Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wolters lubi Komentarz

  We Włoszech to chyba wszyscy się modlili i widać efekty. U nas mieli podobne pomysły, na szczęście w porę się opamiętali. Kościół to największa zaraza obecnych czasów, a modlić to się można w domu.

 • wolters lubi Komentarz

  Każdy darowany grosz w tym trudnym okresie liczy się na wagę złota. Razem pokonamy wirusa. Dziękujemy.

 • wolters lubi Komentarz

  @A2: Chyba się nie doczekamy :)))

 • wolters lubi Komentarz

  Nie przepadam za nimi i nigdy nie sądziłam, że napiszę coś takiego. Ale. Mogli wcale nie dawać. A gdyby dali 5 milionów to by było dlaczego nie 10? Dziękujemy!

 • wolters napisał/a komentarz do Koronawirus. W drużynie z Lewandowskimi. Każda pomoc się liczy

  Prezes Banku - Pan Glapiński powinien teraz powiedzieć: nie przekazujcie pieniędzy , mamy w Banku nadmiar.

 • wolters lubi Komentarz

  czyli kasa z budrzetu moze znowu isc na nagrody

 • wolters otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • wolters lubi Komentarz

  wy sq... ny, które wcale nie pomagają, a tylko ujadają. Chwała Lewandowskim za to co robią. Wciąż niewielu pomaga, właściciel Virgin (samoloty, pociągi, sieć telefoniczna) żebra o dotację od rządu brytyjskiego, za straty w zarobkach. To tak dla kontrastu.
  Rzygać chce się jak widzę takie komentarze. Wojownicy internetowi.

 • wolters lubi Komentarz

  Ania i Robert zawsze byli wielcy w pomaganiu innym a teraz widać kto kto , szkoda tylko że na tym niebie nie widać żadnych gwiazd , gwiazdeczek i innych ..........

 • wolters lubi Komentarz

  Ale wam ci Lewandowscy solą w oku. Nie podoba się, daj sam, albo przynajmniej nie komentuj. WOŚP też pomaga, ale chwalby lecą tylko do Caritasu. "Przetrząsnęłam" cały internet i nie znalazłam wzmianki komu pomógł Caritas. Chyba biednemu Rydzykowi.

 • wolters lubi Komentarz

  Trzeba sobie zadać pytanie Co zrobił nasz rząd żeby zabezpieczyć szpitale na tą ewentualność ? A wiedzieli że epidemia będzie już od Stycznia .

 • wolters lubi Komentarz

  @ThomasTom: Ahh zawsze sie znajdzie taki jeden ''Mickiewicz'' ktory tylko czeka aby poprawic dyktando w celu nakarmienia swojego ego. Wszystko zeby pokolorowac swoje szare zycie. A tak przy okazji, jak na osobe ktora wyjechala z Polski w wieku 8 lat to i tak wladam jezykiem tym swietnie dlatego usiadz, zamilcz i wyciagnij tej kij z pupy. Tak POPROSTU.

 • wolters napisał/a komentarz do Koronawirus. W drużynie z Lewandowskimi. Każda pomoc się liczy

  Pan Rydzyk prosi o datki bo padnie jego interes: Radio Maryja i Telewizja Trwam. W tej chwili tylko to jest dla tego pana ważne. Wstyd panie Rydzyk !

 • wolters lubi Komentarz

  A ja czekam kiedy wpłynie datek z Torunia od pana Rydzyka.

 • wolters lubi Komentarz

  Gest piękny, tak jak każdy taki gest, czy to jest złotówka czy 1 mln, czy nawet 10 mln. Każdy pomaga tyle ile może, nie można że tak brzydko napiszę, wielbić tylko tych co przekazują miliony, każdego za każdą sumę powinniśmy tak samo pochwalać. Tak poza tematem, ten który wybierał szpitale do tej sieci nie był zdrowy na umyśle. Ludzie w Grudziądzu, Raciborzu czy Puławach są wożeni po 30 km. do najbliższego szpitala, w miastach zostały po jednej, dwie karetki, to czysty idiotyzm i proszenie się o tragedię, bo osoba która ma zawał nie może czekać aż karetka dojedzie z drugiego miasta. Skasowanie jedynego szpitala w Grudziądzu (prawie 100 tys. mieszkańców) to w ogóle kompletny debilizm. Odniosę się jeszcze do tego "W Polsce mamy już około 700 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, zmarło 8 osób." - Autorze, nie mamy 700 przypadków bo mamy kilka tysięcy przypadków, te 700 to osoby zdiagnozowane, w szpitalach zakaźnych leży po kilkaset osób. W Raciborzu ponad 100, w Puławach ponad 100, w Wejherowie to samo. Tylko że nieliczni mają porobione testy, bo po pierwsze testów jest za mało, po drugie robi się je tylko tym w najcięższym stanie. Jeśli ktoś ma objawy lekkiego przeziębienia, dostaje kwarantanne domową i w przypadku wystąpienia duszności ma zadzwonić po pogotowie, takie osoby nie mają robionych testów jeśli ich stan nie pogorszy się na tyle że mają być hospitalizowane, choćby przyjechały z samej Lombardii we Włoszech. Jak wygląda sytuacja w szpitalach? Dramatycznie, personel dwoi się i troi, nie mają sprzętu, nie mają niczego, połowy szpitali nie stać nawet na obiady dla personelu i pacjentów, bo NFZ im póki co nie płaci. Jak to wygląda w samym szpitalu? Do szpitala kładą tych co tego wymagają, jeśli ktoś tego nie wymaga, na parę dni zamykają go w namiocie i czekają, jak mu się pogorszy to ląduje na sali w szpitalu, jak nie to puszczany jest do domu na kwarantanne. Zresztą na wyniki testów czeka się już ponad tydzień a będzie jeszcze gorzej.

 • wolters lubi Komentarz

  A ile dał CARITAS ?

 • wolters napisał/a komentarz do Koronawirus. Cztery miliony złotych od Roberta i Anny Lewandowskich na jednoimienne szpitale zakaźne w Polsce

  Brawo Lewandowscy, przekazaliście gdzie trzeba. Pozdrawiam

 • wolters lubi Komentarz

  szacun

 • wolters napisał/a komentarz do Koronawirus. Cztery miliony złotych od Roberta i Anny Lewandowskich na jednoimienne szpitale zakaźne w Polsce

  Dziękuję że przekazaliście tam gdzie potrzeba. Pozdrawiam

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.