Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Grzegorz Fanuel napisał/a komentarz do "Tytan pracy", "Uśmiech rzadko znikał z jego twarzy". Koledzy wspominają Rafała Dymowskiego

  @Greg Kowal: Tysiące naukowców i lekarzy na świecie również twierdzą ,że coronasuperstar to wirus jakie mamy co dwa trzy lata tylko ich w twoim rozwadniaczu mózgu nie zobaczysz.

 • Grzegorz Fanuel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Współczuję rodzinie w siłę wieku facet. Zapewne jednak okaże się jak w 99% takich artykułów ku przerażeniu gawiedzi , ze ten człowiek miał ciężką chorobę przewlekłą raka,cukrzyce i tylko "zapomniano" o tym wspomnieć o covidsuperstar nikt nie zapomina .... No cóż przywykłem.

 • Grzegorz Fanuel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Miejska legenda..nie wierzę w ta bajkę o 6 zgonach w 7 osobowej rodzinie ..To tak jakby wygrać kilka razy w totka z rzędu. Głupoty dla ciemnoty.

 • Grzegorz Fanuel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Cała" Europa zaczyna iść tropem Szwedzkim tylko oczywiście nikt nie przyzna ,że oni mają rację .Taka Polska zatrzymala kraj kiedy miała kilkudziesieciu chorych-zdjagnozowanych a odpali (w sposób ograniczony) mając kilkanascie tysięcy..

 • Grzegorz Fanuel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szanowni eksperci na forum..Porównywanie zgonów w różnych krajach jest bez sensu bez znajomości metody ich klasyfikacji to raz. Dwa , należy przyjrzeć się ogólnej ilości zgonów i porównać ja do poprzednich lat i wtedy kurtyna opada..w Szwecji umiera dziś całkiem przeciętna ilość ludzi i wygląda na to ,że będzie ona krajem ,który najlepiej sobie poradził z tą epidemia paniki.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.