Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mat01 lubi Komentarz

  Nagroda przyznana LEWANDOWSKIEMU przez federację BRAZYLIJSKĄ, dała porządnego KOPA FIFA o złotą piłkę.Złotą piłkę dostanie BENZEMA bo FRANCUZ

 • Mat01 lubi Komentarz

  Gratulacje dla "Lewego"! Nawet w Brazylii jest gwiazdą!

 • Mat01 lubi Komentarz

  Jeszcze jedno : Nowogrodzką prześwietlili?

 • Mat01 lubi Komentarz

  Pewne natomiast jest to, że Boniek nie miał z tym nic wspólnego. Zawsze pierwsze podejrzenia padają na tych, którzy mieli tam gabinet, więc Boniek musiałby być niespełna rozumu, żeby porwać się na taką głupotę. Po za tym Boniek sam odchodził z PZPN z czystą kartą, więc nie miał potrzeby, żeby podkładac podsłuch. Po co mu to? Moim zdaniem podsłuch podłożyło środowisko nowego prezesa, bo oni są najmniej podejrzani.

 • Mat01 napisał/a komentarz do Ciąg dalszy afery w PZPN. Wiemy, kiedy podłożono podsłuch u prezesa Kuleszy!

  Boniek Owsiak i Tusk to trzej wielcy ludzie tego kraju. Wszyscy konkretni, rzeczowi, kulturalni i z ogromna klasą. Oby jak najwięcej takich Polaków.

 • Mat01 napisał/a komentarz do Prezes PZPN nie odpuści. "Żądamy kary"

  Z rasizmem na świecie jest tak jak z pedofilią w Polsce, to bardzo drażliwy temat. Jak chcesz komuś dowalić to oskarżasz go o pedofilię i niech się biedak broni. A psychologia tłumu działa tak, że nawet jak cię uniewinnią, to w głowach i tak na zawsze zostaje, że miałeś z tym coś wspólnego. Tak samo angol uderzył w Kamila. Obrzucił go błotem, a teraz pomimo, że FIFA oddaliła zarzuty, to ciemny europejski lud i tak będzie kojarzył twarz Kamila z rasizmem. Widzieliście jak Albańczycy atakowali sędziego za każdy faul Kamila? Bo chcieli wykorzystać w meczu ten "oczerniony jego wizerunek". To miało wpływać na decyzje sędziego. Słuchajcie, tego uniewinnienia Kamila nie można tak po prostu zostawić, bo żadne gazety w Anglii nie mają interesu, żeby teraz pisać, że Kamil został uniewinniony. Należy domagać się sprostowania całostronicowego w tych samych gazetach, które go oczerniały!
 • Mat01 napisał/a komentarz do "Otwarta wojna to kwestia czasu". Iskrzy pomiędzy Cezarym Kuleszą i Zbigniewem Bońkiem

  Gdyby Boniek miał coś do Kuleszy to by poparł Koźmińskiego na to stanowisko, a jednak nikogo nie poparł. Nie róbcie plotek. Ja rozumiem, że z tego żyjecie, ale my mamy swoje rozumy i naprawdę nie róbcie z nas idiotów.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Szkoda, że nie mogą razem współrządzić! Obecny prezes PZPN to reżimowy nominat i lojalista! "Król Podlasia" dla mafii żoliborsko-nowogrodzko-toruńskiej zrobi wszystko!

 • Mat01 lubi Komentarz

  Nie mnie wnikać w to czy Boniek był dobrym/złym szefem PZPN, czy Kulesza jest/będzie lepszym/gorszym, ale jedną różnicę między nimi (taką bardziej ludzką) widać bardzo mocno. Boniek (na tle Kuleszy) to prawdziwy erudyta, człowiek z klasą i manierami. Kulesza (przy Bońku) wygląda niestety jak prymityw, wysłowić się nie umie, zasób słów (mówię o języku polskim!) ograniczony, języka zachodniego żadnego nie zna, o piłce opowiadać nie umie, tylko proste zdawkowe zdania. Najlepszy przykład to sytuacja w szatni po meczu z Albanią, gdzie jedyne co potrafił powiedzić Kulesza to "Panowie, mamy to k.urwa!" I to ma być szef najważniejszego związku sportowego, dużego europejskiego kraju w XXI w. Eeech.....

