Kogo chciałbym widzieć w Hejt Parku?

autor: Jan Pokorny | 2020-04-30, 13:06 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Ostatnio zaciekawił mnie projekt Kanału Sportowego, którego twórcami są Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek oraz Michał Pol. Trzeba przyznać, że panowie dziennikarze, pomimo trwającego kryzysu i zapaści sportowej, nieźle sobie radzą na polu biznesowym.

Oczywiście co rusz powtarzają, że w planach mieli o wiele więcej formatów. Z naturalnych przyczyn, poprzez to, że świat sportowy stanął, nie mogą ich jednak realizować. Niemniej jednak już i tak spodobało mi się kilka programów.

Przede wszystkim bardzo do gustu przypadła mi Misja Futbol w nowej odsłonie. Ciekawa jest także Liga PL, gdzie w rolę dziennikarzy wcielają się… byli piłkarze, czyli Łukasz Trałka, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak oraz jeden zaproszony gość.

Prawdziwą, nazwę to, truskawką na torcie wydaje się jednak być Hejt Park. Skoro mowa o truskawce, to moim marzeniem jest zobaczyć w Hejt Parku, Tomasza Hajto. Abstrahując tu już od jego problemów osobistych, czy zawodowych. Zostawię to na boku. Pan Tomasz raczej nie wygląda mi na osobę, która potrafi poradzić sobie z krytyką, stąd też tym bardziej chciałbym zobaczyć, czy da radę utrzymać nerwy na wodzy, kiedy wyleje się hejt z telefonów. Oczywiście takie rozmowy musiałyby być moderowane. Dobrym pomysłem jest opcja, którą wprowadzono przy okazji wizyty Bogusława Leśnodorskiego, a więc oddzwanianie do widzów.

Hejt Park został też dostrzeżony przez legalnych bukmacherów. Buki przyjmują zakłady, ile będzie wyświetleń danej transmisji, a także ile widzów będzie oglądać Hejt Park na żywo o określonych godzinach, jak na przykład 21:30, czy 22:00. Pionierem w takich zakładach jest ETOTO, który przecież współpracuje z Kanałem Sportowym i dwóch, z trzech twórców jest jego twarzami. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy bukmacherzy fajnie współpracują ze środowiskiem sportowym, czy dziennikarskim. Jak przeczytałem na tej stronie Mateusz Borek był swego czasu także twarzą Betclic. To dość dawno temu, kilka, może kilkanaście lat. Pamiętają chyba tylko najstarsi kibice.

Ciekawe też w którą stronę pójdzie Hejt Park? Mówi się o tym, że kanał ma pozyskać oficjalnego sponsora. Jedno jest pewne nie będzie nim kolejny bukmacher. Ci jednak mają trudne zadanie, bo w okresie pandemii nie ma co obstawiać. Wszyscy czekają na powrót ligi. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.