Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • makey lubi Komentarz

  Ostafinski!!!!!ale boli cie ten Cierniak!daj chlopakowi spokoj ,a jaki profesjonalnu klub to sparta zapytaj Jamroga!

 • makey lubi Komentarz

  Piter zwolnienie przedstawił już dawno i ma ku temu poważne powody... nie sądzę by narodowy miał o to pretensje, ponieważ został poinformowany o tym... redaktor Ostafinski pisząc o Drabiku posunął się trochę za daleko sapiąc o zwolnienie L4 Piotra...

 • makey napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów zalega pieniądze Krzysztofowi Kasprzakowi. Od nich zależy jego przyszłość

  @-MARECZEK-: Tylko mała różnica z Leszna dostał ,,kopa" od Dworakowskiego,podobnie jak czecze

 • makey napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix: Mamy to! Bartosz Zmarzlik czuł presję, popełniał błędy, ale został mistrzem świata (relacja)

  Gratki Bartek ,oby za rok napisano-Polak po raz pierwszy w historii dwukrotnym IMŚ na żuzlu...

 • makey lubi Komentarz

  Tak podsumowując te wszystkie chore pomysły emerytowanych, czyli nie mających nic do powiedzenia działaczy i wszystkich, którzy próbują forsować rozwiązania dopasowane do swojej sytuacji!
  Unia Leszno zasłużyła sobie na obecną pozycję przede wszystkim szkoleniem młodzieży!
  Jak każdy inny klub, kiedyś, kogoś zakontraktowali.
  Silna formacja juniorska to wyłącznie zasługa ich zaangażowania w te kwestie.
  Tymczasem "zaświatało" kilku "mądrym" w głowie jak by tu zrobić żeby nam było lepiej...?
  Wstyd! Wstyd, że Witkowski majaczy coś o naszej misji dla świata, skandynawii!
  To jest herezja na ostrym wspomaganiu!
  Inaczej nie jestem w stanie tego zrozumieć!
  A może działka w Sztokholmie? W Kopenhadze?
  A może po prostu działka za dużo...

 • makey lubi Komentarz

  Kloc rusko i beton Witkowski. zaraz znowu szkolenie w Polsce padnie bo Kloc ma pomysł żeby jeździli juniorzy zagraniczni

 • makey lubi Komentarz

  Smektała, Drabik czy Gruchalski kończą wiek juniora. i co z tego? do składów wejdą nowi juniorzy, początkowo pewnie będą mieli problemy z rywalizacją na poziomie, ale z czasem zbiorą doświadczenie, okrzepną i w ten sposób doczekamy się kolejnych talentów. propozycja zmiany pod jeden sezon, bo wyjątkowo zdolne pokolenie kończy wiek juniora. zero dalekosiężnego spojrzenia.

 • makey lubi Komentarz

  6 zawodników w tym 1 junior? Dla Leszna bomba!Junior zagraniczny? Jeszcze lepiej.Na każdy wymysł Ruskiego jesteśmy zabezpieczenie.A tak na marginesie widzieliście Ruska w parkingu w Lesznie? Zapadnięte policzki,schudł ,siwych włosów więcej.Dla własnego dobra niech odejdzie bo się wykończy chłop.Wszystkie kombinacje jakie zastosował nie wyszły,ale walczy dalej.To już jest psychoza.Brak złota tego człowieka wpędzi do grobu.

 • makey lubi Komentarz

  Panowie działacze, był w tym gronie m.in. honorowy prezes PZM Andrzej Witkowski, szef Betard Sparty Wrocław Andrzej Ruskoczy wieloletni działacz związku Andrzej Grodzki,...żużlowa loża masońska

 • makey lubi Komentarz

  Jeżeli te przepisy wejdą to Leszno będzie juz ogólnie nie do zdarcia. Przeniosą Kurtza do pary z Kuberą, Smyka do składu i będziemy mieli 1.Emil 2.Janusz 3.Hampel 4,Smyk 5. Piotr 6, Kubera 7. Kurtz. i wtedy faktycznie będzie tak , że wszyscy zostaną. A do Ekstraligi miałbym prośbę. Takie zmiany to się planuje sezon wcześniej a nie po sezonie w trakcie, gdy co niektórzy rozmawiają z potencjalnymi nabytkami.

 • makey lubi Komentarz

  Co za komuna na tym portalu? napisałem, że Rusko chce zagranicznego juniora aby wcisnąć Czugunowa bo nie dał rady wyciągnąć Lamparta bądź Cierniaka to jakiś inteligent kasuje.

 • makey lubi Komentarz

  Polak Rusko chce popsuć polski żużel.
  WSTYD!!!

 • makey lubi Komentarz

  Trzech kolesi już kombinuje,a prezes honorowy to niech siedzi przed telewizorem w bamboszkach a nie mąci ,precz z łapami od żużla

 • makey lubi Komentarz

  "Mocną dwójkę ma Speed Car Motor Lublin, ale pozostali, włącznie z Fogo Unią Leszno (wiek juniora skończył Bartosz Smektała) mogą mieć kłopoty." Lesznem sobie proszę twarzy nie wycierać. Na juniorce zostaje u nas Kubera, a na drugiego juniora mamy kandydatów. Oczywiście, nie będą od razu na poziomie Smyka, ale ten też na początku nie błyszczał (pamiętam nawet jak na SF kibice innych klubów pisali, że z niego to nic nie będzie :)). A jeśli Pan Rusko sądzi, że zaciągając Gleba na juniorkę w końcu pokona Unię, to chyba zapomniał jakie mamy zaplecze młodych, zagranicznych zawodników, z Lidseyem na czele. Zamiast kombinować, polecam mądrą politykę klubową i szkolenie młodzieży - u nas to działa.

