Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Cieslak nie pojdzie do Grudziadza, bo tam wyjdzie ze nic nie wnosi. On tylko idzie do klubu, ktory ma tak silny sklad, ze nawet Mariola ze spolem by poprowadzila, a i tak czesto nic nie osiaga. Z GKM jedyne co osiagnie to spadek do 1 ligi. Do wtsu to on moze pojsc, ale tam kazdy zrobi majstra, jeszcze ze dwa przepisy ze np juniorzy tylko bracia i obowiazkowo anglik w skladzie i wroclawianie osiagna swoj wymarzony sukces

 • OST4F-T0-P4J4C napisał/a komentarz do Żużel. #MagazynBezHamulcow. Czy GKM zapuka do drzwi Marka Cieślaka i co zrobi eWinner Apator po awansie?

  Hynek człowieku rozmowa z Cieślakiem była miesiąc temu i odmówił GKM-owi. Nie masz pojęcia co się na świecie dzieje.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Hynek,Ty masz pojecie o zuzlu jak Olkowicz,Ryczel,Slak,Feddek,Majewski,Borek,Gasior,Czosnek,Ostaf,Cugowski,Paczpan i lamotte-"najwiekszy znawca speedwaya w Europie",ten ktory twierdzi ze Piotr Swist ma tytul IMP seniorow. Laiki i pikniki.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Nie wiem co to za facet ten Skrzydlewski ale przynajmniej ma jakieś pojęcie o żużlu nie tak jak ci mądrzy inaczej co w tym sporcie decydują.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  8 osobowy skład, 1-6 ( 4 seniorów i 2 juniorów ) min 2 seniorzy to Polacy juniorzy tylko Polacy. Pod nr 7 i 8 rezerwowi ( jeden junior tylko Polak drugi rezerwowy wiek i narodowość obojętne) żadnych KSMów, gości, i innych wynalazków. Ten przepis o zawodniku do 24 lat wymyślił chyba jakiś niedorozwój... a dlaczego nie do 25 lat... żenada. Kto ma się wybić to się wybije.

 • OST4F-T0-P4J4C napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski krytykuje regulamin i wieszczy szybki upadek żużla

  @Cezariusz: Gadasz głupoty. PZM nie ma z tym nic wspólnego, te głupie zasady ustala Ekstraliga, a w zasadzie kilku prezesów klubów z Rusko na czele, który w uczciwy sposób nie potrafi zdobyć mistrzostwa.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Pan Skrzydlewski ma rację te wszystkie nowinki wprowadzane przez działaczomatołki doprowadzi do upadku tej dyscypliny !!!

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Ciezko sie z nim nie zgodzic,wszystkie te uregukowania zazwyczaj sa pod j2d3n ,dwa kluby ktore aktualnie maja najwieksza sile przebicia,i co by nie ladnie mowic,nie maja nic z oromocja/ratowaniem speedwaya.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  A ja proponuje wzmocninc ten portal, wypier**lic tych pseudopismakow, pseudoredaktorow i zatrudnic kogos ktos sie zna na tym co pisze i nie robi z portalu smietnika.....Hynki, Czosnki Ostafy i KUCZERBIASTY.......honorowi czlonkowie klubu spoconej klawiatury i mokrej od potu myszki....

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Kucharski zmienił robotę i teraz pracuje w Urzędzie Skarbowym ?

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Jaki pazerny ten Czarek.
  36baniek większość z nas przez całe życie nie zarobi a on się domaga. Co za typ.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Chwila bo czegoś nie rozumiem. Nawet jak coś źle było to czy skarbówka nazywa się Kucharski, że chce teraz odszkodowania ?

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Co ma Kucharski do rozliczeń podatkowych Lewego i jego małżonki? Od tego jest właściwy Finanzamt. Kucharski to najzwyklejsza gnida i sęp.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  W przypadku Lewego, to realne obniżenie wiarygodności. I grożenie sprowadzeniem postępowania sądowego powoduje, że Lewy może żądać wyrównania choćby kwoty będącej utratą jego realnej wartości. Kij ma zawsze dwa końce.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Zamian raz w roku iść na kolanach do Najjaśniejszej Panienki i dziękować, że los zetknął go z RL9 i zarobił wielką kasę rzuca oszczerstwa... Prawnicy Roberta powinni jemu wytoczyć proces za oczernianie wizerunku...

