Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Nowak napisał/a komentarz do Tour de Pologne. Eddy Planckaert martwi się o Dylana Groenewegena. Twierdzi, że on też jest ofiarą

  Groenewegen to nie ofiara tylko zabójca.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Panie Zamana opowiadasz Pan bzdury !!Mozna powiedziec po co skakac ze skoczni 125 m jak mozna z 90 m !!Po co auta formuly 1 maja silniki z 900 " koni " jak dojada do mety majac silniki o mocy 50 " koni " !! To co Pan mowi dochodzi do mnie tak " czas Langa sie skonczyl teraz ja chce byc szefem wyscigu TP.!!Co mi sie nie podoba to te metalowe barierki , moim zdaniem na ostatnim 200metrowym odcinku juz ich nie powinn byc !Tego durnia co faulowal lokciem powinno sie postawic pod sad za umyslne uszkodzenie ciala.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  LANG POMYŚL O ZABEZPIECZENIU MIĘKKIMI MATAMI, A NIE STALOWYMI BARIERKAMI POMYŚL POMYŚL

 • Andrzej Nowak napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne. Czesław Lang przekazał nowe informacje o Fabio Jakobsenie

  Lang, są fajne i niedrogie materace podobne do tych w łóżkach, zmienić ich kolory i tymi okładać trasę w niebezpiecznych miejscach, szczególnie gdy jest ciasno na dojazdach.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Fabio Jakobsena został przetransportowany do szpitala a, Dylan Groenewegen do aresztu za usiłowanie zabójstwa. Tak powinien brzmieć komunikat.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  @Jerzy Fiuk: bullshit. Koło go celowo ucinał, a gdy wiedział że tamten się przepchnie wystawił mu łokieć. Gość powinien dostać gruba karę i dsq na minimum 2 lata

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Jeśli skończy się na tylko na ukaraniu zawodnika, to będzie błąd. To była walka i cios nie fair, a nie zaplanowane działanie. Jeżdżę na rowerze, choć się nie ścigam, też się przewracam, zrobiłem w tym roku już 3 tys. km. W mojej opinii, niestety, winni są organizatorzy w kwestii zabezpieczeń. Finisz w peletonie, z górki, przy prędkości 80 km/h, wymaga czegoś więcej, a to były metalowe barierki odgradzające, nie zabezpieczające zawodników. Nie chcę być tu sędzią, ale jeśli organizator nie beknie, lub nie wyciągnie wniosków (chodzi o zabezpieczenia), to będę musiał uznać, że sprawca stał się kozłem ofiarnym.

 • Andrzej Nowak napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne 2020. Tej kraksy nie da się wymazać z pamięci

  Dylan Groenewegen, - jest bardzo niebezpieczny to jeszcze nie raz zrobi na trasie w niejednym wyścigu. Skoro już mu się takie rzeczy przytrafiały np. kiedyś w Tour De France, też zachował się tak samo chociaż mniejsza była wtedy tragedia. Powinien być pozbawiony kilku wyścigów i prokurator.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Sprawa dla prokuratora jak dla mnie.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  @S-E-B-A: Poza tym Kuba Błaszczykowski nigdy się tym publicznie nie chwali, że komuś pomaga, to raczej ludzie sami to nagłaśniają, żeby Go uhonorować. To jest prawdziwy honorowy mężczyzna. Myślę, że Kuba jeszcze kiedyś wiele dobrego dla Polski zrobi, ma charakter i ma honor.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Super! 1.000.000 € to spora kwota, ale czy przekazanie 1.5% zarobionych pieniędzy w 2019 r. to jest powód do świętowania i pisania tekstów pochwalnych ? Przekazałem 5% moich zarobków z 2019 r. ale o tym nikt nie napisze, jest wiele osób takich jak ja i o nich nikt nie napisze, więc zamiast podniecać się wpłatą Lewandowskiego zacznijcie Państwo sami robić przelewy. Dużo zdrowia 4 all!

 • Andrzej Nowak

  Dylan Groenewegen to morderca ! dyskwalifikacja dożywotnia mu się należy.

 • Andrzej Nowak

  Brawa dla Policji za bardzo szybkie działania. Bez tych szybkich działań pewnie pseudokibice by uciekli. hahaha Co za dziadowskie działania służb.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  to ja napisze jako kierowca. Rowerzyści to najgorsi uczestnicy ruchu drogowego. Doskonale znają swoje prawa i je egzekwują kopiąc w maskę samochodu oraz idealnie ignorują obowiązki. i tak:
  - jak jedzie grupa rowerzystów to jadą jak grupa i jak ich wyprzedzić zachowując 1,5 odległości !!!! jedziecie po drodze to jedzcie jeden za drugim !!!!
  - ścieżki rowerowe traktują jak autostrady - przejścia dla pieszych są dla nich nie dla pieszych którzy muszą ich przepuścić
  - omijanie skrzyżowań z czerwonym światłem po chodniku to norma
  - przejazdy rowerowe traktują jak przedłużenie ścieżki (kierowcy nie mają szans ich nawet zobaczyć)
  - przejścia bez przejazdów dla nich nie istnieją !!! Mało tego uważają że mają prawo jeździć po przejściach. Policja niestety karze kierowców za nieustąpienia rowerzyście który nie ma prawa przejeżdżać po przejściu (głupota - powinni karać rowerzystów)

  Dawno temu piesi byli "nieśmiertelni" na pasach i włazili na nie jak święte krowy teraz robią tak rowerzyści. Mówi się że to kierowcy powinni bardziej uważać bo mogą zabić .... co? skora inni mogą zginąć to muszą bardziej uważać i rozumieć że starcie z 2 tonowy autem źle się dla nich skończy i ani przejazd, ani ścieżka i kask im nie pomogą.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Ktoś kto jest kiepskim i agresywnym kierowcą, będzie też kiepskim i agresywnym rowerzystą. W Polsce kultura jazdy na czymkolwiek jest tragiczna, nawet piesi poruszają się po chodnikach jakby byli sami, rzadko kiedy chodzą prawą stroną, najczęściej albo środkiem albo pod prąd. Miałem przyjemność zwiedzić na rowerze Szwecję i Islandię, raj dla rowerzystów, a kultura kierowców po tysiąckroć wyższa niż w Polsce. Tam nawet jeśli zatrzymasz się na zadupiu na poboczu aby odsapnąć czy zrobić zdjęcie, to kierujący autami lub motocyklami którzy cię mijają zwalniają i pytają czy nie trzeba w czymś pomóc... serdeczność, życzliwość i kultura tamtejszej ludności, to coś niespotykanego na drogach w PL.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Wciskają dodatkowe pasy dla rowerzystów na i tak juz ciasnych i zatłoczonych ulicach,zwłaszcza w dużych miastach. Rowerzyści jeżdżą coraz szybciej,często też niezgodnie z zasadami.
  Będzie bajzel i płacz połamanych w szpitalach.

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andrzej Nowak

  A przecież człowieku te twoje "piłkarzyki" nie potrafią niczego a tym bardziej grać, chyba że na nerwach.,

 • Andrzej Nowak napisał/a komentarz do Koronawirus. Cztery miliony złotych od Roberta i Anny Lewandowskich na jednoimienne szpitale zakaźne w Polsce

  Znowu rozgłaszacie to aby znowu Robert poczuł się wielki? a „Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę”, rzekł Jezus do swych słuchaczy, „niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa” (Mat. 6:3).

 • Andrzej Nowak lubi Komentarz

  Jak Lewandowscy przekazali milion euro, to Ty przekaż chociaż 10 złotych, ale nie przekażesz, bo jesteś zwykłym BUCEM....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.