Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Chorobowe było kombinowane i jako że one nie różni od normalnego więc dla czego nie wnioskowano do ZUS o kontrolę. To by wszystko wyjaśniło.Niesnaski na linii ci konkretni zawodnicy -narodowy nie s tajemnicą i są one od dawna.Wyrzucenie z drużyny to subiektywna decyzja trenera i ma do niej prawo. Miał prawo stracić zaufanie do tych zawodników. Że nasz żużel się zwija widać i winnych jest wielu dla tego wybrał tych co pozostali. Na szczęscie dla nas do SoN potrzeba trzech zawodników i tylu się w tej grupie znajdzie.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Ikona Tomasz czy inni kadrowicze pytali o cos? Jechali w imie kraju ktory reprezentuja a teraz tylko kasa i kasa i ja tu rzadze. KIedys to bylo inne i piekne a teraz hmmm kocham ten sport ale rozmienia sie na drobne. Jak wszystko wskazuje to upadek blisko :(

 • Jerzy Stolarczyk napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Bez Janowskiego, Drabika i Pawlickich!

  @Piter ZG: Niekoniecznie... Zmarzlik Dudek Kołodziej Smektała... gdyby ktoś z nich był w słabszej formie to w odwodzie jest Hampel i Kasprzak i Kubera lub Woryna ... tylko Duńczycy byliby w stanie im zagrozić pod warunkiem że Nicki zgodził by się pojechać dla Nielsena i pojechaliby w składzie Pedersen Mikelsen Iversen Madsen...z MJJ zamiast Nickiego też jest to możliwe tylko MJJ musiał by zrobić dwucyfrówkę groźni byliby też Rosjanie Sajfutdinow Łagutowie i Czugunow i pomiędzy tymi drużynami była by walka o medale... reszta tylko by szarpała mając po 1 czy 2 dobrych zawodników w składzie

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Jak ktoś chce chociaż zapoznać się z tym jak wyglądał prawdziwy żużel , to poczytajcie sobie o historii własnych klubòw , zobaczcie stare fotki ( czarno- białe ) , poznacie lokalne gwiazdy, dla ktòrych jazda w barwach swojej drużyny była najważniejsza i to się głòwnie liczyło , bez patrzenia na ilość kasy , a sami zostawali bohaterami , a tym szczegòlnym nawet stawia się pomniki . Jazda była w trudzie i błocie , a wyniki mòwił za nich . Kluby szkoły młodych i kluby konkurowały ze sobą wystawiając swoich lokalnych zawodnikòw . Jazda była bez względu na pogodę i często trudno było rozpoznać swoich , a kluby czasem miały jakąś gwiazdę zagraniczną .
  Dzisiaj to komercjalizacja, liczy się kasa , kasa , kasa, ładny i czysty kewlar , jak najlepszy i najdroższy tuner , a sam żużel to dla tv i sponsoròw jest określany jako produkt .
  W klubach często jest więcej zagranicznych zawodnikòw niż Polakòw, młodych i dobrych to jak na lekarstwo, a szkolenie to prawie jak w cieplarnianych warunkach na tą betonach .
  Potem nie ma co się dziwić, że odrobinę popada to już odmawiają jazdy, albo nie sądząc sobie w tych okolicznościach bo tor jest śliski lub za bardzo przyczepny " całują " dmuchawca .
  Zamiast jeździć i się rozwijać, często sporadycznie spotyka ich zaszczyt wyjechania na tor , a często ich nie spotyka , bo kluby wolą zagranicznego , bo niby tańszy . Zwłaszcza chodzi o tych PO zakończeniu wieku juniora . Taki jak ma szczęście to trafi na tz rezerwowego lub kończy swoją przygodę z żużlem . Brak środkòw własnych , kiepsko w klubie i jak taki ma cokolwiek osiągnąć . W lepszej sytuacji są Ci, ktòrych ojcowie jeździli , mają dzięki temu jakieś zaplecze sprzętowe , wsparcie rodzica i jakieś kontakty , przynajmniej na początek zanim dojdą do czegoś sami ( np Drabik czy Dudek ) .
  Jak niektòrzy poczują się gwiazdami to stawiają swoje warunki, mają kaprysy lub jak się coś nie podoba to ślą L4 .
  Skoro to tak ma wyglądać i ci najlepsi tak postępują jak postępują , za co zostają odsunięci , to z czego ma się innego wybierać Kadrę jak nie z pozostałych . Nie mamy niestety 100 Janowskich czy Drabikòw przecież , a kogoś wystawić trzeba . Mamy w składzie Zmarzlika jako mistrza i resztę ktòra została do wyboru i tyle .

