Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  "Dziennikarzu", jesteś dur.niem. Piszesz bzdury po wysłuchaniu jednej, bardzo operatywnej strony, która już szaleje w obronie kolesi w mediach społecznościowych. NIE WIESZ, czy to ów przechodzień zaatakował, czy tylko się BRONIŁ przed atakiem rozpanoszonych chamów na motorach. Nazywasz go NOŻOWNIKIEM na jakiej podstawie? Że nosi nóż? To uzasadnione jest nazwanie ciebie, dur.niu, GWAŁCICIELEM, jeśli nie jesteś kastratem.

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  Kuczera , pierwsza wersja zdarzenia w/g cibie jest taka ;;
  """. Gdy znajdowali się w okolicach Pańskiej Góry, postanowili przepuścić mężczyznę spacerującego z psem. Ten jednak rzucił się na nich i zaatakował 21-latka nożem.""
  Następnie w wywiadzie ojciec synalka mówi:
  """"Jak opisywał serwisowi mamnewsa.pl ojciec chłopaka, który jeździł razem z nim, w pewnym momencie spotkali na drodze mężczyznę z psem. Wywiązała się sprzeczka i mężczyzna popchnął i wywrócił razem z motocyklem ojca Franciszka. Wówczas syn ruszył mu na pomoc i wtedy doszło do dramatu . Mężczyzna wyciągnął nóż i pociął chłopaka w ręce i nogi. ""
  Jak wygłdała ta pomoc ? cisza .
  Może go powalił i dostał z łba ( kasku) ?? Facet oszołomiony wstał ,widząc (dwóch na jednego) czując się zagrożony ,wyciągnął nóż i na ślepo zaczął wymachiwać trafiając synalka. Był myśliwym i nikt mu nie zabroni mieć noża w lesie . Zreszta idąc do lasu każdy może mieć nóż, dla własnych potrzeb .
  Natomiast ty gn.do portalowa ,którą prawie wszyscy znają powtarzasz tylko wersję jednej strony, nie czekając na wypowiedź drugiej ! Nazywanie faceta "nożownikiem " świadczy tylko o małym mózgu ,pismaku ! Jesteś znany !

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  Panie Łukaszu Kuczera!
  Nie dalej jak dwa miesiące temu, spacerując z żoną po lesie - praktycznie mającego status parku, nieomal zostaliśmy rozjechani przez parę crossowców. Widząc że nie mamy zamiaru ustąpić im ze ścieżki, po prostu dodali gazu i zmusili nas do uskoczenia przy okazji potrącając mnie. Zgłosiłem sprawę na policję, gdzie usłyszałem że nie mają odpowiednich środków by uganiać się za motocyklistami po lasach. Zapowiadam więc panu - jeżeli po raz kolejny spotkam któregoś z nich w lesie, dokonam samosądu! Nie chodzę wprawdzie z nożem, ale posłużę się gałęzią, kamieniem, czy co tam znajdę pod ręką. Skoro mamy w tej kwestii zasady jak na dzikim zachodzie, to zachowam się jak Clint Eastwood.
  Pozdrawiam

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  A tobie wydaje się, że na tych pierdziawkach jeżdżą po ścieżkach. Przecież oni orają runo leśne tylko iskry lecą. Dla nich jazda ścieżką niczym nie różni się od jazdy po ulicy. A dlaczego jakaś grupa nie skrzyknie się i nie kupi nieużytków rolnych. Na różnych forach chwalą się jakim to zajedrogim sprzętem dysponują a każdy krytykant to biedak co go nie stać na tak drogie hobby więc o co kaman? Jest koń, jest dorożka a na lejce brak?

 • Mirosław Krupa napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Czekanie na tragedię w lesie. Problem, którego nie można zamiatać pod dywan [KOMENTARZ]

  CO ZA PIEPRZENIE! Jeżeli smarkacz "obiecującą karierę" zaczyna od łamania prawa, to na czym skończy?? A praktycznie, qadowcy i krossowcy są prawdziwą plagą dla przyrody, lasów i normalnych ludzi szukających w lasach spokoju, odpoczynku, grzybków, jagódek, itp... A ty, "ałtorek" pomyślałeś nad motywami tak drastycznego zachowanie napastnika? ARTYKUŁ STRONNICZY!

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  "Kapitan reprezentacji Polski bez wątpienia jest jednym z głównych faworytów" - reprezentacja Polski ma siłę, SF dostrzegają to ;)

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  Cóż za niezręczność SF , zapomnieliście o wspaniałej grze i sukcesach z reprezentacją Polski.

 • Mirosław Krupa

  ...kiedyś jakiś GENIALNY MARKETINGOWIEC nazwał "ODWAGĄ" ekshibicjonizm i kurestwo- odtąd każda k............ chce być "ODWAŻNA"- jeżeli jej facetowi to nie przeszkadza, TO CO Z NIEGO ZA FACET?!...

