Na kogo może trafić Polska? Faza pucharowa Euro 2020

autor: KrzyzakCzarek | 2021-07-07, 11:23 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Mistrzostwa Europy 2020 powoli odkrywają przed nami karty. Wiemy już coraz więcej, kolejne drużyny zapewniają sobie awans do fazy pucharowej tego turnieju. Oczy polskich kibiców są skupione na naszych reprezentantach. Z kim mogą oni zagrać w przypadku awansu do dalszej fazy turnieju? Sprawdziliśmy również najciekawsze pary, których możemy spodziewać się w drabince pucharowej, a także kto jest uznawany za faworyta Euro 2020.

Faza pucharowa - potencjalni rywale Polaków

Chyba każdy piłkarski kibic w naszym kraju po dwóch pierwszych spotkaniach polskiej reprezentacji wyliczał, jaki musi być wynik ze Szwedami, abyśmy osiągnęli upragniony awans. Po blamażu ze Słowacją i świetnym meczu z Hiszpanią, nadzieje na dobry wynik podczas Euro 2020 wróciły. Ostatni mecz z wspomnianymi Szwedami to być albo nie być naszej kadry. W końcu tylko zwycięstwo daje przepustkę do kolejnej fazy turnieju.

Sporo możliwości dotyczących czy to wskazania przeciwnika Polaków w dalszej fazie, czy w ogóle kwestii samego awansu naszej reprezentacji można obstawiać u bukmacherów. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany typowaniem, to naprzeciw wychodzi chociażby bukmacher Etoto. Etoto kod promocyjny pozwala skorzystać z dodatkowej oferty Etoto bonusowej w tej firmie bukmacherskiej. A na kogo mogą trafić Polacy?

Sam rozkład drabinki, a więc które grupy mierzą się ze sobą w dalszej części turnieju jest oczywiście znany. Drugie miejsce reprezentacji Polski gwarantuje naszym kadrowiczom starcie z drugim zespołem grupy “D”, a w niej grają Czesi, Anglicy, Chorwaci oraz Szkoci. Jedna z tych w przypadku awansu Polaków będzie ich rywalem w ⅛ finału. Wyniki w grupie “D” nie pozwalają jednak po dwóch kolejkach wskazać, kto to będzie. Najprawdopodobniej zmierzymy się albo z Chorwatami, albo z Czechami.

Przewidywane pary w drabince pucharowej - kto z kim zagra?

Tak jak wspominaliśmy - część reprezentacji zapewniła już sobie awans do dalszej fazy turnieju. Wśród tych drużyn znajdują się chociażby Holendrzy, Belgowie, Włosi czy Walijczycy.

I tak Włosi, czyli zespół, który na ten moment najlepiej wygląda na Euro 2020 może trafić na Ukrainę lub Austrię. Faworytem będzie oczywiście reprezentacja Włoch, jednakże na Mistrzostwach Europy nie ma słabych drużyn i wszystko się może wydarzyć.

Najciekawiej jednak zapowiadają się spotkania z udziałem reprezentacji z grupy “F”. W niej mamy Portugalczyków, Niemców oraz Francuzów. Już w ⅛ finału któraś z tych drużyn zmierzy się z Anglikami, a więc w tak wczesnej fazie turnieju, jedna z silniejszych reprezentacji całej imprezy zakończy udział na Euro 2020. Walijczycy trafią na Rosjan albo Finów - któraś z tych ekip zagra w ¼ finału, co będzie sukcesem dla każdej z wymienionych reprezentacji.

Kto wygra Euro 2020?

Patrząc na formę poszczególnych zespołów na tegorocznych Mistrzostwach Europy, wyłania się kilka drużyn, imponujących świetną i zorganizowaną grą. To pośród nich najpewniej znajduje się przyszły zwycięzca. Jeśli chodzi o typy długoterminowe na triumfatora turnieju, to warto przyjrzeć się ofercie bukmacherów. Jedną z nich oferuje Fortuna - kod promocyjny dostępny w tej firmie gwarantuje dodatkowe bonusy, których nie znajdziesz w ofercie podstawowej, bez tego kodu.

Na ten moment najlepiej radzą sobie Włosi. Przeszli przez fazę grupową jak burza, nie tracąc przy tym bramki. Kurs na podopiecznych Roberto Manciniego wynosi około 6.50-7.00. Za głównych faworytów uznaje się Francuzów (kurs 4.50-5.00). Do grona faworytów zaliczani są również Belgowie (7.50) grający szybką i ofensywną piłkę, a także reprezentacja Anglii (9.00). To, kto wygra Euro 2020 dowiemy się już 11 lipca.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.