Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  tak smao zły artykuł z takim samym niemal tytułempfffff

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Jeśli rozdzielnia była ubezpieczona to niech ubezpieczyciel ponosi koszta związane z utratą dochodów zawodników, a jeśli nie była ubezpieczona to Stal (tzn. Grzyb) powinna wyciągnąć z własnej kieszeni i zrekompensować straty zawodnikom obu drużyn.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Może wpierw niech Komisję dopuści do głosu. Są też regulaminy i przepisy płacowe. Klub nie może wychodzić poza określone ramy/uregulowania. Kiedyś ktoś żartował, że dał 5 groszy za dużo i musieli mu przynosić paczki.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Jeżeli w Gorzowie płacicie tak na czas to dla czego Matej Zagar, nie może odebrać swoich około 200 tysięcy złotych za punkty, które zdobył dla Stali Gorzów ?

 • Henryk Okła napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Akurat ten facet jest za tym aby wprowadzać kluby w koszta bo akurat kiedyś dla siebie jak też dla Mistrza Kolodzieja drapie kasę choćby klub miał przestać istnieć, to dwie bunczuczne gwiazdy, albo wszystko albo nie jedziemy

 • Henryk Okła napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Centrala ma pieniądze za przyklepywanie brudnych decyzji dla wiadomych działaczy to teraz te 150 tys to pikuś.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Takie pytanie do przedstawicieli klubów w Grudziądzu i Częstochowie, czy klub częstochowski zwrócił koszty klubowi grudziądzkiemu po przełożeniu meczu pomimo, że tor nadawał się do jazdy. Czy zwrócono kibicom za zmarnowany czas przed telewizorem, lub przynajmniej ich przeproszono. O tym działacze częstochowscy zapomnieli.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Jak już wszyscy sobie wymyślają jakieś poplątane rozwiązania to mam jeszcze inną propozycję.
  Odjechać te brakujące biegi w Częstochowie przed spotkaniem rewanżowym. Będzie po sportowemu i bez dodatkowych kosztów. A jechać to trzeba umieć na każdym torze :-)

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Mecz był przerwany i odpowiada za to nie natura a gospodarz . Ale ten przypadek pokazuje braki w regulaminie bo była to sytuacja wyjątkowa za którą trudno winić gospodarzy i najsprawiedliwiej aby zostało odjechane pozostałe pięć biegów ale ... aby sprawiedliwości stało się zadość tor do tych zawodów musi być przygotowany przez toromistrzów z obu klubów pod nadzorem komisarza i przed meczem trenują wszyscy albo nikt by nawiązać do spasowania z torem jakie mieli po dziesiątym biegu zawodnicy gości ale też i gospodarze ... będzie to najbardziej sprawiedliwe bo ani gospodarzom ani gościom nie będzie się opłacało w przyszłości coś kombinować a i zawodnicy będą mieli zapłacone za to co wywalczyli na torze . Jedynie gospodarze mogliby pokryć koszty ponownego przyjazdu na spotkanie

 • Henryk Okła napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Proszę ruszyć mózgiem, kto najlepiej sprawdza zawodników, działaczy, stan toru, sprawdzenie urządzeń też powinno być w kwestii wielmoznej centrali, ale to zajęło by im pewnie więcej niż sprawy Drabika, to jest coś za coś, jak u specjalisty od zakażonych kopert.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Po co regulaminy, przepisy ? Zdecydować kto wygrał przy piwku ? Może rzut monetą ? Coraz śmieszniej !!! Będzie jeszcze śmieszniej !!!
  Autorytety wypowiadają się. Koszty ciąć gdzie indziej i zadbać o infrastrukturę, w tym rozdzielnię.
  Sprawna rozdzielnia sama nie pali się ! Trzeba ją przeglądać i dbać o porządek - żadnych palnych i zbędnych przedmiotów.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  P.S. Szanowny Panie Janie! Mecz Unia L. - XXX. Wynik po VIII biegu 23:25... rywal mądrze wykorzystał już wszelkie rezerwy. Nagle rozszczelnia się główna rura zasilająca w wodę powodując zalanie instalacji elektrycznej... ktoś dzwoni i informuje o podłożonym ładunku wybuchowym...ktoś zgłasza poważny wypadek i potrzebę wyjazdu wszystkich karetek, po czym sztucznie blokuje ich powrót.. itd, itp. Mecz przerwany - wynik zaliczony. Uczciwie? Zgodnie z duchem sportu?

