Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Jeśli pozwalaja ludziom na wspolne przebywanie w pomieszczeniach ( marketach) to tym bardziej powinni na powietrzu (stadionie). Dziwię się, że kluby nie protestują u tych jelopów na Wiejskiej.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Mędrcy miliardów nie wywalają w błoto, tylko je podwoją na tej głupawce. Będzie, jak AH1N1, gdzie rządy za grube miliony kupowały szczepionki na chorobę której nie było. Choć nie, drugi raz to już nie przejdzie, ale na pewno jest inny plan na zarobienie na zastraszonych ludziach. Już mędrcy pokroju Szumowski robią biznesy życia na maseczkach :E

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Piotr ma rację.
  Do marketów Lidl, Biedronka Castorama i innych wirus ma zakaz wstępu.W parkach na plażach też.
  Na stadiony już zakazu wirus nie ma.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  @Deymon: tak sie skada biedny człowieku ze pracuje w szpitalu.
  I personel nie ma co robić..bo wstrzymano zabiegi diagnozy i operacje a żeby "niby" miec miejsce na chorych na "covid19".
  Ludzie owszem umierają ale z powodu zaprzestania i odmowy pomocy jakiejkolwiek tj zabiegow i opercji .
  Dlatego umierają a wpisuje sie w akty zgonów "covid19". I tak robia statystyki.
  I to Ty skończ siać ferment szary maly człowieku .
  To ze Ty wierzysz w to co pokazuje TV to Twoja sprawa..ale nie oczerniaj innych skoro nie mają Twojego toku myslenia.
  A teraz zalóz maske i w kolejke po szczepionke

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  @VIPER11 ..następny mądry ktory oglada Tv w której pokazują zbiorowe mogily,reanimuja manekiny, lib pokazują trumny sprzed 8 lat.
  Słuchaj szczylu..jak niżej napisałem do podobnemu Tobie!.. tak sie skada biedny człowieku ze pracuje w szpitalu.
  I personel nie ma co robić..bo wstrzymano zabiegi diagnozy i operacje a żeby "niby" miec miejsce na chorych na "covid19".
  Ludzie owszem umierają ale z powodu zaprzestania i odmowy pomocy jakiejkolwiek tj zabiegow i opercji .
  Dlatego umierają a wpisuje sie w akty zgonów "covid19". I tak robia statystyki.
  I to Ty skończ siać ferment szary maly człowieku .
  To ze Ty wierzysz w to co pokazuje TV to Twoja sprawa..ale nie oczerniaj innych skoro nie mają Twojego toku myslenia.
  A teraz zalóz maske i w kolejke po szczepionke

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  @dalavega: sluchaj nie ważne co robię..jestem sanitariuszem ..fakt niezbyt chlubna praca. Nie będę z Tobą dslej dyskutowal bo jesteś odporny na wiedzę co za tym idzie nie trzyamsz się
  faktów. Wystarczy spojrzeć choćby na statystyki. Zwykła grypa jest o wiele grozniejsza..z glodu dziennie umiera dziesiatki razy więcej ludzi..a Ty smiesz twierdzic ze ja jestem głupi? Zaczerpnij troche wiedzy,to nie boli..ale pewnie w szkole kamieniami rzucales... Oj bedny czlowiek jestes. Mimo to życzę zdrówka tego mentalnego najbardziej ;)

