Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zabold napisał/a komentarz do Zimny prysznic dla Stelmetu na rozpoczęcie Euroligi!

  Moim zdaniem dzisiaj na plus zagrali Zamojski (zaangażowanie, walka, nie bał się wziąć piłki w ręce - to była gra jak na lidera przystało) a także Walker, Dragicevic no i Sroka jako pobudzenie z ławki.

  Fatalnie za to Koszarek - potwierdziło się wszystko z ME - słaba forma rzutowa, brak penetracji w pole 3s, a najgorsza jest jego fatalna obrona - wydaje mi się że gra na alibi, unika sytuacji stykowych jakby się bał o kontuzję. Nie wiem czy on dzisiaj chociaż raz leżał na parkiecie, rzucając się po piłkę albo podczas atakowania. Wystarczy porównać z Walkerem
  Gry Eyengi nie będę komentował - co mi się rzuciło w oczy to wrogość pomiędzy nim a Uvalinem - jakbćy trener czekał jak Christian coś zepsuje, żeby go ściągnąć. Nie ma kredytu zaufania, który jest bardzo ważny dla tych którzy mają być liderami drużyny.
  W pamięci zapadło mi jak w jednej z akcji Hrycaniuk odbił się od Bryanta jak by był rozgrywającym - brakuje nam kogoś takiego jak środkowy Bayernu, Hrycan to nie poziom Euroligi- zresztą praktycznie jak cały skład Stelmetu.
  Jak się porówna, w jaki sposób piłka chodziła po obwodzie w Bayernie i u nas, to człowiek może w depresję wpaść. U Niemców wszystko przemyślane, dokładne i szybkie, u nas każdy musi złapać piłkę, potrzymać 2,3 s i dopiero podaje.
  Nie rozumiem czemu Uvalin nie wpuścił na ostatnie 5 min Hasana, który jak dla mnie jest razem z Sroką sercem tej drużyny. Szansy debiutu nie dostał też Kucharek - przy wyniku -20 to oni powinni grać a nie Brackins, który przy twardej obronie był fatalny (w mojej opinii jest to zawodnik bardzo ale to bardzo przeciętny), czy drewniany Barlow

  Myślę, że Bayern to i tak była najsłabsza drużyna, która przyjedzie do ZG - takie przegrane jak dzisiejsza niestety będą normą.

  Podsumowując, spodziewałem się przede wszystkim trochę lepszego wyniku. Co mnie najbardziej boli, to brak walki i zaangażowania - pokazania charakteru na swoim parkiecie, zagryzienia zębów. Nasz zlepek zawodników zobaczył, jak wygląda prawdziwa DRUŻYNA. Nie wiem czy za Uvalina nasi zawodnicy staną się DRUŻYNĄ, czy tylko zlepkiem grajacym razem na parkiecie.

 • Zabold napisał/a komentarz do Stelmet żegna się z Hosley'em?!

  szkoda że cały czas w klubie jest zamieszanie. Moim zdaniem to odbija się na frekwencji, ludzie nie są przywiązani do tej drużyny. To nie jest to samo, co w tamtym sezonie. Jak już ktoś zauważył, pierwszy sezon w eurocup, a hala ani razu nie była pełna mimo naprawdę klasowych przeciwników.

 • Zabold napisał/a komentarz do Zielonogórska stagnacja Łapety

  Też mnie dziwi to, że gra tylko pierwsze 10min w meczu. Przecież do początku 3 kwarty ma jakieś 30 min, w trakcie których może spokojnie złapać oddech, chociaż żeby przez te 5-7 minut dać coś drużynie. Być może ma tak skonstruowany kontrakt, że ma gwarancję gry w pierwszej 5, przez minimum 10 minut. Uvalin szybko go zmienia, gdy tylko warunki kontraktu są wypełnione. Co o tym sądzicie?

 • Zabold został fanem tagów: Energa Basket Liga, NBA, Stelmet Enea BC Zielona Góra, PŚ w biathlonie

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.