Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  następny idiota

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  Jako menadżer Kucharski jest już spalony - nikt zdrowo myślący już nie zechce by go reprezentował. Nie ma co się więc co dziwić że szuka kasy w kieszeni Lewego.

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  Mnie ta sprawa przypomina temat "Iga Ś. przeciw WSG"- w obu przypadkach pośrednik żyjący z zawodnika chce więcej niż było w umowie 'bo mu się należy i już'.

 • Robert Grobelny

  ty peowski cwelu

 • Robert Grobelny

  chore kobiety ,sport to ich praca a nie jakies deklaracje ,jak dla mnie sa skonczone ,wyobrazcie sobie normalnego pracownika np w banku ,czy biedronce z takim transparentem

 • Robert Grobelny napisał/a komentarz do Michał Haratyk: ludzie byli bardzo naiwni

  @Velociraptor: dokładnie ,prawda zadko ktoś w WP pisze madrze i ze zrozumieniem ,pozdrawiam

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  Niedobrze jak sportowcy lub aktorzy miast zdobywać laury w swoich dziedzinach,wykorzystują swoją popularność,zaczynają politykować.

 • Robert Grobelny napisał/a komentarz do Michał Haratyk: ludzie byli bardzo naiwni

  @oxygen49: prawda

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  Haratyk Tusk kopał was po jądrach w wy mu du*ę lizaliście i było dobrze.

 • Robert Grobelny napisał/a komentarz do Doktor Paweł Grzesiowski: Zamiast hasła "Zostań w domu" wolałbym "Nie wychodź, żeby się z kimś spotkać"

  @Arkadiusz Mochocki: nie jestem ekspertem ,ale to ,ze nie potrafią powstrzymać wirusa ,to raczej gra na czas ,uczeni bawia sie w Boga ,zderzają protony ,a covida nie zatrzymują ,komu tu wierzyc

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  A gdyby pandemia dotyczyła eboli zair? Wirusem, z 90% umieralnoscią w dodatku w dużym bólu?

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  Ci pseudo specjaliści ciągle mówią coś innego i nas okłamują. Przez ponad miesiąc trzymali nas w więzieniach domowych, co było kompletnie bez sensu a teraz łaskawie tłumaczą że to był idiotyzm. Powinniśmy się zacząć buntować, bo nas wyniszczą.

 • Robert Grobelny napisał/a komentarz do Kamil Grosicki murem za Jerzym Brzęczkiem. Nie wyobraża sobie zmiany selekcjonera

  @Nick Shany: masz racje ,ja osobiście brzeczka nie lubie ,jako trenera ani jako piłkarza ,ale wyniki ma dobre ,a nawet b.dobre ,fakt styl nie powala ale jest efektywny ,porażki z silnymi zespołami ,lecz minimalne ,wygrane ze słabszymi druzynami i średniakami tez minimalne ,ale punkty i efekty sa ,Niemcy jak byli potega w Europie i na swiecie ,tez ladnie nie grali a efekty były .wiec moim zdaniem chociaż go nie lubie powinien zostać i mysle ze jest lepszy niż nawalka

 • Robert Grobelny lubi Komentarz

  Kilka dni temu napisałem: (...) Wracając do trenera Brzeczka... Jego sytuacja za sprawą pismaków i gadaczy oraz niewyparzonego języka Bońka, jest nieciekawa. Ale paradoksalnie działa na jego korzyść. Wystarczy posłuchać, co na ten temat myślą piłkarze reprezentacji. Oni też są w pewnym sensie nieustannie pod pręgierzem. Nie trzeba być psychologiem, żeby wysnuć wniosek, że ta sytuacja tylko wzmocni więzi w zespole, bo zarówno trenerowi Brzęczkowi, jak i piłkarzom zależy na dobrym wyniku. Osobiście uważam, że w przyszłym roku Boniek, a wraz z nim reszta pesymistów, założy worek pokutny i odbędzie pieszą pielgrzymkę, przerywaną brzuszkami, do pierwszej lepszej knajpy, co by zalać robaka, który ich gryzie odkąd facet z Truskolasów został trenerem polskich piłkarzy."
  Kamil Grosicki tylko potwierdza moje słowa. Sytuacja Jerzego Brzęczka przypomina w pewnym sensie tą, w jakiej znajdował się trener Kazimierz Górski po objęciu ówczesnej reprezentacji. Droga do sukcesu tamtej drużyny nie była usłana różami. Kilka porażek, niezbyt czytelna taktyka były powodem delikatnej krytyki zarówno trenera jak i zawodników, jednak nikt z władz ówczesnego PZPN nie wtrącał się wtedy w proces budowania reprezentacji w taki obcesowy i kategoryczny sposób jak czyni to Boniek, dziennikarze i kibice. Ponadto nie było wówczas takiego "eksperta" od kopanej, jak niejaki Tomaszewski Jan, co to zna się na wszystkim. Wysłuchałem wczoraj wywiadu jakiego udzielał dwojgu dziennikarzom i doszedłem do wniosku, że facet (Tomaszeski) kompromituje się po całości. Jego koszmarne tłumaczenie o jakichś "dwóch dziewiątkach" ubawiło mnie do łez. Gdzie ten "miszcz" słowa widział w meczu z Izraelem dwie dziewiątki? Kto robił za te dziewiątki? Lewandowski i Krychowiak? Panie miszczu... Taktyka w grach zespołowych niewiele różni się od tej w sportach walki. Jeśli przeciwnik cię pcha, to go pociągnij, jeśli cię ciągnie, to go pchnij. Proste? Proste. Na boisku najskuteczniejsza taktyką jest "zaskoczenie", czyli tworzenie sytuacji, na które przeciwnik nie jest przygotowany. Element zaskoczenia jest uwarunkowany w dużej mierze umiejętnościami technicznymi, szybkością i zgraniem drużyny. Granie sztampowym ustawieniem w dzisiejszej piłce nie przynosi większych korzyści. O tym jakie nieszablonowe rozwiązania stosować w czasie meczu z konkretnym przeciwnikiem omawia trener-selekcjoner przed meczem. Czyż nie tak, miszczu Tomaszewski? Oczami wyobraźni widzę jak po zakończeniu ME miszcz Tomaszeski dołącza się do wspomnianej wyżej pielgrzymki i worze pokutnym drauje do owej pierwszej lepszej knajpy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.