Lech Jagodzinski - lubi

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Coś TY człowieku zrobił ze swojej twarzy ?

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Nie martw się ze nie będziesz nic uprawiał. Zawsze będziesz mógł zarabiać pokazując się na jarmarkach jako dziwoląg obok baby z broda małpy clowna i tanczącego pieska

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  ZABLOKOWAL PANSTWO NA ZLECENIE KOSERNE WON

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Ciagle o tym wirusie ktorego nie ma.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Dla niedouczonych tłuków, w Australii jest teraz zima, więc to normalne, że ludzie chorują na różne wirusy. To byłaby sensacja gdyby nie było chorych. Przestańcie w końcu siać tą panikę, bo oni chcą tylko nas zastraszyć i okraść.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Panie lekarz, aleś pan niedouczony jest. Nie ma żadnego innego wirusa, mamy tego samego co Niemcy. Tylko nasze władze zamknęły go początkowo w lesie, a teraz wypuściły i zaczyna zarażać. Ale chorych prawie nie ma, bo szpitale stoją puste.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Ludzie wy jeszcze w te głupoty o "pandemi" wierzycie..?

  Nie ma żadnej pandemii !

  - Wskaźnik śmiertelności na COVID-19 – poniżej zwykłej grypy ! 0.26%
  - Ilość zgonów na COVID-19 jest nieprawdziwa ! Według danych z ministerstwa zdrowia bez chorób współistniejących z Covid19 zmarło do czerwca 200 osób w Polsce.
  - Testy PCR na SARS-CoV-2 są wadliwe ! 8 na 10 daje wynik pozytywnie fałszywy. Żadne laboratorium nie ma pełnego obrazu genomu wirusa.
  - Nie wszyscy powinni podlegać izolacji !
  - Maseczki i rękawiczki nie chronią przez zakażeniem, wręcz szkodzą ! Stosowne informacje o możliwości zachowania na grzybicze zapalenie płuc, zniknęły ze stron internetowych ministerstwa zdrowia.
  - Kwarantanna nie jest potrzebna – wręcz szkodzi zdrowiu ! Obniżamy własną odporność.
  - Dzieci i młodzież powinna chodzić do szkół !
  - Gospodarka powinna normalnie funkcjonować !
  - Decyzje rządów powodują ekonomiczny kryzys !
  KIBICE NA STADIONY !!!

