Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Leszek Urbański napisał/a komentarz do Gwardia Opole idzie wytyczoną drogą. Dariusz Skraburski podpisał kontrakt

  kogoś pewnie w jego miejsce (znaczy Dementieva) zakontraktuja, jak sadzę.

 • Leszek Urbański napisał/a komentarz do Artur Siódmiak: Nowym trenerem reprezentacji powinien być Polak

  Moim zdaniem Rafał Kuptel.

 • Leszek Urbański lubi Sukces w Łodzi. Wszystkie kluby chcą ligi zawodowej!

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Popieram Panie Bertas!!!:) Zrobić porządek z tymi leśnymi!!! Regulamin rozgrywek na tydzień przed startem ligi???To chyba jakiś żart z klubów nie tylko ekstraklasy ale także 1 i 2 ligi!!! Rozpędzić to dziadostwo...

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  "Ja rozumiem PGNiG oraz zdaję sobie sprawę z tego, że chce być wyeksponowana na koszulkach. I my to właśnie oferowaliśmy, wskazaliśmy tylko inne miejsce, bo mamy swoje uwarunkowanie sponsorskie i nie możemy umieścić loga dokładnie tam, gdzie się od nas wymaga, gdyż narażamy się w ten sposób na kary - wyjaśnia prezes Vive" . Rozumiem że kasa każdemu klubowi jest potrzebna ale jeżeli główny sponsor ligi i ZPRP tak nakazuje to tak być powinno. Dotyczy to nie tylko klubów p.ręcznej ale wszystkich dyscyplin. Także egzekujmy regulamin taki jaki jest. Jednakowy dla wszystkich klubów.

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Muszę przyznać ,że będę śledził rozwój sprawy z zaciekawieniem z kilku powodów-kto tym sporze ma rację jako ten najważniejszy aspekt.Ale nasunęła mi się pewna refleksja- załóżmy hipotetycznie ,że racje ma prezes Vive,co w takim razie robią( robili)pozostali prezesi klubów?Czy nie zauważyli problemu i dają się prowadzić jak te przysłowiowe b....y?Jeżeli rację ma związek to konsekwencje powinny być poważne ,a nie tylko śmieszna kara. Czekam na ostateczny werdykt.Jeżeli prawdziwe jest zdanie Bertusa -"Spójrzmy na Kolegium Ligi... Tam jeden człowiek może decydować praktycznie o wszystkim i to jest chore. Kluby nie mają praktycznie prawa głosu, wszystko zależy od Związku - nie kryje nasz rozmówca" jest to po prostu żenujące!

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  O pieniądzach nie rozmawiają tylko "dżentelmeni". I to ci bogaci.
  Bardzo dobrze, że pewne problemy zostają nagłaśniane.
  I odwieczne pytanie : czy związek jest dla piłki, czy piłka dla związku ( w domyśle działaczy ) ?
  Przykro mi, bo z wieloma zdaniami w tym artykule muszę się z żalem zgodzić. A poprawy nie widać.

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  To może być iskierka, która rozpali ogień na linii kluby - ZPRP. Z jednej strony dobrze, jest wiele niedociągnięć organizacyjnych ze strony Związku, wiele uwag można mieć do pracy Kolegium Ligi, kontaktów z klubami, pracy z sędziami, marketingu i promocji dyscypliny etc. Z drugiej znowu - czy wystarczy to do zmian i czy kluby na tyle solidarnie ruszą na Związek? Inną sprawa, czy problemem jest umieszczenie niewielkiego logo na koszulkach swojej drużyny? Rozumiem, gdyby w miejscu, gdzie to logo ma się znaleźć Kielce miały sporą reklamę jakiejś firmy, dajmy na to Lewiatana, za którą dostaje niebotyczną kasę. Ale w zaproponowanym (czy w zażądanym - jak kto woli) przez Związek miejscu gracze Vive mają... malusieńką polską flagę a pod nią herb klubu. Ze ścianką jest inny problem - skoro ZPRP miał ją dostarczyć, to kara dla Kielc jest tutaj idiotyzmem. Pomijając już wszelkie sprawy, przed sezonem łudziłem się, że może w tym roku kluby i Związek oszczędzą nam wzajemnych uprzejmości, że będziemy mogli skupić się wyłącznie na rywalizacji między klubami, o tym kto jest najlepszy na parkiecie. Cieszę się, że ludzie chcą dążyć do zmian w naszej ręcznej. Obawiam się jedynie, że te argumenty mogą nie wystarczyć.

