Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SeeBa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewis zacznij jeść mięso i problemy znikną.

 • SeeBa napisał/a komentarz do Lewis Hamilton wykluczony z wyścigu?! Red Bull stawia sprawę na ostrzu noża

  @prym: Ależ Max wielokrotnie wypychał przeciwników poza tor z jedną różnicą wprawdzie, wszyscy dojeżdżali do mety. Trafiła kosa na kamień.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Jeżeli Red Krowa nie chce się ścigać, to niech zmieni rozgrywki. Może są takie, gdzie samochody wjeżdżają na hamownię, mierzy się ich moc i wygrywa ten z większą. Jak wjeżdżają na tor, to na torze odbywają się wyścigi i walka. Agresywny Holender nie dał rady, zaryzykował, przegrał, to może przy zielonym stoliku się uda...

 • SeeBa napisał/a komentarz do Lewis Hamilton w tarapatach! Red Bull złożył protest!

  Skoro Ham jechał za szybko, to jak jechał Max, skoro go wyprzedził o 1/2 długości?. RB strzela sobie samobója.

 • SeeBa lubi Komentarz

  "Z nieoficjalnych informacji wynika, że ekipa z Milton Keynes zamierza przedstawić dane z telemetrii. Ma z nich wynikać, że Hamilton w momencie wypadku w zakręcie Copse poruszał się z nadmierną prędkością i na żadnym z późniejszych okrążeń GP Wielkiej Brytanii w tym miejscu toru nie jechał tak szybko" - Nadmierna prędkość??? Hornerowi chyba coś na łeb spadło!!! Max nie jest święty - non stop zajeżdża drogę. Niech Horner zobaczy jak Max blokował w trzecim zakręcie i gdyby Lewisek nie zwolnił to już tam byłby dzwon. Nie ma co płakać - trzeba jechać i wygrać na torze a nie przy stoliku.
  Max kiedyś wywalił z toru Leclerca i wtedy był to incydent ...

 • SeeBa otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • SeeBa napisał/a komentarz do Wrze w F1! Polityk atakuje Red Bulla i obwinia za ataki na Lewisa Hamiltona

  @Jak12: Dla mnie był to klasyczny incydent wyścigowyk z tym że bardzo kosztowny w skutkach .

 • SeeBa lubi Komentarz

  @Jak12: masz rację-"twoim zdaniem"

 • SeeBa lubi Komentarz

  Tyle że Verstappen sam się o to prosił, ile razy dochodziło do podobnych sytuacji, gdzie kierowca RedBulla opóźniał hamowanie i wciskał łokieć? Tyle że Hamilton dotąd odpuszczał. Tym razem młodzian się przeliczył, mocno zamknął wyjście i doszło do kontaktu. Oboje są winni tej kolizji. Sędziowie dając Hamiltonowi +10 sek. widocznie mieli to na uwadze. A to że furiaci nie potrafią się wyrazić jak ludzie to już problem większej wagi...

 • SeeBa napisał/a komentarz do Afera na igrzyskach w Tokio. Premier oskarżył niezaszczepionego lekarza kadry!

  @Ablafaka: Odporność na Deltę po szczepieniu Pfizer jest na poziomie 80% a zgony wśród zaszczepionych są poniżej 1 % wszystkich zgonów covidowych. Twoje dane to najzwyklejszy fake.

 • SeeBa napisał/a komentarz do To już jest wojna! Red Bull sięgnie po tajną broń przeciwko Lewisowi Hamiltonowi?

  Skoro Lewis był nienaturalnie szybki w tym zakręcie, to co powiedzieć o prędkości Maxa?... masło maślane, nie ma w tym odrobiny logiki.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Żadna wina Lewisa.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Hamilton raz nie był pisda i teraz wszyscy go będą za to krzyżować..., Verstappen notorycznie w poprzednich sezonach rozjeżdżał innych i to super bo był "waleczny" kwa....ja pierdziele...ludzie obudzić się...

 • SeeBa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po prostu ktoś Maxowi tym razem nie odpuścił to wszystko. Miał tyle miejsca po zewnętrznej, że mógł bączki kręcić, wybrał inną opcję, jak się okazało fatalną w skutkach dla niego i całego zespołu.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • SeeBa lubi Komentarz

  Niech przestaną pić ten swój żałosny napoik i chwycą się za j..a (jeżeli je maja), a nie próbują wygrać mistrzostwo przy zielonym stoliku. Nie jestem fanem Hamiltona, ale dla mnie nie zrobił nic, za co można by go dyskwalifikować.

