Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Kapitan opuszcza pokład. Krzysztof Buczkowski poza GKM-em Grudziądz

  @krynston: oczywiście. Po zmianie przepisu nie znajdzie miejsca po tym co pokazał. Dzień po utrzymaniu Polonii, podpisze umowę w Bydgoszczy. (Jest jeszcze ewentualnie Wybrzeże, które bynajmniej zapowiada konkretne przemeblowanie)

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez większego znaczenia na kogo wypadnie na tego bęc. Z tym trenerem mogłoby paść na Bartka a efekt byłby podobny. I (obym się mylił) połowa problemu Krzyśka jest raczej z tym związana. Co za długo to nie zdrowo. A niektórzy są w klubie (czy też na stanowisku w tym przypadku) zbyt długo. No nie mam tu na myśli Krzyśka.

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Kończą się polskie opcje dla MrGarden GKM-u. Być może będą musieli zastanowić się nad Kasprzakiem

  @Emiliano: piękne podsumowanie :) w iście Pythonowskim stylu. Szkoda tylko że do tych cymbalek w marynarkach nie trafi.

 • ThePresja lubi Komentarz

  Jesli od sezonu 2022 mialby wejsc w zycie przepis o koniecznosci posiadania w skladzie zawodnika reprezentujacego mniejszosc seksualna, to jak myslicie kto dokona coming outu? Wpisujcie swoje typy.

 • ThePresja napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów

  @maciejGKM: Nie. Deszcz dłuższy w drodze. Myślę że do godziny najpóźniej.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, czyli w zasadzie żużlową geriatrię (to pierwszy problem GKM - pieniądze). Bjerre na tle reszty wygląda przyzwoicie i tylko dlatego. (Drugi i największy problem to Robert) z tej mizerii można więcej wyciagnac, przynajmniej piękne porażki a nie kompromitujące. Nieważne ile on kursów trenerskich skończy i jakie studia nie zrobi.. Nie na charyzmy, cwaniactwa, nie buduje autorytetu. Nie ma nic co cechuje dobrego menago/trenera. To się ciągnie latami. (Dodając trzeci problem utratę handicapu własnego toru) GKM niestety tylko dzięki Zbigniewowi jest gdzie jest. Ale to nie jest miejsce na tą chwilę z tymi finansami i coachem. (Tak naprawdę po SPZ-tach w mechaniku). Od niego trzeba zacząć. Inna sprawa, to jadą z miasta. Bez tej kroplówki wróci wszystko do normy.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niezależnie od wyniku (no chyba że będzie najlepszy w drużynie w co szczerze wątpię), Pawlicki jest pierwszy do odstrzału w mysl zasady najgorszy jest wymieniany. Subiektywnie, ja wolałbym Artka jako Polaka (wiem trochę sen wariata), a Romka (Lachbauma) do składu, zaś Przemkowi (jeśli faktycznie focha strzelał) pozdrowienie Kozakiewicza. Z niewolnika nie ma pracownika. Serca nie zostawi na torze jeśli kasa nie pasuje.

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz w tarapatach? Patryk ratuj! Wszystko przez długi?

  @Vegas: zasadniczo prawda. Co więcej takich klubów jest wiele. A co jeszcze więcej, taki model działania się kończy. Możemy oczekiwać stopniowego zmniejszania się liczby ośrodków jak w innych krajach. Myślę, że w perspektywie kilku lat staniemy w okolicach 14 +-2. A finalnie ligą będzie zamknieta. Ci z kasą będą jechać w EE reszta w drugiej. W TV też za parę lat skończy się boom na speedway, to kwestia widowiskowości, która systematycznie spada.

 • ThePresja lubi Komentarz

  Nikt w ZG nie będzie płakał za tym Cyrkiem , ten klub utrzymywany za budżetowe pieniądze ( złodziejstwo) mienił się zawodowym i prężnym a zawsze było wiadomo ze to tylko robienie kasy dla wąskiej grupy ludzi . Przyszedł czas z tym skończyć i cyrkowe wygłupy na SŁUP ARENIE są nikomu nie potrzebne dotowane przez miasto . Za swoje i sponsorów forsę niech jeżdżą !!!

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen może zrezygnować z PGE Ekstraligi!

  @toruniak30: o właśnie właśnie brawo. Nie trzeba (tylko) gwiazd i "gwiazd" (niektóre to takie jak księżyc nocą udają że świeca). Chodzi o wyrównane mecze i widowiskowe biegi. Niestety do zakutych łb//ów to nie dociera od lat.

 • ThePresja lubi Komentarz

  Pamiętam lata 80te gdzie nie było gwiazd i mecze też były zacięte.Gorzej,że jak jedna gwiazda nie pojedzie,a w innym klubie pojedzie to będzie cholernie nierównie.Tak to byśmy sobie poradzili na swoim podwórku.Tylko,że znowu tych żużelczyków trochę chyba mało się robi...

