Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Staś Jendryka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Polsce mamy negatywną selekcję w zawodach prawniczych prawniczych. Najbardziej leniwi i najsłabsi zostają prokuratorami i sędziami bo w tych zawodach jest stała niezależna od wyników pensja i immunitet oraz pełny socjal: urlopy, L45, macieżynskie itp. Adwokat, radca prawny czy notariusz muszą dokształcać się starać się o wyniki żeby się utrzymać na rynku pracy.

 • Staś Jendryka napisał/a komentarz do Boks. Prokuratura: Dawid Kostecki popełnił samobójstwo

  @TSV_1860:
  A ty co, sędzia najwyższy?

 • Staś Jendryka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy na tym forum jest cenzura? Bo co napiszę to po paru minutach znika.

 • Staś Jendryka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak może być wiarygodna policja skoro Oficerowie CBŚ byli zamieszani w całą aferę. Podejrzewam, że policja na warszawskiej Woli też żyje w przyjaźni z sutenerami, a właściwie nawet jestem tego pewny.

 • Staś Jendryka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prokuratura ustawicznie się kompromituje, ale to zrozumiałe bo najgłupsi i najbardziej leniwi prawnicy zostają prokuratorami lub sędziami bo w tych zawodach jest stała niezależna od wyników pracy pensja, urlopy, L4 itp czyli pełny social

 • Staś Jendryka lubi Komentarz

  Późny PRL w pełni rozkwitu, prokuratura bawi się w medialne przecieki a pierwszy sekretarz wbrew protokółowi siedzi w pierwszyn rzędzie na uroczystościach państwowych

 • Staś Jendryka lubi Komentarz

  Jeśli "wersja Giertycha jest pełna luk", to wersja pisowskich prokuratorów jest jedną wielką luką. Ciekawe, ilu jeszcze ludzi musi zostać zlikwidowanych przez polskie (?) służby, żeby uratować d...py i stołki pisowskich prominentów... Ja takiej Polski nie akceptuję i nie zaakceptuję. Hańba.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.