 • makey lubi Komentarz

  Kim jest Witkowski, żeby mieć tu jakieś prawo głosu? Jakim prawem bierze udział w postulatach mających na celu zmianę regulaminów? Emeryt z blachą honorowego prezesa PZM powinien bawić wnuki, a nie mieszać się w nie swoje kompetencje. Rusko musi być totalnie zdesperowany, skoro szuka poklasku u dwóch leśnych dziadków. Pytam się co do gadania mają w tej materii Witkowski i Grodzki? W normalnych warunkach NIC. Tymczasem powoływanie się na Ich autorytet przez Rusko, wydaje się być próbą wymuszenia na żużlowym środowisku przeforsowania zmian pod dyktando prezesa Sparty Wrocław. Zasady od lat są jasne i klarowne. Kto sieje, ten zbiera. Kto zabroni Rusko inwestować w młodzież? No ale lepiej przez całą karierę iść na skróty, bo kto bogatemu zabroni? Tylko, że ci którzy z mozołem szkolą, mogą i zapewne już czują się oszukani. Kogo to jednak we władzach PZM obchodzi, skoro Rusko ożeni wszystkim kolejnego gniota? Przypomnę, że przepis o zagranicznym juniorze był już przeorany wzdłuż i w poprzek. Zaniechano tego. Nikt jednak nie przypuszczał, że po kilku latach Rusko będzie w opałach i potrzebie. No i dochodzimy do konkluzji, że najlepiej na tym wszystkim wychodzą zawsze egoiści typu Rusko. Pzdr!

 • makey lubi Komentarz

  Maksiu skończył wiek juniora i Rusko kombinuje, jak wcisnąć Gleba pod 7 :))) Jprdl jaki cyrk. I jeszcze wycierają tu pysk Unią. Z Kuberą i Szlauderbachem...

 • makey lubi Komentarz


  pan Rusko niech zacznie szkolić i nie jęczeć. Młody narybek jest wszędzie. A o Unię się nie martwcie. Smyk na seniorce, ale młodych trochę jeszcze mamy.

 • makey lubi Komentarz

  No cóż, tutaj to akurat się pan Andrzej nieco wygłupia. Jestem kibicem Sparty od lat 80 i pamiętam w jakich okolicznościach do Wrocławia trafili tacy zawodnicy jak Łabędzki, Protasiewicz, czy nawet Śledź i Baron.

 • makey lubi Komentarz

  Rusko to na chooooj romawiales i rozmawiasz z Cierniakiem????Ha ha, co za gosc...

 • makey lubi Komentarz

  Rusko i kodeks etyczny ?! przez Ruskę co roku trzeba do regulaminu dorzucać nowe paragrafy, bo szuka luk, żeby orżnąć przeciwnika i to jest etyczne ? dostał plandekę za grube pieniądze do testowania i jej nie używa, gdy na rękę jest mu odwołanie meczu, bo wg regulaminu nie jest do tego zobligowany (?) i to jest etyczne ? teraz trzeba wprowadzać paragrafy, żeby go specjalnie zobligować... sprowadza sobie juniorów z innych klubów i jednocześnie forsuje punkt w regulaminie, że należy mu się za nich ekwiwalent za wyszkolenie, za nieswoich wychowanków (!) i wg regulaminu może (nie musi, ale może - w ostateczności) zażądać ekwiwalentu i za Drabika i za Wojdyłę i za Cierniaka jak przyjdzie do WTS-u, nawet od ich macierzystych klubów, przepis ten po cichu pojawił się w regulaminie wraz z chwilą przyjścia Drabika do Wrocławia i czy to jest etyczne ??! a po mojemu Rusko za tym stoi, bo komu by na tym absurdalnym przepisie bardziej zależało, leśnym dziadkom z GKSŻ (?), Rusko sam stosuje chwyty poniżej pasa, a śmie grzmieć na innych, hipokryzja do potęgi, Rusko i etyka, mógłby się nie ośmieszać

 • makey lubi Komentarz

  Chłop się oburza bo wie że będzie teraz musiał mocno podbić ofertę dla Maksia a jak reszta zawodników dowie się o tej podwyżce też może podnieść swoje oczekiwania finansowe. Z resztą kto bogatemu Zielona/Lublin zabroni.

 • makey lubi Komentarz

  Rusko mówiący o etyce, jest w tym równie wiarygodny, jak stały klient burdelu z obrączką na palcu, mówiący o zaletach małżeńskiej wierności...

 • makey lubi Komentarz

  Brak etyki zarzuca prezio. Tak sobie myślę choćby o finale srebrnego kasku i etycznym postępowaniu prezia... Obłuda to delikatne słowo

 • makey lubi Komentarz

  Pan Rusko, to ten sam który już od dwóch miesięcy kusi etycznie Cierniaka, czy też ten sam który wyrywał w dwuznacznych okolicznościach z Piły Hampela, Miśkowiaka i Gapińskiego?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

adaho

Dzięki za łapki w górę. Szlak mnie trafia jak cztam niektóre komentarze. Na szczęście jest trochę normalnych. Pozdrawiam Brachu:D Hej Hej Unia Mistrz!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.