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taaaa... Czwormecze... taaa... Od razu 2+1junior. "Speedway od Klubejszon"

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Premier odwołał wszystkie imprezy masowe. GKSŻ już zapowiada konsultacje z klubami

  @karol3414: więc w Rawiczu bez zmian ;)

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powoli... Do ligi daleko. Bez paniki. Dajcie sobie jeszcze 2 tygodnie na decyzję. A sparingi bez publiki, choć skąpcy i na tym chcą kasę więc będzie płacz i lament.

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Debata ekspertów WP SportoweFakty. Play-off dla sześciu, mimo wszystko KSM, a regulamin finansowy do kosza

  @marianus: kolego, "najlepsze" przed nami. W sejmie rozpoczęły się w tym roku pracę nad nowelizacją/ ustawą o budżetach samorządów. O tym jak i na co komu mogą i jak mogą wydawać. Pisałem tu wiele razy że to kwestia czasu. Jeśli w niej zamkną furtkę na "promowanie przez sport" w obecnej formie, wówczas będzie w żużlowym świecie dopiero pogrom. A idąc drogą krajów zachodnich wielce to prawdopodobne.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli to wszystko zagra to szacun dla Żyty. Jak dla mnie to największą niewiadoma. Może być 3 a może być 7.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i żaebi..ie. za czymś to wreszcie wygląda. W końcu żółto niebieskie są barwy. Gdyby jeszcze ten gołąb w herbie nie udawał jaskółki byłby sztos.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może jeszcze złote kalesony? Nie ważne czy kask czy czapka gruszek, liczy się przede wszystkim kasa!!! Skąpcy z PZM niech postarają się o odpowiednie nagrody (włączając niższe miejsca adekwatnie) to i wszyscy pojadą. Dla wątpliwego splendoru i mglistych szans na cokolwiek poza zwycięstwem i ewentualnie podium, mało kto ma motywację by startować. Wszak trzeba najpierw objechać Bartka, Janka i paru innych. A wiedząc co ma się pod d... I co konkurencja prezentuje mało kto będzie ryzykować utratę zarobku w lidze w związku z zawsze to realną kontuzja, nie wspominając o kosztach.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sam wróć. Lepiej wyjdzie niż pisanie niezmiennie bełkotu.

 • ThePresja napisał/a komentarz do Żużel. Świderski o rozstaniu z PGG ROW-em: Nie zgodziłem się na treść umowy

  @k 53 GKM: wybacz, ale te wyniki to w skromnym stopniu efekt Kempesa. Nawet z "dream teamem" w 1 lidze skończył daleko

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Miejmy nadzieję, że tuż po wyzdrowieniu żony, przyczyni się do odbudowy żużla w USA i za kilka(naście) lat wreszcie doczekamy się przynajmniej jego następców oraz "Bulleta" jak i dla przykładu braci Morran. Oby.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No jak to... Unia królowa. Z królów zawsze chce się zedrzeć, a Grudziądz... Jest lepiej niż było ale to wciąż przy znacznej części Polski bieda. Byle miasto przemysłowe i wojskowe rozcieńczając w się między trójmiasto a duopol bydgosko toruński. Jaka zamoznosc takie ceny. A że do tego panowie z zarządu są dość obrotni i potrafią się ułożyć w lokalnych układach.. to nie dziwcie się.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest w tym racja i jej jednocześnie nie ma. 1. Przy tak dużej liczbie obcokrajowcow, jest miejsce tylko dla "uznanych" seniorów. Żużlowi już trochę dziadków. 2. Młodsi od lat są przez przepisy blokowani wobec trzech obcokrajowców na nawet 4 z rezerwowym. W związku z czym TAK nie ma seniorów, NIE są ale nie ma ich bo skąd możemy wiedzieć że są skoro nie ma dla nich miejsca. PRZYKLAD. Jamróg i Miesiąc okazało się że znakomite punkty potrafią wozic, ale kiedy mieli stać się "Kolodziejami". ?? Tylko potrzeba sprawiła, że w 2019 wyrobili sobie markę. WNIOSEK zabijamy polski żużel mając takie przepisy jakie są.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciekawe jakie dojścia na rezerwacje podróży ma Nikolai? Jak okiem sięgnąć, bookowanie biletów na więcej niż 6 miesięcy nie zawsze jest prostą sprawą, czasem niemożliwą gdyż oferta nie jest dostepna. Trąci ściemą. (No chyba że faktycznie jako "odpowiednio zgłoszona działalność gospodarcza" może zgłosić zapotrzebowanie i otrzymać ofertę.

 • ThePresja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Były znakomity żużlowiec" popłakałem się ze śmiechu. Czym się może pochwalić przy Zenonie, Edwardzie, Tomaszu, już teraz Bartku? Czym jest znakomitość w takim razie? Solidne ligowe wyrobnictwo? W takim razie jakieś 25% zawodników było / jest znakomitymi!!! Dajcie spokój z tą żenadą.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.