Pewne zwycięstwo Polaków na początek

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych w swoim pierwszym spotkaniu podczas Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie pokonała gospodarzy imprezy, Chińczyków 33:19 (21:10).

Sławomir Bromboszcz

Chiny - Polska 19:33 (10:21)

60 min: 19:33 - Dwie bramki Chińczyków. Koniec spotkania
58 min: 17:33 - Bartłomiej Jaszka nie trafia z kontrataku
56 min: 17:33 - Bramkę z kontrataku zdobywa Bartłomiej Jaszka
55 min: 17:32 - 2 minuty kary dla reprezentanta Chin. Tomasz Tłuczyński trafia ze skrzydła w słupek
54 min: 17:32 - Artur Siódmiak nie trafia z koła
50 min: 16:32 - Tomasz Tłuczyński wykorzystuje rzut karny
48 min: 16:31 - Skuteczna dobitka Artura Siódmiaka po obronionym rzucie Karola Bieleckiego
47 min: 16:30 - Bramkę z koła zdobywa Grzegorz Tkaczyk
46 min: 15:29 - Bramkę z kontrataku zdobywa Tomasz Tłuczyński
45 min: 15:28 - Dwie dobre akcje Chińczyków
44 min: 13:28 - 2 minuty kary dla Bartosza Jureckiego
43 min: 13:28 - Bramkę ze skrzydła zdobywa Tomasz Tłuczyński
42 min: 13:27 - Karol Bielecki i Bartosz Jurecki nieskutecznie
40 min: 13:27 - Ponownie piłkę gubi Karol Bielecki, jednak w bramce świetną interwencją popisuje się Sławomir Szmal
39 min: 13:27 - Przechwyt Grzegorza Tkaczyka, jednak piłka po jego rzucie trafia w słupek
39 min: 12:27 - 2 minuty kary dla reprezentanta Chin. Ponownie bramkę zdobywa Paweł Piwko
37 min: 12:26 - Szybką akcję Polaków skutecznie finalizuje Karol Bielecki
36 min: 11:25 - Bramkę zdobywa Paweł Piwko
35 min: 11:24 - 2 minuty kary dla Michała Jureckiego
34 min: 11:24 - Bramkę z kontrataku zdobywa Paweł Piwko
33 min: 11:23 - Bramkę zdobywa Paweł Piwko, 2 minuty kary dla reprezentanta Chin
32 min: 10:22 - Bardzo wysoka obrona Chińczyków, ale również bardzo nieszczelna. Bramkę zdobywa Tomasz Tłuczyński

30 min: 10:21 - Kolejna wkrętka Mariusza Jurasika
29 min: 10:20 - Bramkę zdobywa Karol Bielecki
29 min: 10:19 - O czas poprosił Bogdan Wenta
28 min: 10:19 - Bramkę z kontrataku zdobywa Bartłomiej Jaszka
27 min: 10:18 - Kapitalną wkrętką popisuje się Mariusz Jurasik
26 min: 10:17 - 2 minuty kary dla Mateusza Jachlewskiego, bramkę dla Polski zdobywa Tomasz Tłuczyński
25 min: 9:16 - Bramkę zdobywa Krzysztof Lijewski
24 min: 9:15 - Bramkę z kontrataku zdobywa Mateusz Jachlewski, o czas prosi trener Chin
23 min: 9:14 - Marcin Lijewski ponownie zdobywa bramkę dla Polski
21 min: 8:13 - Bramkę zdobywa Marcin Lijewski
20 min: 8:12 - Dwie nieskuteczne akcje Polaków. Chińczycy odrabiają straty
18 min: 6:12 - Tym razem Mariusz Jurasik nie trafia
15 min: 5:12 - Faul w ataku Chińczyków. Gospodarze Igrzysk Olimpijskich wysoko w obronie, ale jest Mariusz Jurasik, który przerzutką pokonuje bramkarza rywali
14 min: 5:11 - Szybkie wznowienie po stracie bramki Polaków i bramkę zdobywa Mateusz Jachlewski
13 min: 4:10 - Udana akcja ze skrzydła Mateusza Jachlewskiego
12 min: 3:9 - Ponownie bramkarza Chin pokonuje Mariusz Jurasik
11 min: 3:8 - Bramkę z kontrataku zdobywa Mateusz Jachlewski
10 min: 3:7 - Mariusz Jurasik nie do zatrzymania
09 min: 3:6 - Dwie bramki zdobywają Chińczycy
07 min: 1:6 - Świetnie interweniuje w bramce Sławomir Szmal. Mariusz Jurasik zdobywa efektowną bramkę ze skrzydła
06 min: 1:5 - Bramkę z kontrataku zdobywa Mateusz Jachlewski
05 min: 1:4 - Bramkę zdobywa Grzegorz Tkaczyk
04 min: 0:3 - Świetny początek Polaków. Bramkę z koła zdobywa Bartosz Jurecki
03 min: 0:2 - Ponownie bramkę zdobywa Mariusz Jurasik
01 min: 0:1 - Pierwszą bramkę dla biało-czerwonych na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie zdobywa Mariusz Jurasik