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Przestaną zabijać czarnych.
  Natychmiast po tym, gdy czarni przestaną zabijać białych, żółtych, brązowych i resztę kolorów.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  On nie jest murzynem tylko mulatem. A to że jakieś patusy go kiedyś zaczepiały, to może powiedzieć to samo każdy biały w Polsce. Gangi w USA to masakra. A że w policji pracują psychopaci tolerowani przez swoich przełożonych. To wina tylko polityków.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Bandyci w mundurach są wszędzie. Czy ktoś robi protesty jak policjant zabija białego? Nie? No właśnie, bo to jest "normalne". Patologia nazywana tutaj rasistami jest wszędzie, mnie też patusy zaczepiały za młodego a jestem biały. To że ludzie się gapią, gapią się nawet na niepełnosprawnych. W dużych miastach na szczęście w Polsce jest ok. Przejdźmy jednak dalej. Jakby czarnoskóry policjant zabił białego w taki sam sposób, nikt nawet nie zwróciłby uwagi, to byłby następny zabity biały. Słowo rasizm jest zarezerwowane tylko dla czarnoskórych, tylko oni mogą tak nazywać białych. Bo oczywiście czarnoskóry nie może być rasistą. Tak to niestety działa. Jak czarny zabija białego na ulicy, nie jest rasistą, jak biały zabija czarnego to już jest rasistą. Czemu piszę nagle czarny a nie czarnoskóry? Czy piszemy białoskóry? No właśnie. Mówimy biały a nie białoskóry, za to w drugą stronę już nie można mówić/pisać czarny bo to rasistowskie. Jak biały krzyknie "White Power" to jest to rasizm. Jak czarny krzyknie "Black Power" to nie jest rasistą, jest po prostu "silnym i odważnym człowiekiem". Trzeba odróżnić rasizm od bandytyzmu, to jest podstawa.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Tak salony i sklepy świecą pustakami !!! Kompletne bzdury ! Pracuje w dużym sklepie rowerowym i ze sprzedażą jest co roku podobnie.
  W tym roku tak naprawdę jest często duży brak rowerów nie z powodu kupowania przez ludzi tylko z powodu że fabryki nie zrobili i nie wysyłali rowerów do sklepu z powodu wirusa i przestoju w handlu !!!
  Opiniami pani Szurkowskiej radzę się nie sugerować !! To jest Warszawka i tam sę bogatsze sklepy i są klienci z kasą :) Dla nich nie problem kupić np.rower typu Gravel za 12 tyś:)
  W 80% kupujący ludzie zawsze pytają o rabat ! Nawet przy kupnie taniego roweru za 1200zł :) Wiadomo szefostwo nie chętnie w w sezonie daje rabaty !! Rower za 4 tyś klient dostaje rabatu 3 % albo jakiś duperel w prezencie typu tania lampka lub stopka :)
  Najlepsze jest to że pracując jako sprzedawca lub mechanik rowerowy.Zawsze mamy przesran..w pracy :) Wieczne stękanie że jest słabo że nie ma pieniędzy na podwyżki albo najlepiej pracuj wszystkie soboty od marca do sierpnia !! Ludzi do pracy brak.Bo jak ktoś się zna to chce coś zarabiać w miarę ? A nie tyrać po 8-9 godzin za 2500-3000 na rękę i to z wielką łaską...........Takie są prawdziwe realia w sklepach rowerowych.Na 100 sklepów rowerowych może w 5-10% pracodawca nas szanuje.Pracuje w rowerach już z 17 lat i mam już dość wszystkiego i wykorzystywania przez pracodawców.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez niemieckiego cenzora.

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o wirusa SARS-CoV-2 i chorobę COVID-19. Nie wiem czy jeśli zrobiono by tyle samo testów na Pomorzu co na Śląsku, nie byłoby tego samego. Po prostu w innych rejonach nie robi się testów, uwzięli się na Śląsk bo górnicy chcieli urządzić strajk w Warszawie, no to wtedy zaczęto masowo badać głównie górników. No i te wyniki z Ministerstwa... W Łódzkim jest ponad 300 potwierdzonych przypadków których MZ nie podało do dzisiaj, wiszą sobie w powietrzu. No i to jak się zachowuje społeczeństwo... Połowa ma gdzieś maseczki, nie noszą, bo nie lubią chodzić w kagańcu...

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  @Elżbieta Banaś: Gdybym za moją nie mniej ciężką pracę, a pewno bardziej pożyteczną (z której zapewne i Ty korzystasz) dostawał bym tyle co jak piszesz Pan Robert - dałbym 2!!!

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Książka pt. "Lewandowscy" nie ma już żadnych tajemnic. Wszystkim jest publicznie czytana codziennie. Więc gdzie tu ta błyskotliwość mistrza?

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  A czy proces beatyfikacji już rozpoczęty ???

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Gdyby miał opłacić codzienna reklamę swojej i nie tylko osoby na pierwszej stronie WP to drożej by to kosztowało. Więc nic dodać. Pani Kulczyk dała 20x więcej i żadnej informacji.Pozdrawiam

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Masakra tu można tylko dobrze pisać o Lewandowskich jak coś źle napiszesz to posta usuną.Dno zrobiło się z tego portalu...

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  Już cenzura znowu zadziałała usunięto komentarze kolejny raz

 • Lech Jagodzinski lubi Komentarz

  To juz nie czlowiek to jakas rzecz ktora sie handluje.