 • Mat01 napisał/a komentarz do Stanowcza reakcja prezesa PZPN. Chodzi o sprawę Kamila Glika

  Rasizm na świecie to tak jak z pedofilią w Polsce, drażliwy temat. Jak chcesz komuś dowalić to oskarżasz go o pedofilię i niech się broni. Psychologia tłumu działa tak, że nawet jak cię uniewinnią, to w głowach na zawsze zostaje, że miałeś z tym coś wspólnego. Tak samo angol uderzył w Kamila. Obrzucił go błotem, a teraz pomimo, że FIFA oddaliła zarzuty, to ciemny europejski lud i tak będzie kojarzył twarz Glika z rasizmem. Widzieliście jak Albańczycy atakowali sędziego za każdy faul Kamila? Bo chcieli wykorzystać w meczu ten "oczerniony wizerunek" Kamila. To miało wpływać na decyzje sędziego. Tego uniewinnienia Kamila nie można tak po prostu zostawić, bo żadne gazety w Anglii nie mają interesu, żeby teraz pisać, że Kamil został uniewinniony.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Brawo Prezes - nie może być tak, że można swobodnie oskarżać kogoś o czyny wyssane z palca. Zawsze bowiem pojawi się ktoś kto uwierzy w takie brednie. I chodzi mi tu o każdą sferę życia. Wiem, że tak jest, ale tak być nie powinno.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Nagłaśniajcie tą sprawę, żeby odwrócić ten stereotyp Polaka-rasisty! Mówcie o tym jak najwięcej! Róbcie programy, udzielajcie wywiadów zagranicznym mediom. Niech wszyscy się dowiedzą, że winni są Anglicy! Że chcieli wykorzystać delikatny i drażliwy temat, do zniszczenia kariery i wizerunku polskiego piłkarza! Że z ich winy rodzina Kamila Glika doznała gigantycznych, wulgarnych i podłych ataków, ze strony angielskich obywateli. Mówcie o tym!!!!!!!

 • Mat01 lubi Komentarz

  TRZEBA TO ZROBIĆ!!! Nie ma znaczenia czy Anglik zostanie ukarany! Chodzi tylko i wyłącznie o zrobienie rozgłosu, o nagłośnienie NIELEGALNYCH OSKARŻEŃ Anglika w stronę Kamila! PZPN MUSI TO ZROBIĆ!!!!! MUSI!!!! NACISKAJMY NA NICH!!!!! oD TEGO JEST PREZES KULESZA!!! Właśnie takich działań od niego oczekujemy. Niech chociaż raz sprawiedliwości stanie się zadość, w tym pomawianiu POLSKI o rasizm i homofobię! Niech cały świat usłyszy, że Anglicy to bezczelni kłamcy!!!!!!

 • Mat01 lubi Komentarz

  Albańczycy boją się naszych! Ich strach potwierdzimy swoją grą i zwycięstwem!

 • Mat01 lubi Komentarz

  Od kiedy wrzesien ma 31 dni ???

 • Mat01 lubi Komentarz

  "Ten drugi strzelił reprezentacji Polski gola w pierwszym meczu, który 31 września został rozegrany w Warszawie"

  Od kiedy wrzesien ma 31 dni.

 • Mat01 lubi Komentarz

  cytat: "Ten drugi strzelił reprezentacji Polski gola w pierwszym meczu, który 31 września został rozegrany w Warszawie. 31-latek zdążył już wysłać już nawet wiadomość do kolegów." poziom tego pseudodziennikarstwa jest żenujący....

 • Mat01 lubi Komentarz

  trzeba to wykorzystać!! musimy to wygrać nie ma innej opcji

 • Mat01 lubi Komentarz

  Dziwię się ze pilkarze tez dają sie wmanewrować w PLANdemie.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Koronkowy cyrk trwa dalej. U zdrowych ludzi wykrywają jakiegoś wirusa i nie pozwalają im grać. to są covidowi terroryści.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Spokojnie Panowie! Dzisiaj wieczorem wrócimy na swoje miejsce w tabeli. Zobaczycie, że na koniec eliminacji będziemy mieli 5 punktów przewagi nad Albanią.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Polska strzeli dzisiaj 3-4 bramki. Taką mamy średnią nie licząc Anglii i Hiszpanii, no i może Szwecji. Albańczycy u nas dostali czwórkę, ale u siebie zagrają odważniej i dlatego łatwiej będzie im strzelić. A jak już stracą dwie bramki, to ruszą do ataku i znów będą okazje dla nas.

 • Mat01 napisał/a komentarz do Kolejne zakażenie koronawirusem przed meczem Albania - Polska

  5:2 dla Polski.

 • Mat01 lubi Komentarz

  Nakręcają sztucznie atmosferę meczu o wszystko. To jest tylko Albania, ludzie opamiętajcie się.

 • Mat01 lubi Komentarz

  A kogo to obchodzi? Przecież bez względu na wszystko my i tak wygramy jutrzejszy mecz.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.