Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alan Kryś zaczął obserwować Electraa

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Debata prezydencka. "Kto go wpuścił do studia?". Marcin Gortat wyśmiał kandydata

  Gortat XD żyj sobie w tej swojej Amryce pełnej lewactwa.
  Północnej i południowej, tam pełno transów. Lepiej być transem niż pedziem i jeszcze mieć z tego hajs. Bo moda na to. Sorry kolego Marcinie nie u nas.
  Fajnie, nie mam niz przeciwko homo. Żyjcie sobie jak chcece, ale nie ja zboczyłem. Wy! Dlatego zboczcie dalej i nie domagajcie się wymuszenia praw na nas obywatelach tworzących rodziny kobieta-mężczyzna=dziecko. Co daja dwa penisy? Spe***. Jak komuś się to podoba to okej, zaakceptować was moge. Ale nie dla praw, dla osob ktore nie zrodzą"dziecka" ze związku. I tu najazd z waszej strony - tyle dzieci jest bezdomnych.
  Statystycznie homoseksualizm faktyczny to około 2% maksymalnie 5%, a i was w tej nikłej statystyce sa patusy. W wiekszosci głównie. Prawdziwi homoseksualici zawieracą się w >1%, statystycznie 0.2%-4%. Uwzględniając osoby biseksualne.
  Biedroniu drogi - jesteś obleśny. Kto ma nami rządzić?! Homo "sapiens"?
  Wy*r**** co się da? Albo dać d**** Kifafie? Kupicie sztucznego p******* i da rade. Wy to udowodniliscie, a w sumie - Ty to lubisz mieć w miejsciu gdzie coś nie dochodzi ;) Zal mi opozycji. Wypaliliscie się. Na kogo mam głosować?! Na wyborców tym co maja kasy jak gnoju i narzekaja wiecznie? Czy to PiS, czy PO czy BÓG wie co?! Trzeba było wydawac rozsadnie, a nie płakać teraz bo kryzys i brak kasy Xd zal mi was nygusy. Ja robie za waciki jak i moja rodzina, ale wspólnie przetrwamy kryzys. JAKO rodzina!
  Wy wierzycie w kase, ja w empatie i uczucia!
  I tego zycze kazdemu z was !! Moi przyjaciele!

 • Alan Kryś lubi Komentarz

  Jak ludzkość bez fitnessu przetrwała tysiąclecia? Nie wszystkie wynalazki XX muszą być hołubione.

 • Alan Kryś lubi Komentarz

  Nie korzystam z siłowni ale rozumiem frustrację tych ludzi. Mam nadzieję, że wszystko powróci wkrótce do normalności i każdy będzie mógł w końcu zarabiać pieniążki.

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Branża fitness na szarym końcu odmrażania. "Rząd jest głuchy na postulaty"

  @Oleg5b: Masz racje. Ukraińcy wrócą na Ukraine. Bo wystarczy pracy tylko dla Polaków. Daliśmy wam prace w czasach kryzysu u was. U nas jest również kryzys i to bardzo duży. Czas na wsparcie dla Polaków. Starsi Ukraińcy szanują nas i prace - nie mam nic przeciwko wam. Ale jak słucham i widzę opinii o Ukraińcach 18-30lat, ich rozszenia. Roszczenia to sobie miejcie do Ukraińskiego państwa. Gardzicie nami i nasza kultura - co mi sie ciśnie "wy******". Paszoł na Ukrainu sljochu.

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Branża fitness na szarym końcu odmrażania. "Rząd jest głuchy na postulaty"

  @Rozi Rozalka: Dodam, jedną rzecz. Po prostu dbaj o higiene. Jak bedziesz miał się zarazić to załapiesz gówno gdziekowiek... Jak każda infekcje.

 • Alan Kryś napisał/a komentarz do Branża fitness na szarym końcu odmrażania. "Rząd jest głuchy na postulaty"

  @boro69: Na rowerach jeżdzą i biegają. Twoim tokiem rozumowania, Ci sami zarażają każdego. Jaki ma cel dezynfekcji przemiotów? Wykąp się i zdezynfekuj ręce. Myślisz ze zarazisz sie predzej na silce czy w sklepie?
  Jeśli tak to Twoj poziom logiki jest równy poniżej przeciętnego.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.