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Jestem z Płocka, ale w pełni popieram działania prezesa Vive.
  Może dzięki temu spotkaniu szybciej powstanie prawdziwie zawodowa liga. A wtedy związek już nie będzie mógł rządzić i dzielić, bo to zarząd ligi (wybrany zapewne z prezesów klubów) będzie decydował o większości spraw dotyczących naszej najwyższej klasy rozgrywkowej.

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Brawo Bertus! Trzeba działać, liczę, że kluby będą mówiły jednym głosem.

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Pan Servaas nie wie jeszcze, kto to w Polsce DZIAŁACZ. To on jest najważniejszy, on ma zawsze rację, nie potrzebuje sportowców ani klubów, bo tylko mu przeszkadzają w codziennej HARÓWCE, by w związku działo się lepiej. Z przykrością stwierdzam, że tego wrzodu na polskim sporcie zlikwidować nie sposób, aczkolwiek kibicuję panu Servaasowi.

 • Leszek Urbański otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Oby spotkanie prezesów zaowocowało wspólnym frontem przeciwko PZPR. Trzymam kciuki. Trzeba coś zrobić z tymi sukinsynami w związku

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Trochę faktów.
  Związek wysłał regulaminy na trzy dni przed rozpoczęciem ligi.
  I samo to oznacza że nikt nie ma prawa wymagać od klubów realizacji tych założeń bo w każdym sądzie związek przegra. Potrzebny jest odpowiedni czas na realizację wszystkich zadań.

  PGNiG wcale sztywno się nie trzyma zapisów tylko chce to standaryzować. I jeździł człowiek z PGNiG i z każdym klubem ustalał oddzielnie.

  Z tego co wiem to wszystkie materiały PGNiG miały zostać dostarczone przez sponsora. Dotyczy to ścianek i banerów między innymi.

  I trochę z innej beczki. W siatkówce bandy dostarcza związek i jak trzeba terafleks również. W ręcznej kluby muszą załatwić wszystko na własną rękę.

  P.s. Jedno pytanie organizacyjne. Czy nadal w regulaminie jest 15 minut na dojazd karetki? Jak tak to brawo uczymy się na błędach...

  A i ostania sprawa. Z PGNiG kluby z miejsc 5-12 dostają około 40 tysięcy. Za wartość którą mogły by sprzedać za dużo więcej. A co z Polsatem? Za transmisje są pieniądze? Chyba nie. Ktoś to porównywał do innych lig.
  Hm... W piłce nożnej Korona Kielce dostała z Ekstraklasy za zajęte miejsce chyba 8 czy 9te 6 milionów złotych... To co my chcemy porównywać.

  A tak jeszcze dodam że z PGNiG jest około 40 tys. za sezon od związku a licencja kosztuje 42 tys. ... Ja bym to nazwał dym...niem Klubów!

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  Naturalną koleją rzeczy powinno być teraz oświadczenie ZPRP na temat zarzutów Bertusa, z wyjaśnieniem jakie kwoty otrzymują kluby.
  Oczywiście ZPRP tego nie robi, bo raz, że kwoty w stosunku do przychodów ZPRP są prawdopodobnie śmieszne, a i nie ma w ZPRP człowieka odpowiedzialnego ani kompetentnego do komunikacji z klubami, kibicami...

 • Leszek Urbański lubi Bertus Servaas idzie na wojnę z ZPRP

 • Leszek Urbański lubi Komentarz

  A co do Lasonia to uważam że świetne posunięcie klubu z Opola...będzie na pewno mocnym ogniwem tego zespołu w następnym sezonie...aż dziw bierze ze nie zatrzymali go w Zabrzu na kolejny sezon...cóż trzymam kciuki pzdr

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.