doli_nski - lubi

 • doli_nski lubi Komentarz

  I patrzę jeszcze na ten skład. Kto tu będzie bronił. Poza Chrapkowskim nie ma jakiegoś klasycznego defensora. Ciekaw jestem tych meczów z Serbią i Rumunią oraz sparingów ze Skandynawami, czuję, że początek będzie miał Przybecki fatalny.

 • doli_nski lubi Komentarz

  Dokładnie i lepiej żeby Krosno miało do dyspozycji Dróżdża żeby ZWYCIĘSTWO STARTU nie było przez nikogo podważane HEJ START :)

 • doli_nski lubi Komentarz

  CANNABIS, WHISKY, ANANAS... I SZALEJE ;)

 • doli_nski lubi Komentarz

  Widzisz, u Was niech Azoty trochę "zejdą na bok" to po tarnowskim klubie żużlowym, pozostaną zgliszcza. Mnie się wydaje, że z adresem pomyłki nie ma.

 • doli_nski lubi Komentarz

  na twoim miejscu nie udzielał bym się bo unia z tak wielkim sponsorem jak Azoty nie potrafiła utrzymać ekstraligi.

 • doli_nski lubi Komentarz

  1.Rzeszów
  2.Bydgoszcz
  3.Łódź
  4.Piła
  5.Dauga
  6.Unia Tarnów(mysle ze mimo ciezkich rywali zajma to bezpieczne miejsce)
  7.Gdansk
  8.Krakow
  XD

 • doli_nski lubi Komentarz

  No masz jedynie problem z pracą licencjacką, no ale skoro nie masz problemów z pisaniem, to jestem pewna że uwiniesz się z tym raz dwa :D

 • doli_nski lubi Komentarz

  ....Dobrej nocy,najlepsze na zmęczenie...

 • doli_nski lubi Komentarz

  A ja tymczasowo nie mam żadnej partii pod którą się podpisuję. W jednych kwestiach jestem lewakiem, w innych nacjonalistą, w innych centrowcem

 • doli_nski lubi Komentarz

  Ja cały czas mam nadzieję, że wyjdzie mi w dziennikarstwie sportowym.

 • doli_nski lubi Komentarz

  Już z tą megalomanią nie przesadzaj :D.Jak ktoś mnie nie wkurzy,to można normalnie popisać.Z tym wynikiem to przesadziłem,ale więcej niż 32,33 pkt ciężko będzie Wam ujechać :P

 • doli_nski lubi Komentarz

  Skromny i sympatyczny zawodnik,wielki szacunek za lata w Sparcie .

 • doli_nski lubi Komentarz

  Piotr Kosta proszę Cię, skończ już. Rozumiem, że jesteś rozgoryczony faktem, że mecz się nie odbył, jak każdy Częstochowski kibic nie tylko dlatego, że po raz kolejny wydawane są fundusze tak na prawdę po nic, ale też dlatego, że w tej nawierzchni upatrywaliśmy swoje szanse, ponieważ bardzo ciężko będzie wygrać na gdańskim betonie i każdy o tym wie. Przedstawiasz się jako wierny kibic Włókniarza i jak sam twierdzisz, Włókniarz to kibice. Zgadzam się z tym w 100%, dlatego bardzo ciężko jest mi zrozumieć Twoje wypowiedzi, które dają bardzo złe światło właśnie na Częstochowskich kibiców a co za tym idzie, na klub. Na to, co wyprawiają działacze niestety nie zaradzimy i myślę, że kibice żużlowi w całej Polsce zgodzą się z tym, że działacze i prezesi psują ten sport, bo coraz mniej liczy się po prostu żużel. Więc nie ma co poruszać kwestii finansów bo od nas to niestety nie zależy. Co do toru, powinna być próba przygotowania toru oraz kilka kółek i wtedy byłoby wiadomo, najprawdopodobniej można by było jechać. Niestety znowu główną role odgrywa interes prezesów i tyle w temacie, czy się z tym zgadzamy, czy nie. Bluzgi i obrażanie się nawzajem nie jest niczego warte, ponieważ nie zależało to bezpośrednio od żadnego z kibiców. Kibice chcieli meczu.
  Pozdrawiam normalnych kibiców.

 • doli_nski lubi Komentarz

  Wypadek przy pracy :( Chyba mam gorączkę :(

 • doli_nski lubi Komentarz

  Człowieku-ty się jeszcze "produkujesz" na tym forum?Gdzie twój extraligowy Włókniarz?Wstydu i samokrytyki to ty nie masz za grosz.Zobaczyć twoją facjatę po waszym blamażu-rzecz bezcenna!

 • doli_nski lubi Komentarz

  zauważ na filmiku kiedy sa już przy nim ludzie jak leżał na torze ruszał reką więc nie sądze by paraliż był czterokończynowy w momencie zerwania rdzenia to tak jakbyś wyłaczył wtyczkę z kontaktu . Więc myślę że jest uszkodzenie ale chodzi bardziej o dolne kończyny

 • doli_nski lubi Komentarz

  Darcy, ile jadu na Ciebie tu wylałem, będzie tego masa. I dlatego masz wrócić do zdrowia i znowu się pokazać światu, bez Ciebie moja misja straciła sens i moja dalsza egzystencja dobiegnie na dniach tu końca. Kurczak może i odejdzie jak to Kurczak.. ale Darcy do kur*wy nędzy ma zostać i dalej irytować, bulwersować, podnosić ciśnienie od czasu do czasu przywożąc kilka punktów. Zdrowiej Piegusie, będę się modlił za Ciebie. Bóg to cwaniak, ale czasem rzuci jakimś cudem. Jako Polacy mamy u niego znajomości, Matka z Jasnej Góry powie komu trzeba. A jak nie ona to niezawodny JPII. Be strong!

 • doli_nski lubi Komentarz

  Miałes dachowanie inkubatorem.

 • doli_nski lubi Komentarz

  Pierwszy mecz Sparty na torze we Wrocławiu
  Grudziądz dostaje łomot - wszystko ok, nikt nie ma pretensji
  Falubaz wygrywa - nikt nic nie ma, wszystko ok
  Gorzów dostaję 10 pkt, nikt nic do toru nie ma
  Tarnów - nadal nikt nic do toru nie ma
  I aż do 7 kolejki kiedy przyjeżdża dream team z Leszna z nadzieją jak Falubaz tam wygrał to nasz skład też.
  Niefortunnie pociąga Emila wpada na Piotra Pawlickiego i zaczyna się histeria na temat toru we Wrocławiu. Niektórym nawet mózgi odbiera czytając komentarze na ten temat.
  Toruń - nie dziwię się takiej reakcji w końcu największa porażka u rywala, trudno się z tym pogodzić jak zawsze ekipie z tego miasta.

 • doli_nski lubi Komentarz

  Całą sytuację ustawił wypadek Emila z Piotrem, jakby nie pociągnęło Emila i nie było tego wypadku to wszystko było by ok, więc kolejny raz lekko przesadzasz z oceną. Sam Zengi mówił w magazynie, że tor we Wrocławiu jest przygotowywany na bezpieczny ale chodziła tylko jedna ścieżka.