Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alan Kryś zaczął obserwować Electraa

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Debata prezydencka. "Kto go wpuścił do studia?". Marcin Gortat wyśmiał kandydata

  Gortat XD żyj sobie w tej swojej Amryce pełnej lewactwa.
  Północnej i południowej, tam pełno transów. Lepiej być transem niż pedziem i jeszcze mieć z tego hajs. Bo moda na to. Sorry kolego Marcinie nie u nas.
  Fajnie, nie mam niz przeciwko homo. Żyjcie sobie jak chcece, ale nie ja zboczyłem. Wy! Dlatego zboczcie dalej i nie domagajcie się wymuszenia praw na nas obywatelach tworzących rodziny kobieta-mężczyzna=dziecko. Co daja dwa penisy? Spe***. Jak komuś się to podoba to okej, zaakceptować was moge. Ale nie dla praw, dla osob ktore nie zrodzą"dziecka" ze związku. I tu najazd z waszej strony - tyle dzieci jest bezdomnych.
  Statystycznie homoseksualizm faktyczny to około 2% maksymalnie 5%, a i was w tej nikłej statystyce sa patusy. W wiekszosci głównie. Prawdziwi homoseksualici zawieracą się w >1%, statystycznie 0.2%-4%. Uwzględniając osoby biseksualne.
  Biedroniu drogi - jesteś obleśny. Kto ma nami rządzić?! Homo "sapiens"?
  Wy*r**** co się da? Albo dać d**** Kifafie? Kupicie sztucznego p******* i da rade. Wy to udowodniliscie, a w sumie - Ty to lubisz mieć w miejsciu gdzie coś nie dochodzi ;) Zal mi opozycji. Wypaliliscie się. Na kogo mam głosować?! Na wyborców tym co maja kasy jak gnoju i narzekaja wiecznie? Czy to PiS, czy PO czy BÓG wie co?! Trzeba było wydawac rozsadnie, a nie płakać teraz bo kryzys i brak kasy Xd zal mi was nygusy. Ja robie za waciki jak i moja rodzina, ale wspólnie przetrwamy kryzys. JAKO rodzina!
  Wy wierzycie w kase, ja w empatie i uczucia!
  I tego zycze kazdemu z was !! Moi przyjaciele!

 • Alan Kryś lubi Komentarz

  Jak ludzkość bez fitnessu przetrwała tysiąclecia? Nie wszystkie wynalazki XX muszą być hołubione.

 • Alan Kryś lubi Komentarz

  Nie korzystam z siłowni ale rozumiem frustrację tych ludzi. Mam nadzieję, że wszystko powróci wkrótce do normalności i każdy będzie mógł w końcu zarabiać pieniążki.

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Branża fitness na szarym końcu odmrażania. "Rząd jest głuchy na postulaty"

  @Oleg5b: Masz racje. Ukraińcy wrócą na Ukraine. Bo wystarczy pracy tylko dla Polaków. Daliśmy wam prace w czasach kryzysu u was. U nas jest również kryzys i to bardzo duży. Czas na wsparcie dla Polaków. Starsi Ukraińcy szanują nas i prace - nie mam nic przeciwko wam. Ale jak słucham i widzę opinii o Ukraińcach 18-30lat, ich rozszenia. Roszczenia to sobie miejcie do Ukraińskiego państwa. Gardzicie nami i nasza kultura - co mi sie ciśnie "wy******". Paszoł na Ukrainu sljochu.

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Branża fitness na szarym końcu odmrażania. "Rząd jest głuchy na postulaty"

  @Rozi Rozalka: Dodam, jedną rzecz. Po prostu dbaj o higiene. Jak bedziesz miał się zarazić to załapiesz gówno gdziekowiek... Jak każda infekcje.

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Branża fitness na szarym końcu odmrażania. "Rząd jest głuchy na postulaty"

  @boro69: Na rowerach jeżdzą i biegają. Twoim tokiem rozumowania, Ci sami zarażają każdego. Jaki ma cel dezynfekcji przemiotów? Wykąp się i zdezynfekuj ręce. Myślisz ze zarazisz sie predzej na silce czy w sklepie?
  Jeśli tak to Twoj poziom logiki jest równy poniżej przeciętnego.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.