Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maciekksb lubi Komentarz

  A pomyślałeś, że mogło niebyć chętnych na niego jako juniora? Za seniora płacisz tyle ile obiecasz w kontrakcie. Za juniora płacisz tyle ile w kontrakcie plus odstępne dla klubu, który go wychował, a to może być aż 600tys zł plus oczywiście kontrakt z zawodnikiem. Kto tyl zapłaci?

 • Maciekksb lubi Komentarz

  Właśnie tego się obawiałem, czyli niewyparzonego jęzora Władka. To może tylko zaszkodzić. Czasy już minęły ,że zawodnicy robili potulnie co im kazano i nic nie mogli zrobić. Szacunek dla Szymona ,że usłyszawszy tyle bzdurnych słów od Władka powstrzymał się od komentarza. Myślę,że Władek zrobił kolejny krok , gdzie Szymka nie zobaczymy na S2 dopóki Gollob będzie rządził Polonią.

 • Maciekksb lubi Komentarz

  Jedno co warto zauważyć, ze Szymon tą wypowiedzią nie zachował sie jak burak, który zapoczątkował tą medialną dyskusję, tylko z klasą przyknął japę Gollobowi.

 • Maciekksb lubi Komentarz

  Bruski nazywa Polkowskiego i Gramzę nieudacznikami i ma rację, ale w takim razie kim ON jest? Największym nieudacznikiem. Kto miał wpływ na wybór prezesów i rady nadzorczej prawie w całości MIEJSKIEJ spółki, jaką jest Polonia? Kto wywalił prezesa Wojciechowskiego i zastąpił go po wygranych wyborach "swoim" generałem Deringiem? Skoro Polonia to miejska spółka, to wyłącznie Bruski ponosi za nią odpowiedzialność. Dombrowicz dawał tyle kasy, aby starczyło na Jonssona, Emila, Walaska, Lindacka, Woźniaka. Bruski chce zrównać z ziemią ten klub. W końcu teren, na którym położony jest stadion jest atrakcyjny i lepiej, aby problem sam się rozwiązał...

 • Maciekksb został fanem Basket 25 Bydgoszcz

 • Maciekksb lubi Club Brugge - Śląsk Wrocław

 • Maciekksb napisał/a komentarz do Jerzy Kanclerz dla SportoweFakty.pl: Uważam, że warto było czekać na taki skład

  INFO 100% PEWNE- HANCOCK, ŁOKTAJEW ORAZ MAX. W PIĄTEK BĘDZIE POTWIERDZENIE!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.