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  Znowu manipulujecie i podszywacie sie pod kibicow na forach POstkomunisci xD

 • Mirosław Krupa napisał/a komentarz do Przemysław Nosal: Środowisko kibiców podzielone w sprawie protestów kobiet

  Co innego POparcie POstulatów, co innego obrona Świątyń. 119 posłów skierowało wniosek do tk, tk wydał wyrok- KIEGO #@&*$^))$! CZEPILIŚCIE SIĘ KOŚCIOŁA CZY BISKUPA, BEZROZUMNE NIENAWISTNIKI??? ONI WYZNAJĄ DOGMATY WIARY, NIE MAJĄ WYJŚCIA- i co złego robią- WYPOWIADAJĄ SIĘ ! ZBRODNIA TO NIESŁYCHANA ! TO, CO ROBICIE JEST PRZEŚLADOWANIEM ZA POGLĄDY, MOWĄ NIENAWIŚCI, ITP!

 • Mirosław Krupa

  Co innego POparcie POstulatów< co innego obrona Świątyń. 119 posłów skierowało wniosek do tk, tk wydał wyrok- KIEGO #@&*$^))$! CZEPILIŚCIE SIĘ KOŚCIOŁA CZT BISKUPA, BEZROZUMNE NIENAWISTNIKI??? ONI WYZNAJĄ DOGMATY WIARY, NIE MAJĄ WYJŚCIA- i co złego robią- WYPOWIADAJĄ SIĘ ! ZBRODNIA TO NIESŁYCHANA ! TO, CO ROBICIE JEST PRZEŚLADOWANIEM ZA POGLĄDY, MOWĄ NIENAWIŚCI, ITP!

 • Mirosław Krupa napisał/a komentarz do Koronawirus. Łukasz Kadziewicz: Wylosowano naszą branżę i wrzucono na grilla

  KOlejny najbardziej POkrzywdzony EGOCENTRYK- a której branży się powodzi (oprócz handlu w sieci)- (kul)turystyczna, kulturalna, rozrywkowa WSZYSTKIE LEŻĄ! Kina, teatry, SIŁOWNIE też zamknięte... Ale wp wyszukuje różne marudy, zrzędy, malkontentów, itp. żeby siać ferment- TO ICH CEL !

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  Kadziewicz pokrzywdzony i calym pewniakiem winny rzad. Jeszcze chwila i uslyszymy, ze wirusa to nam posiali rzadzacy aby wszystkim rodakom wyrzadzic krzywde. Jestes bylym sportowcem wiec powinienes miec mocna osobowosc a wychodzisz na wielkiego placzka. Ciekawy jestem jak w obecnej sytuacji zachowali sie opozjonisci bo jak do tej pory z tej strony nie slychac zadnych budujacych propozycji tylko wieczna krytyke i ciagle oskarzenia. A tak na marginesie to restauracji nikt nie zamykal . mozna sprzedawac na wynos. Radz sobie chlopie!

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  następny dobroczyńca, który daje pracę. To nie dawaj tej pracy i sam zarób jak potrafisz. Dając pracę faktycznie żyjesz kosztem innych. Na opuszczone przez Ciebie miejsce wejdzie ktoś inny, może mniej roszczeniowy i nie były sportowiec. I zalecam używanie rozumu a nie wypłakiwanie w mankiet......

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  jestem za tym by restauracje były otwarte pod warunkiem wzięcia odpowiedzialności (także finansowej) za każdy przypadek zakażenia który da się co najmniej uprawdopodobnić

 • Mirosław Krupa lubi Komentarz

  Może od razu go rozstrzelajcie? Odbił piłkę odruchowo i lekko, nie ze złością. Przypadkowo trafił w sędzinę. Ot i cała historia. Zasłuży być może na upomnienie, a nie wykluczenie z turnieju. Jak federacja będzie tak podskakiwać jak to sugerują autorzy tego artykułu, to niedługo sama będzie oglądać mecze, tych których nie wykluczą.

 • Mirosław Krupa napisał/a komentarz do Jest przeciwny szczepieniom, imprezował w czasie pandemii, teraz wyleciał z US Open. Zła passa Novaka Djokovicia

  ...jeżeli nie ma w d... oczu, to nie mógł trafić specjalnie. I tak byłoby to prawie niemożliwe... Facet ma klasę, co widać na każdym kroku, nie podejrzewam go o takie zachowania..

 • Mirosław Krupa

  ...zostawcie już tego neumana- niedługo przegra walkę z cieniem!

 • Mirosław Krupa

  ...a mnie dentysta źle zaleczył ząb, więc wspieram protesty przeciwko stomatologom!

 • Mirosław Krupa

  ...żałosny, mały, małostkowy człowieczek z takimi właśnie problemami...

 • Mirosław Krupa

  Faul faulem, ale gdyby finisz odbywał się na podjeździe, prędkość wynosiłaby 30 - 40, nie 80- więc skutki upadku byłyby o całe piekło mniejsze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.