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Właśnie morawiecki powiedział, że górnicy chcą wracać do pracy i od przyszłego tygodnia będą pracować hehehehehe. Tysiące zakażonych ale jak widać epidemię na Śląsku można w tydzień zatrzymać. Więc mateuszku kłamczuszku wpuść mnie kurła na stadion i nie świruj, że nad czymś panujesz.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Zauważcie koledzy i koleżanki jak szybko znikają "niewygodne" komentarze zawierające prawdziwe dane statystyczne na temat covid19 dające rzeczywisty obraz sytuacji. Zostają tylko posty z hejtem i szczuciem się nawzajem. Dziękuję serdecznie koledze @jakfenikszpopiołów za merytoryczną choć krótką rozmowę. Dodam tylko że na pewno wiesz iż metoda PCR do testowania zakażenia SARS-CoV-2 nie jest stworzona do tego celu i daje ogromną ilość fałszywie pozytywnych wyników a w rezultacie "bezobjawowe" przejście przez "chorobę" Szukajcie prawdy i bądźcie świadomi. Cenzorzy nie zamknięcie nam ust. Wszystkim kibicom czarnego sportu życzę dużo zdrowia i do zobaczenia na stadionach.
  ZJEDNOCZENI POWSTANIEMY PODZIELENI UPADNIEMY.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Z pobieżnej analizy tekstów wynika, że większość ludzi woli być niewolnikami, niż ludźmi wolnymi. Oczywiście, mają do tego prawo, ale niech się później nie dziwią, że jest, jak jest. Niewolnicy ci, nawet nie wiedzą co to jest pandemia, ponieważ nie znają definicji, nie wiedzą, że WHO w latach 2009/2010 zmieniło definicję pandemii, po, zdaniem WHO, nieobliczalnych skutkach dla ludzkości, jakie miała wywołać ptasia i świńska grypa. Jak pamiętamy, nic "strasznego" się nie stało. Całe szczęście, że nie wmówiono ludziskom, iż jak będą biegać na golasa, to wirus ich nie dopadnie, albo jak pojadą w bydlęcych wagonach na Syberię, to przeżyją - bo by się pozabijali, kto ma pierwszy wsiąść do wagonu. Samo noszenie "maseczek", też jest szkodliwe, ponieważ wdycha się dwutlenek węgla, a nie tlen.
  Choć nie jestem zwolennikiem socjalistów, komunistów, czy innej lewicy, jedno trzeba oddać tow. Leninowi, który powiedział, że ludzie to pożyteczni idioci. Dzięki temu, że większość to idioci, rząd PiS wprowadził 33 nowe podatki, a to nie koniec. Ci idioci zostali przekupieni za własne pieniądze, majstersztyk, i jeszcze ślepo wierzą...

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  JUD WIEDZA CO ROBIA! Wszyscy juz wiemy ze to jest szczep grypy wyniesiony na oltarze przez mass media na najslynniejszy wirus w historii, zrobili nawet z grypy zakazna choroba (SIC!) Kazde panstwo zostalo zmuszone w marcu uczestniczyc w teatrze zydow kulkiekowym, ale wiekszosc tylko udaje lub udawalo ze robi ograniczenia. Ale oczywiscie nie RUDY, ktory ma chyba sadystyczne sklonnosci i tak bardzo chce zostac nowym szefem zydowskiego WHO, ze ZNĘCA się nad spoleczenstwem Polskim. Pod pozorem slynnego wirusa zamknal szpitale dla prawdziwie chorych, zamknal prace, szkoly no i STADIONY. MUSIMY TO ZMIENIC!! On juz nakrecil se w chorej glowce, ze juz ma plan caly 2 i 3 fali na 3 lata w przod! Ten chlop jest niepelnosprytny trzeba cos zrobic z tym!! CHYBA NIE POZWOLIMY SIE 3 LATA W NIEWOLI ROBIC W JAJO!? KONIEC Z TYM!!

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Zgadzam się z Pepe w 100% ! Otwierac stadiony

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Zależy jeszcze jaki market ma Pepe na myśli bo czy taka Castorama jest niezbędna obecnie do życia? A tłumy takie że szkoda gadać.Tym bardziej na otwartej przestrzeni jesteśmy raczej bezpieczniejsi aniżeli w budynku

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Chorobowe było kombinowane i jako że one nie różni od normalnego więc dla czego nie wnioskowano do ZUS o kontrolę. To by wszystko wyjaśniło.Niesnaski na linii ci konkretni zawodnicy -narodowy nie s tajemnicą i są one od dawna.Wyrzucenie z drużyny to subiektywna decyzja trenera i ma do niej prawo. Miał prawo stracić zaufanie do tych zawodników. Że nasz żużel się zwija widać i winnych jest wielu dla tego wybrał tych co pozostali. Na szczęscie dla nas do SoN potrzeba trzech zawodników i tylu się w tej grupie znajdzie.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Ikona Tomasz czy inni kadrowicze pytali o cos? Jechali w imie kraju ktory reprezentuja a teraz tylko kasa i kasa i ja tu rzadze. KIedys to bylo inne i piekne a teraz hmmm kocham ten sport ale rozmienia sie na drobne. Jak wszystko wskazuje to upadek blisko :(

 • Jerzy Stolarczyk napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Bez Janowskiego, Drabika i Pawlickich!