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Oj nie jedna rozdzielnia się spali w przyszłości.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Taki ekspert powinien mieć przynajmniej ważne psychotesty przed opublikowaniem jego opinii .(wypocin ) Ale jaki portal taki ekspert .

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  To może w ogóle jedźmy 8 biegów w każdym meczu a potem rzućmy monetą i na kogo wypadnie to ten będzie zwycięzcą. A gdzie tu duch sportu?

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Janek żeś teraz zaimponował..Grzybowi.Chyba liczysz na posadkę za Chomskiego.Co to za tłumaczenie , że Częstochowa niech nie drży bo i tak awansuje do PO.To tak samo jak okradną bogatego to przecież pikuś bo i tak ma hajs ? Masakryczny tok myślenia.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  No jak pan Krzystyniak mówi żeby zaliczyć wynik to wiadomo żeby tego nie robić ;)

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Rozumiem argument o losowości, deszcz i pożar nie są do przewidzenia. Tylko problem polega na tym, że deszcz jest obiektywny dla obu drużyn, a pożar jest po stronie gospodarza (abstrahuję od tego czy zawiniony przez niego, czy nie).

  Mam dwa zastrzeżenia do zdania Krzystyniaka:

  1. może stworzyć to niebezpieczny precedens na przyszłość. O ile w Gorzowie nie było mowy o celowości pożaru żeby zwycięstwo utrzymać, to już przykład finału, gdzie Toruń odwalił manianę w Zielonej Górze w 2013 roku i próbował wymóc pozasportowo korzystny wynik dla siebie, to daje do myślenia. Nie można robić takich precedensów, że nie tylko pogoda będzie powodowała zaliczenie wyniku po regulaminowej liczbie biegów.

  2. Koronawirus, bezpieczeństwo, trzeba przez to przymknąć oko na ten mecz i iść dalej, bo i tak Czewa znajdzie się w playoffach (i pewnie tak będzie). ALE NIE, absolutnie nie można godzić się na przymykanie oka na naginanie regulaminu bo komuś tak pasuje. WSZYSTKO POWINNO ROZSTRZYGNĄĆ SIĘ W SPORTOWEJ WALCE. Nie można godzić się na zielony stolik. Regulamin to regulamin, sport to sport, nawet jeśli nie jest idealnie, to wszyscy muszą trzymać się reguł gry.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Krzystyniak jak dla ciebie nic nie robi różnicy to zacznij ciągnąć denaturat to też alkohol tobie i tak nie zrobi różnicy głupszy nie będziesz

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  W sumie do tej pory Leszno pokazało, że jest najsilniejsze, to można dać im mistrza już teraz??

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Krzystyniak ty już zamilcz !!!!

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  I cóż tu odpowiedzieć na taki tok myślenia? Brak słów. Napiszę tylko, że dobrze byłoby pamiętać, iż bez względu na to kto prowadziłby w tym meczu to organizator jest odpowiedzialny za sprawnie działającą infrastrukturę i bezpieczne doprowadzenie zawodów do końca! Można, a w zasadzie trzeba się zgodzić na zaliczenie wyniku ze względu na działanie żywiołu sił natury, ale nie ze względu na ludzką nonszalancję! Z tego co wiem zawinił człowiek. Człowiek, który wpakował niewłaściwy bezpiecznik. Dodatkowo czytałem, że to nie była główna rozdzielnia stadionu, a skoro tak to agregaty prądotwórcze powinno się dać jednak gdzieś podpiąć. Klub po prostu nie był na to przygotowany. Dodatkowo - dlaczego w tym pomieszczeniu były trzymane w boksach motocykle, zapewne z paliwem i różne niezbędne środki chemiczne? (TVP3) Jeśli imć Krzystyniak uważa wszystkie te okoliczności za normalne i akceptowalne, a co zatem idzie godne naśladownictwa to Jego prawo. Osobiście nie godzę się na pozbawianie punktów drużyny - jakiejkolwiek drużyny - z powodu czyjegoś niedbalstwa!

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  Jednak skoro mamy w regulaminie zapis itd itd to walkower,

 • Henryk Okła napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uzależniony kopaczu, chyba Grzyb Cię poii okowita skoro tak ty byś to widział, myślicie że kibice nie kumaja o co wam chodzi, chcecie za każdą cenę być przed Rybnikiem bo już wam widmo spadku w oczy zagląda, tak jak przez poprzednie sezony robił to termos tak teraz są zastępcy, to już nie będzie sport jeśli tak się stanie.

 • Henryk Okła lubi Komentarz

  @-doctor72-: To był Wielbłąd

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.