Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Kamil888 napisał/a komentarz do Nagranie z Włoch stało się hitem internetu. Biegacz zaczął uciekać przed policjantem (wideo)

    Czytając powyższe komentarze (szczególnie to o rozstrzeliwaniu) mam poważne obawy
    o zachowaniu zdrowego rozsądku i moralności w czasach epidemii. Oczywiście biegacz łamie tutaj prawo, to jednak nie jestem przekonany co do negatywnych skutków biegania. jeśli robi się to z dala od innych ludzi. Są natomiast liczne badania o pozytywnym wpływie biegania na pojemność płuc, czy pracę serca, a jak to już podkreślano wielokrotnie to właśnie płuca są organem narażonym na tę chorobę. Rządy państw obecnie wprowadzają restrykcje bardziej instynktownie, niż na podstawie badań czy zaleceń. Sensowniejszym zakazem wydaje się ten wprowadzony we Francji, a więc zakaz uprawiania sportu na zewnątrz w określonych godzinach. Tak sformułowany przepis sprawia, że nie da się go tak łatwo wykorzystać do innych czynności nie mających nic wspólnego ze sportem, a jednocześnie zwiększa dystans. Bardziej niż o biegaczy martwiłbym się o ludzi którzy pomimo zaleceń przebywają w większych grupach np. podczas świąt.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.