  @Piter ZG: Niekoniecznie... Zmarzlik Dudek Kołodziej Smektała... gdyby ktoś z nich był w słabszej formie to w odwodzie jest Hampel i Kasprzak i Kubera lub Woryna ... tylko Duńczycy byliby w stanie im zagrozić pod warunkiem że Nicki zgodził by się pojechać dla Nielsena i pojechaliby w składzie Pedersen Mikelsen Iversen Madsen...z MJJ zamiast Nickiego też jest to możliwe tylko MJJ musiał by zrobić dwucyfrówkę groźni byliby też Rosjanie Sajfutdinow Łagutowie i Czugunow i pomiędzy tymi drużynami była by walka o medale... reszta tylko by szarpała mając po 1 czy 2 dobrych zawodników w składzie

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Jak ktoś chce chociaż zapoznać się z tym jak wyglądał prawdziwy żużel , to poczytajcie sobie o historii własnych klubòw , zobaczcie stare fotki ( czarno- białe ) , poznacie lokalne gwiazdy, dla ktòrych jazda w barwach swojej drużyny była najważniejsza i to się głòwnie liczyło , bez patrzenia na ilość kasy , a sami zostawali bohaterami , a tym szczegòlnym nawet stawia się pomniki . Jazda była w trudzie i błocie , a wyniki mòwił za nich . Kluby szkoły młodych i kluby konkurowały ze sobą wystawiając swoich lokalnych zawodnikòw . Jazda była bez względu na pogodę i często trudno było rozpoznać swoich , a kluby czasem miały jakąś gwiazdę zagraniczną .
  Dzisiaj to komercjalizacja, liczy się kasa , kasa , kasa, ładny i czysty kewlar , jak najlepszy i najdroższy tuner , a sam żużel to dla tv i sponsoròw jest określany jako produkt .
  W klubach często jest więcej zagranicznych zawodnikòw niż Polakòw, młodych i dobrych to jak na lekarstwo, a szkolenie to prawie jak w cieplarnianych warunkach na tą betonach .
  Potem nie ma co się dziwić, że odrobinę popada to już odmawiają jazdy, albo nie sądząc sobie w tych okolicznościach bo tor jest śliski lub za bardzo przyczepny " całują " dmuchawca .
  Zamiast jeździć i się rozwijać, często sporadycznie spotyka ich zaszczyt wyjechania na tor , a często ich nie spotyka , bo kluby wolą zagranicznego , bo niby tańszy . Zwłaszcza chodzi o tych PO zakończeniu wieku juniora . Taki jak ma szczęście to trafi na tz rezerwowego lub kończy swoją przygodę z żużlem . Brak środkòw własnych , kiepsko w klubie i jak taki ma cokolwiek osiągnąć . W lepszej sytuacji są Ci, ktòrych ojcowie jeździli , mają dzięki temu jakieś zaplecze sprzętowe , wsparcie rodzica i jakieś kontakty , przynajmniej na początek zanim dojdą do czegoś sami ( np Drabik czy Dudek ) .
  Jak niektòrzy poczują się gwiazdami to stawiają swoje warunki, mają kaprysy lub jak się coś nie podoba to ślą L4 .
  Skoro to tak ma wyglądać i ci najlepsi tak postępują jak postępują , za co zostają odsunięci , to z czego ma się innego wybierać Kadrę jak nie z pozostałych . Nie mamy niestety 100 Janowskich czy Drabikòw przecież , a kogoś wystawić trzeba . Mamy w składzie Zmarzlika jako mistrza i resztę ktòra została do wyboru i tyle .

