Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Adam Zbigniew Tustanowski lubi Komentarz

  Kiedyś myślałem, że to inteligentny gość bo zrobił karierę, zarobił pieniądze i ich nie przechlał. Jak go wybierali prezesa PZPN też sie cieszyłem ponieważ kontrkandydat był poniżej krytyki. Ale chyba właśnie dlatego, że nie można było wybrać wtedy gorzej został Zibi prezesem. I wtedy zaczęła się równia pochyła jego rządów. Wiele błędów w obsadach kluczowych stanowisk, nietrafione kontrakty sponsorskie i medialne. Oraz te jego wypowiedzi... No, sorry, on nie jest człowiekiem anonimowym, nie może obrażać innych czy klepać głupot przed kamerą. Powinien sobie sam założyć zakaz publicznych wypowiedzi. Niektórzy byli piłkarze gadają bzdury ale przeważnie po pijanemu, ale on chyba niestety takie farmazony opowiada na trzeźwo.

 • Adam Zbigniew Tustanowski napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Zbigniew Boniek rzucił "złotą myśl". Internauci byli bezlitośni [OPINIA]

  Zibi zapomniał o starej maksymie: "milczenie jest złotem, a mowa srebrem". A na marginesie, to jak w wielu przypadkach w przeszłości w przepadku publicznych wypowiedzi innych piłkarzy, okazało się, że można należeć do grupy wybitnych piłkarzy, lecz to nie znaczy, że w innych dziedzinach życia powinni oni publicznie wypowiadać się!

 • Adam Zbigniew Tustanowski lubi Komentarz

  31-latka a ........jak, u 1-latki? Prosto z wybiegu ….w zoo? Nie, prosto z festiwalu folklorystycznego Kurpiów. Bobek lewaty[…]a z WAGiną i przychówkiem. Bobkowa lewaty[...]a z przetrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki, magistra od fikołków, propagatorka „paszy bezglutenowej” opowiada na lewo i prawo o ochronie życia prywatnego. I dlatego z Bobkiem molestują i prowadzą stalking wobec internautów informacjami o swoim folklorystycznym życiu. Ile IQ trzeba mieć, żeby rozumieć sens swoich deklaracji? Monetyzowanie z ostatnich miesięcy grubego brzucha i obecnie osobników niedawno wyjętych z brzucha tej ww. Gdzie jest Jugendamt w Muenchen, gdzie rzecznik praw dziecka i gdzie bojownik praw obywatelskich, niejaki Bodnar? Kabaret. Kabaret dla ubogich intelektualnie. Była "gadzinówka", jest "wpcikówka"? Kto jest kierownikiem tej bulwarówki dla elity intelektualnej na miarę ……Bobka, Bobkowej i przychówków? Niejaki Kołodziejczyk?

 • Adam Zbigniew Tustanowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Adam Zbigniew Tustanowski lubi Komentarz

  biedny ten lewandowski, miec taka pusta babe

 • Adam Zbigniew Tustanowski lubi Komentarz

  Od tego codziennego chwalenia się na każdym kroku jej "raju i szczęścia", uwielbiania przez "miliony" swoich fanów, skończy się na wielkiej depresji u tej zakompleksionej baby i może w końcu będzie spokój ?

 • Adam Zbigniew Tustanowski lubi Komentarz

  Ta para jest jak wirus którego ciężko się pozbyć !

 • Adam Zbigniew Tustanowski lubi Komentarz

  Nie pokazujcie tego tumana....

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.