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Acha. Rozumiem. Czaruś uważa, że ..."Robert Lewandowski wraz z żoną Anną Lewandowską nielegalnie przekierować kilka milionów euro ze swojej firmy marketingowej i przeznaczyli je na luksusowe podróże i zakup drogich nieruchomości"...czyli pieniądze przelał (przekierował) z konta firmowego na konto prywatne dlatego uważa, że należy mu się odszkodowanie? Tzn pieniądze które były na firmowym koncie były nietykalne!? Miały być i nie wolno było ich ruszać. W innym przypadku było to "nielegalne przekierowanie". Coś albo ktoś poknocił w informacjach, która miałaby być sensacją.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Oj Kucharski Kucharski, swoje zarobiłeś ale widać mało. Miałeś być menagerem, a zostałeś hieną. Niestety ostatki szacunku już puściłeś z dymem, tylko można ostrzegać młodych zawodników przed złotówą która chce ich reprezentować.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Pijawka straciła zacne źródło dochodu więc kombinuje jak koń pod górę. Swego czasu działał z Radusiem Majdanem i Józefem Wojciechowskim (wybory Prezesa PZPN) to może menago weźmie ich pod swoje skrzydła?

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Kasa kasa zero godności.Można się zeszmacić ,wiedząc że będzie się w oczach innych nikim ale kasa najważniejsza.Miliony mało, trzeba miliardy bez względu na swój dożywotnio zeszmacony wizerunek.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  " kilka milionów euro ze swojej firmy marketingowej" Ze swojej to mi się wydaje,że mogą przelewać gdzie chcą. W oryginale jest,że za wspólnej i o to się pluje. Coś tam jeszcze o pominięciu US ale tego już nie łapię. aus der gemeinsamen = ze wspólnego

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  A swistak dalej sedzi i zawija... ha

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  Buczek co rok ma słaby sezon....nawet w zwycięskim meczu z Toruniem w ubiegłym roku On zawiódł, końcówkę ubiegłego sezonu tez położył i większośc wyjazdów. W zasadzie wszystkie sezony Buczka nie były zbyt udane, a obecny to katastrofa. On już lepszy nie będzie. Potrzebujemy grajka na tor u siebie i przede wszystkim na wyjazdy. Buczek na wyjazdach nie istnieje. Dlatego jesli zostanie z kempesem na dokładkę to mamy spadek.

 • OST4F-T0-P4J4C lubi Komentarz

  lubię chłopa...ale tegoroczny wyczyn to już przesada...niech się odbudowuje ale w 1 czy w 2 lidze a nie naraża zespół na "walkę o spadek"
  Poza tym mówię stanowcze NIE dla Kempesa!!!
  #kempesout

 • OST4F-T0-P4J4C napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGG ROW-u ostro o nowym regulaminie. Mówi o półśrodkach zamiast powrotu KSM

  @kypBa: Masz rację ale po części. FIFA już zauważyła problem i wprowadza finansowe fairplay. Ja jestem zwolennikiem KSM, ale z pewnymi ograniczeniami. Zepół, który szkoli nie powinien być karany. Ja widziałby, takie rozwiązanie np. Jeśli w składzie na mecz drużyna ma co najmniej 4 wychowanków nie stosuje się do niej żadnego KSM. Przy 3 i 2 wychowanka KSM jest liczony tylko dla pozostałych, przyjmując odpowiedni przelicznik. W pozostałych przypadkach musi być KSM. Jeśli będzie tak dalej jak jest to ten sport umrzez. Tacy cwaniacy jak Rusko, którzy mają pieniądze, tak machlują regulaminem, żeby dla nich było ok. Przepis o 24 latku w składzie jest dla Czugunowa. Co to ma wspólnego z uczciwą rywalizacją ??

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.