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  @Sebol: "Zmarzlik, Dudek (Kołodziej, Smektała), Kubera (Lampart) - reszta to sztuka." A ja bym proponował skład: Zmarzlik, Woryna (Smektała), Lampart (Kubera)- a reszta? Można zrobić kadrę A+ i zrobić konfrontację na owalu. Jestem pewien że skład pierwszy który zaproponowałem objechałby te kapryśne pi*deczki z tatuażami! Co najgorsze i najbardziej przykre, te pisanki wielkanocne z kadry A+ chcąc jeździć z orzełkiem na piersi żądają gigantycznych apanaży! Baa, robiąc konflikty z MŚ (z zazdrości) i dzielą dodatkowo kibiców innych klubów, a chyba nie o to chodzi. Tym bardziej że mowa o reprezentowaniu kraju w którym mieszkamy i który oni reprezentują w tej dziedzinie. Jak na razie mamy wielką łaskę, zazdrość i nie nawieść do Zmarzlika że tą kadrę jakoś ciągnie. Jak mówi stare porzekadło: z niewolnika nie ma pracownika.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Tu prawie sami userzy co nie piją a ich życie to zbiór cnót wszelakich powodowanych nienaganną moralnością.
  Ja tam lubię czasem się napić czasem nawet bardzo i z trenerem z chęcią bym nie jedną flaszkę zrobił.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  No i pisze tu Pan Janusz Gil , że Marek Cieślak robi sobie szopkę z reprezentacji kraju … Panie Gil , czy Pan nie potrafi odczytywać faktów takimi jakimi są , czy też Pan , używając języka niezbyt parlamentarnego , rżnie głupa ? Szopkę z reprezentacji to zrobiły sobie gwiazdeczki wypinając swoje cztery litery w stronę reprezentacji i jej trenera , przysłaniając te cztery litery L-4 . A iluż obrońców mają teraz gwiazdeczki , ileż hejtu wylewa się przy okazji na trenera za to że ośmielił się odpowiedzieć "bohaterom" tak jak na to zasługują . Honorowy facet , jeżeli już palnął głupotę , to potrafi się do tego przyznać i powiedzieć przepraszam . Ale nie takie "gwiazdy" , przecież oni są nieomylni , zawsze mają rację , a teraz jeszcze ktoś ośmiela się ich krzywdzić a ich pożal się Boże obrońcy ( których tak na marginesie mają głęboko ) opluwają gościa któremu sami do pięt nie dorastają .

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  BRAWO PZM!!! BRAWO...! Tak trzymać! Gdyby to ode mnie zależało dołożyłbym jeszcze coś...Brak zgody z polską licencją na starty w ligach zagranicznych!:) Nie chcesz reprezentowały Polski to zawsze możesz przyjąć licencję...np. Kataru!;))) Tylko co powiedzą w polskich klubach!:)))))

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Z drugiej strony szkoda, że chłopaki z kadry wypadli bo nie będzie miał kto naszemu mistrzowi świata w boksie posprzątać.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  A inteligentni inaczej z tą swoją jedną bruzdą na mózgu ( kura ma dwie ) swoje . Wydaje im się , że jak oplują trenera , Cieślaka to oni sami troszkę urosną . Otóż oni nie urosną nigdy już ani o milimetr . Zawsze pozostaną tylko biednymi ( czemuś biedny ? boś głupi , takie przysłowie ) internetowymi trollami … .

