere gratulacje chłopaki :)

 • R4vix lubi Komentarz

  Cieszę się z kolejnego zwycięstwa Włókniarza. Tym bardziej, że zostało odniesione na domowym torze. Zauważam poprawę w dopasowaniu do nawierzchni, dzięki czemu Lwy lepiej wychodziły ze startu i nabierały prędkości na trasie. Wciąż jednak jest w tym względzie "tak sobie". Sporo do poprawy.

  GKM nie jest pretendentem do czołowych miejsc w tabeli. Z taką drużyną Częstochowianie musieli sobie poradzić. I tak zrobili, nie było się jednak bez licznych wpadek. Pokazuje to przede wszystkim punktacja poszczególnych biegów. Do piątego włącznie jazda wyglądała dobrze (poza jednym wyjątkiem: Madsen w 3 biegu). W kolejnych 10 biegach Włókniarz wygrał już tylko dwa razy (przy czym raz nawet przegrał). Trochę fart, że Bjerre miał gorszy dzień. To wszystko kiepsko świadczy o dyspozycji biało-zielonych. Niestety. Tak jak napisałem, jeszcze wiele pracy przed nimi.

 • R4vix lubi Komentarz

  On rana, co ja gadam... Od świtu, bo masz już komentarze pod Legią z godziny 5:17 i 5:43. Budzisz się, jeszcze masz zaropiałe oczy, zęby nieumyte, ale klik klik na SF, klik klik Legia. Ależ to musi być cierpienie...

 • R4vix lubi Komentarz

  Radziu, może minęły czasy, gdy brało się nazwisko, a nie zawodnika, który regularnie gra?...

 • R4vix lubi Komentarz

  A po co w to mieszać takie nic niewarte cos,jak marawiecki,a kto to jest ...'prosze przekazac premierowi'...Karl-Heinz mial chyba zwarcie w deklu jak to mowil.

 • R4vix lubi Komentarz

  @Ksawery Darnowski: ...i masz za to pretensje do Lewandowskiego? Nie rozumiem co tak naprawdę chciałeś przekazać? Przecież każdy przeciętny kibic Polskiej piłki nożnej zna fakty, w jakim stanie jest Polska Liga czy Polska Narodowa. Poczekajmy co zrobi Sousa. Na początku liczę tylko na ''cuda''. Niektóre nacja piłkarskie budują swoje reprezentacje przez lata a my chcielibyśmy aby to się stało w ciągu paru tygodni, paru miesięcy. Trochę realizmu - to potrwa. Tylko czy wtedy jeszcze będzia grał Lewandowski.

 • R4vix lubi Komentarz

  Śląsk Gliwice to chyba jakiś zespół w alternatywnej rzeczywistości panie redaktorze;))

 • R4vix lubi Komentarz

  Uczmy się przegrywać !!!! - Legia Warszawa uczy !!!!

 • R4vix lubi Komentarz

  Moim zdaniem rywal Legii czyli Neftczi Baku jest potężny i mocny a porażka z nim nikogo nie obrazi i nie ośmieszy

 • R4vix lubi Komentarz

  "...w sprawie transferu"?? :D Nie ma i nigdy nie było takiej "sprawy" - od lat są to tylko bzdurne wymysły pismaków w tabloidach w pogoni za klikbejtami.

 • R4vix lubi Komentarz

  Milik powinien wejść w spółkę z Kubicą i założyć budkę z hot dogami.

 • R4vix lubi Komentarz

  Kolejny gniot z cyklu ,, Plastusiowy Pamiętnik".Z jakiegokolwiek czasopisma wyleciałbyś na tzw. zbity pysk. Przede wszystkim za brak szacunku dla czytelników. Zostało (tych stałych) już tylko kilku. A my ,,czytamy" to tylko dlatego, żeby zobaczyć, jak daleko można się posunąć, gramoląc się na szczyty absurdu i głupoty. Nie liczy się jakość, wiedza, jakieś kruczki. Liczy się ilość, stek bzdur powielany w nieskończoność. Ten komentarz kopiuję i będę wklejał, bo ręczę, że będzie pasował do wszystkich Twoich wypocin. Nazwijmy to takim ,,uniwersalnym komentarzem". Pozdrawiam serdecznie stałych ,, czytelników krytyków" i tych przypadkowych. W sumie pierdnięcie też może być nową bronią np. biologiczną, obojętnie, czy Kubica pierdnie pismakowi do nosa, czy też odwrotnie. Pierwszy wariant bardziej do mnie przemawia.