Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sędzia, który nie dyktuje karnych dla Legii musi odejść. Gdyby sędzia był inny dalibyśmy radę

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Rafael Nadal o swoim dziedzictwie: Bardziej chcę zostać zapamiętany jako dobry człowiek niż wielki mistrz

  @Fanka Rożera: Współczuję temu małej klasy manipulatorowi, szczującemu całe życie na Djokovicia i jego rodzinę. Twarzy już nie odzyska nigdy.

 • Fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Seria wpisów pompowania Nadala przez niezrównoważonego psychicznie Fedredaktora.

 • Fanka Rożera lubi Komentarz

  Bajecznie! Dybala wspaniale wspaniale potwierdza bardzo wygodną dla nas fedhierarchię: Rożer jest KOCHANY, Nadal jest jakoś tam akceptowany, a Djoković jest totalnie lekceważony.
  To Nadal jest według tej narracji "największym rywalem Rożera". My, wyznawcy religii federeryzmu, zdecydowanie preferujemy Nadala jako "największego rywala Rożera". Chętnie zawsze podpompowujemy status Hiszpana kosztem Serba. Bo Nadal jest pod kontrolą. Bezbłędny Maestro wygrał z nim finał AO 2017, Nieskazitelny Fedex coś tam kilka razy wygrywał z Majorkańczykiem 15 lat temu, Hiszpan nie ma dużej liczby tygodni liderowania w rankingu ATP, w ilości pieniędzy zarobionych na korcie jest wciąż parę milionów za Bajecznym Filantropem.
  Z Djokoviciem jest zupełnie inaczej. Fedex grał z Nadalem 40 razy, z belgradczykiem 50 razy. Przebijaković z żelazną bezwzględnością skompromitował Nadludzkiego Maestra na korcie tylekroć, że raz za razem oblewa nas wielki rumieniec wstydu na samo wspomnienie o tych porażkach. I to wszystko działo się przy całkowitym wsparciu trybun! US Open 2010, US Open 2011, Wimbledon 2014, Wimbledon 2015, US Open 2015, Wimbledon 2019. Ten pozbawiony talentu belgradczyk z zadziwiającą łatwością stawiał Naszego Kosmicznego Geniusza przed takimi sprawdzianami umiejętności, że nasz Boski Helwet, zamiast w końcu pokazać swój Nieziemski Geniusz, zachowywał się na korcie jak bezradne dziecko na skraju płaczu.
  Ten zapadający w pamięci widok bezsilności Naszego Idola okropnie nas, światową rodzinę fedfanatyków, mierzi od wielu lat. To paskudnie uderza w wyidealizowany fedwizerunek, który przez lata sumiennie budowaliśmy w naszych umysłach. Mamy z biegiem lat mamy coraz mniej rzeczowych tenisowych kontrargumentów, więc dlatego wymyśliliśmy ten mydlący oczy frazes o "najbardziej kochanym sportowcu świata". Bo tylko to nam pozostało.
  Rożer! Przecież jesteś Geniuszem Wszech Czasów, dlaczego dałeś się tak dziecinnie ograć Djokoviciowi tyle razy?? Ten ból, zamiast maleć, narasta z biegiem czasu. Ja już zupełnie nie wiem, co to będzie w marcu za kilka miesięcy. Te 310 tygodni było tak bardzo wyśrubowane, byliśmy zapewniani tyle razy, że jest to rekord nie do pobicia. A tutaj wróg stoi u bram!
  Ja już czasami czuję wielką bezradność, bo niektórzy szaleńcy mówią, że Rożer to jest dopiero numer 3 w tym sporcie... Co za herezja! Nie wdaję się w żadne porównania statystyczne (jak wyraźnie doradzają nam od kilkunastu miesięcy fedspece od kreowania fedwizerunku na szkoleniach podczas naszych dorocznych fedzjazdów), tylko odpowiadam, że Rożer swoją bajecznością, poezją gry, finezją i skalą bycia kochanym przyćmiewa Nadala oraz Djokovicia, więc jest i będzie numerem jeden, koniec, kropka.
  Smutno mi nieraz, bo jakoś dziwnie się czuję ze świadomością, że Nasz Geniusz Tenisa dał się tak potężnie ośmieszyć w półfinałach US Open w 2010 i 2011 w wieku 29-30 lat. Bardzo dziwne, że seryjnie przydarzało się to Mega Kosmicznemu Helwetowi w kwiecie wieku, podczas gdy ani Nadal ani Djoković nie zanotowali tak żenujących porażek nigdy. Ani w tymże wieku, ani wcześniej, ani później.
  Tutaj zdradzę Wam sekret: znalazłem wyjście z tej dyskomfortowej sytuacji. Kiedy mi smutno na myśl o tych klęskach Ultraprofesjonalnego Mega Kosmicznego Geniusza, to otwieram skórzane etui mojego smartfona (ozdobione ślicznym wizerunkiem Rożera), odblokowuję ekran (jako tapetę mam ustawioną sylwetkę Rożera Serwującego), wpisuję hasło ("RożerGOATforewer"), szybko sprawdzam co nowego pojawiło się na oficjalnym tłiterze Nieomylnego Egzekutora Meczboli, rzucam okiem czy wreszcie nadeszła odpowiedź na mojego emaila wysłanego Rożerowi w 2012 roku (jeszcze mi nie odpowiedział: nic dziwnego, bo ma masę obowiązków związanych m.in. z jego działalnością filantropijną, ale jestem na 4015% pewny, że w końcu znajdzie czas i dostanę odpowiedź) oraz włączam sobie artykuły w dziale tenisowym spoRtowych Faktów. Tu odnajduję ulgę i pocieszenie. Wirtuozerskie publikacje, co dzień konsekwentnie i programowo wynoszące Maestra na piedestał, przywracają mi fedwiarę. Przywracają przekonanie, że porządek pozostał nienaruszony: Fedex to jest sportowiec numer 1 wszech czasów, później długo długo nic, później Nadal ("największy rywal Bazylejskiego Króla"), który jest 4 klasy niżej od Fedexa i później Djoković, 5 klas gorszy od Fedexa. Ach, jakie to piękne, że tutaj na spoRtowych Faktach można zawsze przypomnieć sobie tę tenisową Prawdę!

 • Fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na razie 4 razy usunął komentarz w przeciągu 10 minut. Ciężki przypadek kliniczny ala RvR
  Apel do przełożonych redaktora Motyka . Ktoś powinien być odpowiedzialny i powinno obowiązkowo badać zdrowie psychiczne, zanim zatrudnia się kogoś do roli redaktora z tak ostrymi ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI. Ktoś powinien być odpowiedzialny i mu pomóc. WSZYSCY Czytelnicy WIEDZĄ, ŻE obsesje i fobie na jakie cierpi od lat ten biedny, chory fanatyk Rożera, muszą źle się skończyć. Ostatnie jego teksty, które są wymysłem zaburzonej, chorej wyobraźni, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością sportową. WSZYSCY WIEDZĄ, że redaktor Motyka, w związku z obsesyjną nienawiścią do Djokovicia, który odnosi największe sukcesy sportowe, nad idealizowanym przez redaktora Rożerem Federerem, powodują, że zamieszcza między innymi takie jak ten, NIEPRAWDZIWE TEKSTY. Ośmiesza nie tylko siebie, ale i całą redakcję SF. Nie może być tak, że prywatna fobia, obsesja, wojna z Djokoviciem , która zrodzona jest w cierpiącej głowie redaktora Motyki, wojna z czytelnikami SF, nie może sprawiać, że te ewidentne zaburzenia, mogą przyczyniać się do przekłamywania i manipulowania Faktami Sportowymi, co dzieje się i niestety pogłębia za sprawą Marcin Motyka P. S. Usuwanie komentarzy nie spowoduje, że redaktor Motyka będzie zdrowy. .

 • Fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Witalis : choć nie kontroluje swoich obsesji, ale pewne niewygodne komentarze ukrywa, usuwa i manipuluje nawet lajkami-:) Przypadek kliniczny jak RvR.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Paulo Dybala opowiedział o fascynacji tenisem. Argentyńczyk uwielbia Rogera Federera i ceni osiągnięcia Rafaela Nadala

  @Witalis: ja myślę, że on przebije głową wkrótce bandę

 • Fanka Rożera lubi Komentarz

  "Dla mnie i dla wielu jest ideałem tenisisty (Federer). Ma elegancję i sposób gry, które sprawiają, że KAŻDY chce być taki jak ON". No noo, Dybala (Motyka) poszedł ostro po bandzie :D

 • Fanka Rożera lubi Komentarz

  @Fanka Rożera: Wg mnie zasługują na gromki śmiech :D

 • Fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do czytelników SF
  Czy według was, takie wpisy jak ten, zamieszczane przez Marcin Motyka, zasługują na szacunek, czy na pogardę?

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @marcepolo: Legia już by dawno prowadziła z Benefiką a Lech tylko remisuje.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @zbych22: Najlepiej wyszkoleni technicznie są legioniści, a zwłaszcza Kapustka.

 • Fanka Rożera lubi Komentarz

  Fanka Rożera tak prawda jak stefanski bedzie sędziował :):):)

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @GD: Lecha nikt się nie boi. Przed Legią drży nawet Bayern i Borussia Dortmund.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @marcepolo: w Całej Europie wszystkie kluby boją się Legii. Azery się nie boją, bo oni nie są z Europy.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @Fanka Rożera: Lech to nie Legia. Widać to na boisku. Legia wczoraj gładko ograla Śląsk 2-1a Lech przegrywa że słabą Benefiką

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @marcepolo: Bo Legia nie chce grać w Pucharach. Woli skupić się na obronie Mistrza. Bo Legia to Mistrzowie.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @GD: Legia Warszawa nie straciłaby tak bramki jak Lech z Benefiką. A gdyby straciła strzeliłaby od razu 2 bramki i odesłała ich do Lizbony upokorzonych.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @Rafi_Piła: Benefika to nie Azery. Lech ma szczęście, że nie gra z Azerami.

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Lech Poznań - Benfica Lizbona

  @krogi kielecki wstyd: Legia by rozniosła Benefike tak jak wczoraj Śląsk Wrocław albo Zagłębie Lubin

 • Fanka Rożera napisał/a komentarz do Tenis. Novak Djoković nie zagra w Paryżu. Powód? Chce pobić rekord Rogera Federera

  @kosiarz.trawnikow: co prawda to Rożer otrzymał krowę do wypasu jako nagrodę za wygraną Wimbledonu, ale to pastuchem jest Serb, bo tak przeczytał Zbysiu.
  Nasz uczestnik corocznego zjazdu Fedtardów i Fedyceuszy.

 • Fanka Rożera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Bardzo Zły Realista: Tak. Serb tylko kombinuje. Dobrze myślisz. Rożer zaś wybiera tylko dobrze kalendarz. Poza tym, gdyby nie te głupie przepisy, dziś Rożer byłby w 2 setce rankingu, a tak z 4 wygranymi w sezonie zajmuje 4 miejsce w rankingu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.