 • Jerzy Stolarczyk napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow: Nie spełniłem swoich marzeń. Zazdroszczę tytułu Zmarzlikowi

  @Mundie: to ty jesteś chyba młody i ci się pomyliło... Wtedy kiedy Tomek Gollob spowodował upadek Emila to było w Pradze w 2010 i to był rok kiedy Tomek wywalczył tytuł i Emil nie odniósł wtedy groźnej kontuzji która miała by go zatrzymać na kilka lat jak twierdzisz.. Ta kontuzja która wyhamowała Emila rozwój wydarzyła się wtedy kiedy Emil walczył z Woffindenem o Mistrza w 2013 podczas meczu w Toruniu Emil zachaczył o bandę na wyjściu z łuku i wywalił się na prostej startowej i jakiś zawodnik co jechał za nim przejechał po Emilu tak że miał złamaną nogę w udzie... to wtedy Emil miał zdobyć Mistrza bo różnica pomiędzy nim a Taiem była jakieś 2 może 3 pkt.i Emil był faworytem...

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Takie wypowiedzi są tzw. chwytem poniżej pasa. Ty oczywiści jesteś "święty" i będąc kibicem, nigdy nie wypiłeś kielicha po sukcesie swojej drużyny. Walnij sobie setę a następnie przejedź 70 km na rowerze, ale nie tylko dziś, ale jutro, za tydzień, miesiąc i każde dnia przez kilkanaście lat, ale przed rowerem seta!
  Nim oczernisz kogoś to znajdź podstawy.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Ale to jest zmartwienie Wofindena a nie nasze. Nie on pierwszy i nie jedyny jechał z jakąś tam dolegliwościa. Nie chce mi się nawet wymieniać takich przypadków, bo jest ich masa. I ja osobiście nie widzę powodów abym musiał sie tym faktem zamartwiać. Wręcz przeciwnie. Cieszę się, ze obaj Polacy odjechali Anglikowi. Co nie znaczy, że mam satysfakcję, że chłopak musiał się zmagać z niedyspozycją. Myślisz, że Tai miałby wyrzuty sumienia, gdyby taka sytuacja była odwrotna. Udzielałby wywiadów na prawo i lewo jaki to on był szybki i doskonały. Więc, wiesz...

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  A ja wam mówie że błedem bylo do Lublina zabrac Holtę a nie Kościucha. Ale coz, jak ktos sie w klubie uniósł dumą bo Norbi powiedział prawdę to tak jest.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  ale wy przegraliscie z czewa a oni u siebie lykna czewe wiec macie spadek i tak

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Jak ktoś pisze o wałku z ZZ Lublina to niech pomyśli jakim psim swędem torunianie w ogóle spełnili regulamin na ten mecz. Dwóch polskich seniorów w postaci Holty który ma tylko paszport i Nizgorski który jest "sztuką" a nie zawodnikiem w tym meczu. Jeździ za nich Jack Holder. Swoją drogą jak ktoś jeszcze gdyba co by to było gdyby nie ZZ to niech pomyśli co by było gdyby nie zapis o 8 zawodniku. Zwyczajnie Toruń miałby o 12 pkt mniej bo właśnie tyle zdobył Jack. Sprawa jest prosta. Wygrał dziś lepszy zespół a przegrała- co mam nadzieję potwierdzi na koniec sezonu- najgorsza drużyna. Dla Torunia pocieszenie, że mogą wygrać mecz ze Stalą. Wtedy to zarząd "Aniołów" ogłosi moc, walkę o playoff i to, że dobrze że odstawili od składu Kościucha.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Brawo Norbert. Jestem pewny że jak byś dostawał szanse jazdy byś mógł jechać na podobnym poziomie co seniorzy krajowi w Lublinie.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  A co ma powiedzieć? Jedzie w jednym wyścigu, przywozi punkt za Taiem, kolegą z pary, po walce z Jamrogiem i jest zmieniany przez przereklamowanego młodego Holdera

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Dobrze Norbi powiedział. Prowadzenie drużyny to jeden wielki bałagan. Jacek sie gubi. Zero dobrego kontaktu z zawodnikami. Czas na jego dymisję.

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  prawdę wyrzekł, polać mu!

 • Jerzy Stolarczyk lubi Komentarz

  Norbert powiedzial doadnie, ale normalnie po polsku

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.