Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krzywe Koła napisał/a komentarz do Żużel. Kłótnia o gościa w PGE Ekstralidze. Miał pomóc w czasach pandemii, a zamiast tego są nadużycia?

  A jakie dla pana Jacka to zdarzenia losowe, pożar nie kontuzja nie to co?

 • Krzywe Koła napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Stal - Włókniarz. Awaria w Gorzowie. Nie pierwszy raz w polskim żużlu zgasło światło

  Czytam różne komentarze i tyle mowy nienawiści się przelewa, co w przemówieniach pewnego pan a.d. Jeżeli nie było działań celowych to o czym rozmawiamy? A może w Czewie na początku sezonu powinni położyć plandekę, Zapomnieli!!!! W Tarnowie Cieślak wylał całą cysternę na tor w jednym miejscu, bez konsekwencji. Tak powinien być zaliczony wynik była to złośliwość rzeczy martwych, mówienie agregaty i temu podobny sprzęt i co jeszcze peleton kolarzy z dynamami bo może paliwa zabraknąć w agregacie. To nie koniec sezonu, każda z tych drużyn może jeszcze pójść w różną stronę. Na koniec przypomnę że Falubaz swego czasu po sześciu porażkach zaliczył PO. Spokojnie bo zejdziemy na zawał i nie dokończymy sezonu . Pozdrawiam wszystkich.

 • Krzywe Koła napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Awaria prądu w Gorzowie. Czy będzie walkower? Jest już komentarz PGE Ekstraligi!

  Do wszystkich radykałów, jak trafi się ulewa to też walkower. Ludzie włączcie myślenie.

 • Krzywe Koła lubi Komentarz

  A ja pozwolę sobie nie zgodzić się z obrońcami trenera. To on bierze kasę za trzymanie zawodników w garści. Gdzie kondycja, technika, i porządny sprzęt. Mógłby codziennie przyszykować inny tor i powinny trenować na każdym i ustawiać sprzęt. Do tego odpowiada za strategię i zmiany. Jak można było w Rybniku dać kompletnie nieprzygotowanego i po kontuzji Ivera zamiast stosować zz. Do tego już po 2-gim meczy psycholog i to nie córka powinna zająć się mentalnością zawodników. Co jest z Bartkowiakiem w tym sezonie??? I najważniejsze... w 15 biegu w Rybniku można było zakładać remis, bo jechał Bartek i dlatego powinien w 14 dać Thromsena i Karczmarza, a w 15 jadącego w kratkę Kasprzaka, a nie w 14 beznadziejnego Woźniaka... Dał ciała i to kilka razy ... to bezdyskusyjne i zasłanianie się innymi czynnikami jak wszystkie kluby są w takiej samej sytuacji jest po prostu słabe ...

 • Krzywe Koła napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Są czerwoną latarnią, choć mają mistrza świata [FELIETON]

  Drogi Panie Ostafiński, zgoda co do zawodników, ale pan Chomski? Od lat jak patrzę na inne kluby to co roku pojawia się ktoś nowy, od momentu wprowadzenia rez. 8 i 16 w Stali pusto. To tak ja w małżeństwie za zdradę nie wyciągamy konsekwencji bo się druga strona załamie psychicznie. Od kilku już lat trener Chomski ciągnie zespół na dno, jeżeli nic się nie zmieni to ten sezon lub następny będzie spadkiem piętro niżej. I wówczas też powiemy przecież trener na motor nie wsiądzie. Złote myśli trenera, jego geniusz taktyczny, jego oko na młode talenty. Zaraz będzie lament - rynek jet pusty! Świderski, Kowalik, Czernicki i wielu by wymieniać. Każdy z nich wprowadził by coś świeżego do drużyny i pewnie gorzej już nie było by na pewno.

 • Krzywe Koła napisał/a komentarz do Żużel. Na pełnym gazie: Zawodnicy Stali niczym szkółkowicze. Oczy bolą na ich widok [FELIETON]

  Panie Janie piszesz pan tak prawdziwą prawdę że aż pali poliki na twarzy. Tylko w tym wszystkim jest jeszcze jedna osoba, o której pan zapomniał napomknąć, a która to od dwóch już lat, tę drużynę ciągnie na dno. Złote myśli tego pana przyprawiają o dreszcze, a jego meczowa taktyka powali słonia na kolana ze śmiechu. Jedna z jego złotych myśli " gdybym miał Golloba w składzie każdy mecz bym wygrał" a potem z Gollobem trzy lata z rzędu 6-mc w lidze. Na przełomie lat 80-90 tak trzymał Palucha na ławie jak ostatnio R.K. I Tak można by opisywać i opisywać i opisy......... A tak jeszcze swego czasu w podobny sposób W.Jaguś z CH.Cholderem wyleczyli go w 14 i15 biegu w Gorzowie. I jeszcze by dużo pisać. Pozdrawiam i proszęo więcej ciekawostek z torowego życia czytelnik.

 • Krzywe Koła lubi Komentarz

  Za rok Bartosz odejdzie ze stali i będzie koniec

 • Krzywe Koła otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Krzywe Koła lubi Komentarz

  Dla mnie Stal zaczyna pomału balansować niczym Toruń.Anioły również z roku na rok coraz gorzej się prezentowali i mieli do tego nieco szczęścia ( jak choćby wpadka Łaguty i ostatecznie spadek Rybnika).Teraz w takim położeniu jest Gorzów.Ciągłe wyciąganie wniosków ale tylko w słowie ale nie w czynie.Poza tym , że mają IMŚ w składzie to w czym jest ich siła ? Natomiast Staszek 'program zawodów' swoje mądrości może o kant wiadomo czego rozbić.Od tego jest , żeby wziął zespół w garść a nie tylko rzucał złote myśli.

 • Krzywe Koła lubi Komentarz

  Rozumiem jeśli problem ma jeden czy dwóch zawodników. Ale jeśli problem ma cała drużyna to dla mnie wniosek jest jeden - trener nie ogarnia tematu i nie potrafi pomóc swoim zawodnikom, a tym samym jest kompletnie bezużyteczny.

 • Krzywe Koła lubi Komentarz

  Panie Chomski, spuentować sytuację Stali można tylko w jeden sposób, czas pożegnać Pana Trenera, który oprócz mocnej gęby, nic więcej zrobić nie potrafi.

 • Krzywe Koła lubi Komentarz

  Od rundy rewanzowej Stasia i Julki juz moze nie byc w Stali.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.