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  @Sebol: "Zmarzlik, Dudek (Kołodziej, Smektała), Kubera (Lampart) - reszta to sztuka." A ja bym proponował skład: Zmarzlik, Woryna (Smektała), Lampart (Kubera)- a reszta? Można zrobić kadrę A+ i zrobić konfrontację na owalu. Jestem pewien że skład pierwszy który zaproponowałem objechałby te kapryśne pi*deczki z tatuażami! Co najgorsze i najbardziej przykre, te pisanki wielkanocne z kadry A+ chcąc jeździć z orzełkiem na piersi żądają gigantycznych apanaży! Baa, robiąc konflikty z MŚ (z zazdrości) i dzielą dodatkowo kibiców innych klubów, a chyba nie o to chodzi. Tym bardziej że mowa o reprezentowaniu kraju w którym mieszkamy i który oni reprezentują w tej dziedzinie. Jak na razie mamy wielką łaskę, zazdrość i nie nawieść do Zmarzlika że tą kadrę jakoś ciągnie. Jak mówi stare porzekadło: z niewolnika nie ma pracownika.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Tu prawie sami userzy co nie piją a ich życie to zbiór cnót wszelakich powodowanych nienaganną moralnością.
  Ja tam lubię czasem się napić czasem nawet bardzo i z trenerem z chęcią bym nie jedną flaszkę zrobił.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  No i pisze tu Pan Janusz Gil , że Marek Cieślak robi sobie szopkę z reprezentacji kraju … Panie Gil , czy Pan nie potrafi odczytywać faktów takimi jakimi są , czy też Pan , używając języka niezbyt parlamentarnego , rżnie głupa ? Szopkę z reprezentacji to zrobiły sobie gwiazdeczki wypinając swoje cztery litery w stronę reprezentacji i jej trenera , przysłaniając te cztery litery L-4 . A iluż obrońców mają teraz gwiazdeczki , ileż hejtu wylewa się przy okazji na trenera za to że ośmielił się odpowiedzieć "bohaterom" tak jak na to zasługują . Honorowy facet , jeżeli już palnął głupotę , to potrafi się do tego przyznać i powiedzieć przepraszam . Ale nie takie "gwiazdy" , przecież oni są nieomylni , zawsze mają rację , a teraz jeszcze ktoś ośmiela się ich krzywdzić a ich pożal się Boże obrońcy ( których tak na marginesie mają głęboko ) opluwają gościa któremu sami do pięt nie dorastają .

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  BRAWO PZM!!! BRAWO...! Tak trzymać! Gdyby to ode mnie zależało dołożyłbym jeszcze coś...Brak zgody z polską licencją na starty w ligach zagranicznych!:) Nie chcesz reprezentowały Polski to zawsze możesz przyjąć licencję...np. Kataru!;))) Tylko co powiedzą w polskich klubach!:)))))

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Z drugiej strony szkoda, że chłopaki z kadry wypadli bo nie będzie miał kto naszemu mistrzowi świata w boksie posprzątać.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  A inteligentni inaczej z tą swoją jedną bruzdą na mózgu ( kura ma dwie ) swoje . Wydaje im się , że jak oplują trenera , Cieślaka to oni sami troszkę urosną . Otóż oni nie urosną nigdy już ani o milimetr . Zawsze pozostaną tylko biednymi ( czemuś biedny ? boś głupi , takie przysłowie ) internetowymi trollami … .

 • Jerzy Stolarczyk napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow: Nie spełniłem swoich marzeń. Zazdroszczę tytułu Zmarzlikowi

  @Mundie: to ty jesteś chyba młody i ci się pomyliło... Wtedy kiedy Tomek Gollob spowodował upadek Emila to było w Pradze w 2010 i to był rok kiedy Tomek wywalczył tytuł i Emil nie odniósł wtedy groźnej kontuzji która miała by go zatrzymać na kilka lat jak twierdzisz.. Ta kontuzja która wyhamowała Emila rozwój wydarzyła się wtedy kiedy Emil walczył z Woffindenem o Mistrza w 2013 podczas meczu w Toruniu Emil zachaczył o bandę na wyjściu z łuku i wywalił się na prostej startowej i jakiś zawodnik co jechał za nim przejechał po Emilu tak że miał złamaną nogę w udzie... to wtedy Emil miał zdobyć Mistrza bo różnica pomiędzy nim a Taiem była jakieś 2 może 3 pkt.i Emil był faworytem...

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Takie wypowiedzi są tzw. chwytem poniżej pasa. Ty oczywiści jesteś "święty" i będąc kibicem, nigdy nie wypiłeś kielicha po sukcesie swojej drużyny. Walnij sobie setę a następnie przejedź 70 km na rowerze, ale nie tylko dziś, ale jutro, za tydzień, miesiąc i każde dnia przez kilkanaście lat, ale przed rowerem seta!
  Nim oczernisz kogoś to znajdź podstawy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.