 • SeeBa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Incydent wyścigowy, tak to widzę, nie było tam ani grama celowego działania, żeby wykluczyć konkurenta. Tuż przed zakrętem niemalże zrównali się, ale kiedy dojechali do wewnętrznego szczytu Ham delikatnie odpuszcza gaz, w tym momencie Ver wychodzi o pół długości do przodu i próbuje zatrzasnąć drzwi licząc, że Ham odpuści. Przeliczył się i nadział na lewą krawędź skrzydła Lewisa, choć miał dość miejsca po zewnętrznej, żeby pojechać szerzej a co za tym idzie i szybciej. Niestety Maxowi bardziej zależało na zaciśnięciu zakrętu i pozostawieniu Lewisa za sobą , niż wyjściu z większą prędkością, która ułatwiła by mu obronę przed ewentualnym kolejnym atakiem. Max chciał zamknąć drzwi, ale Lewis nie usunął nogi spomiędzy drzwi a futryny;) .

 • SeeBa lubi Komentarz

  @papandeo: Ja się nie zgadzam z sędziami żadnej kary nie powinno być.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Obejrzałem po kilkanaście razy filmiki z kokpitu Maxa i Luisa. Widać bardzo wyraźnie że Luis nie wykonał żadnego ruchu kierownicą w kierunku Maxa a Max wyraźnie skręcił w prawo.Filmiki są dostępne na you tube.Dziwię się że nikt tego sobie nie obejrzy.Na pewno zmienicie zdanie.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Kary dla Hamiltona być nie powinno! Na materiale z góry widać wyraźnie, że Brytyjczyk jechał cały czas swoim torem, nawet przez chwilę bolid nie wychodził na zewnętrzną. To Max zrobił ruch w prawo i obił się o przód Mercedesa. Ta kara to jaja! Ale sprawiedliwości stało się zadość.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Jak Verstappen tak robił w przeszłości to nie było takiego lamentu.... zdecydowanie był to incydent wyścigowy.

 • SeeBa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najzwyklejszy incydent wyścigowy. Max chciał zatrzasnąć przyslowiowe drzwi, a Lewis także ryzykując, nie cofną nogi. Max mógł szerzej pojechać w tym zakręcie, wtedy na wyjściu miałby większą prędkość przed prostą, która ułatwiłaby mu obronę przed ewentualnym kolejnym atakiem. Wybrał inne rozwiązanie i skończyło się tak a nie inaczej. Nie mam dostępu do telemetrii, ale wydaje mi się , że Hamilton nieco odjął gazu widząc broniącego się zaciekle Maxa, dlatego ten w mgnieniu oka znalazł się o połowę długości przed Lewisem i chciał po prostu zamknąć przed nim ten zakręt. Trafiła kosa na kamień . Mam nadzieję, że teraz zacznie się prawdziwa walka między nami.

 • SeeBa lubi Komentarz

  Uważam że Max jest w tej chwili najlepszym kierowcą młodego pokolenia +super auto=mistrzostwo.Ale płakanie że Hamilton w niego wjechał jest co najmniej śmieszne przecież Max jeździ bardzo niebezpiecznie i nie może liczyć na to że inni zawsze będą odpuszczać.Wracając do wyścigu Hamilton jechał swoją ścieżką i to Max w wejściu w zakręt zaatakował.Podobnych sytuacji w innych GP było wiele i były traktowane jako incydent wyścigowy.Nie rozumiem więc tych komentarzy.Pozdrawiam.

 • SeeBa lubi Komentarz

  @Kumi: Masz rację dwa razy mu się udało ale Hamilton wszedł do wewnętrznej i klapa

 • SeeBa lubi Komentarz

  Taaaaa jakby Max jechał z tyłu też zrobiłby to samo ...... takie pitolenie przegranego..... normalnie sytuacja na torze jeden i drugi nie odpuścili z czego Hamilton wcześniej dwa razy odpuszczał ..... i nie jestem fanem Hamiltona ale tutaj Horner troszeczkę popłynął.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.