Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Janusz Danek otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Janusz Danek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fan 20 skąd takie wywody odnośnie naszego Klubu ? czyżbyś był zakamuflowanym skarbnikiem ,,Włókniarza,, raczej nie to nie siej spiskowej teorii. CKM nie jest Klubem , jednosezonowym . Przejścia w przeszłości nauczyły nas aby mierzyć siły na zamiary bo przez finansowe problemy na jeden sezon nie było w Częstochowie Ligowego Żużla który dla wielu jest w naszym Mieście więcej niż sportową rywalizacją . My kochamy żużel i dla nas od małego aż po grób , jeden Klub . Wujek i Kuba Miśkowiak czują klimat i atmosferę oraz dobrą aurę a Piotr Świderski to najlepszy wybór . Będzie dobrze z takimi Ludźmi to można góry przenosić a po deszczu , słońce zaświeci . Wynik sportowy to wypadowa wielu czynników . Sploty okoliczności spowodowane , słabszymi wynikami naszych Gwiazd w kilku meczach , pokazały kto jest gwiazdą a kto tylko meteorem .

 • Janusz Danek

  Skandalem jest zachowanie (uderzenie Pedersena przez Hampela ) a Wy SF na ogół dociekliwe , nagle bez słów a nawet Hampela do studio Eleven zaprasza - podwójna moralność was cechuje ? Czy to takie standardy !

 • Janusz Danek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trafniej i sensowniej nikt by lepiej nie napisał .

 • Janusz Danek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zawiesic to by trzeba więcej osób .Gorszy był tor podczas S E C w Gnieźnie i co ? Funkcja komisarza toru ??? Jeśli odebrał tor a sędzia nie zakwestionował to precedensem jest przerwanie zawodów .Niszczenie sportowej rywalizacji w żużlu trwa na dobre Kibice odwrócą się i sen nas wielu ,,Ludzi Żużla ,, o potędze ,skończy się . Oddane życie i zdrowie ,pokoleń w popularyzacji sportu żużlowego ,dobiegnie po takich paradoksach , końca .Quo vadis Extraligo ?

 • Janusz Danek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pora najwyższa Panie Redaktorze , zakładkę z odnośnikiem dla naszej dyscypliny na SF !
  Będzie to ładny gest w kierunku setek ,prawdziwych pasjonatów SPORTU .
  Speedrowerowa Polska ,Dziękuję.

 • Janusz Danek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Polskie piekiełko ,czas zacząć .
  Polak wybaczy wszystko ,oprócz sukcesu.
  Polaków cechuje ,bezinteresowna zawiść.
  Cracovia i Wisła po śmierci Papieża Jana Pawła ,zakopały topór niezgody ! Na tydzień .
  Personalne wycieczki ,wszystko rujnują .

 • Janusz Danek został fanem tagów: Piłka nożna, Piłka nożna

 • Janusz Danek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  po bandzie poszedł

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Włókniarz będzie walczył o Ekstraligę. "Na pewno nie odpuścimy"

  Szanowni Kibice Włókniarz stawia pierwsze kroki w ligowej rywalizacji nie wymuszajcie wyniku sportowego ,on sam przyjdzie . A extraliga to kasa razy 5 w stosunku do tej ligi .

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Godziny rozpoczęcia meczów I kolejki PGE Ekstraligi

  Nigdy bym nie przewidział że my Częstochowianie , stracimy możliwość ligowej rywalizacji w żużlu ? To antysportowe działanie związku ponoć sportowego który z Rządu dostaje coroczne wsparcie to jeszcze dziwniejsze bo kluby krocie płacą za wszystko . Nikt albo prawie nikt a już na pewno nie ludzie sportu powinni godzić się z tym . Wiem że trudno to zmienić ale ja i wielu kibiców nigdy się z tą decyzją nie pogodzimy . To wbrew szlachetnej sportowej rywalizacji czyli idei sportu ! To boli i wypacza sens Kultury Fizycznej w pełnym tego słowa znaczeniu.


 • Janusz Danek napisał/a komentarz do SCKM Włókniarz liczy straty. Możliwe kroki prawne!

  Szok ,sam dostałem i dostaję po gębie za miłość o oddanie do sportu ale to co PZM- ot zrobił nie ma nic wspólnego ze sportem!
  Polityka i interesowność nigdy nie będą przyjaciółmi sportu. Zabronić sportowej rywalizacji klubom które przez 70 lat budowały swoją historię to nie ma nic wspólnego ze sportem . Panom z PZMOTU czas powiedzieć pas.

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Półtora okrążenia (21): Brak konsekwencji w działaniach GKM. Dwa oblicza sytuacji Częstochowy i Gdańska

  P .Marta może i grzechu jest warta ale o CKM ,,Włókniarz" ma mętne pojęcie. Jako wieloletni członek zarządu CKM w czasach kiedy było normalnie t.j jeden Klub centrala wymyśliła Spółki Akcyjne !!! Chore to było od początku ale nie o to mi chodzi , Klub miał wtedy zadłużenie i nie był w stanie kupić akcji na założenie spółki . Złomrex i Grada stworzyły CKM S.A a ja i P. Sztuczkowski zawiązaliśmy podpisując notarialnie spółkę aby spełnić wymogi . Dlaczego Stowarzyszenie miałoby ponosić konsekwencje związane z upadkiem spółki Pani Marto? Stąd Pani niewiedza dlatego pozwoliłem sobie na wyjaśnienie . Stowarzyszenie jest czyste i bez problemów może kontynuować tradycje żużlowej Częstochowy w czym jak zawsze może liczyć na wielu miłośników i pasjonatów których w naszym mieście nie brakuje . Wszystkie ręce na pokład a wynik sportowy który jest wypadową wielu czynników , sam przyjdzie w co wierzę .

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Częstochowscy politycy spotkali się z Andrzejem Witkowskim

  W walce o żużel w Częstochowie nie może być jakichkolwiek podziałów to priorytet - wszystkie ręce na pokład

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Zawodnicy Włókniarza i Wybrzeża wolni. Teoretycznie mogą wystąpić w lidze bądź barażach

  Nie pamiętam żeby kiedykolwiek , Prezydium PZMotu tak błyskawicznie, podjęło tak ważną dla zawodników i klubów decyzję. Pamiętam natomiast kiedy dokonywała się transformacja w Polskim Żużlu i szliśmy w ciemno Prezydium nabrało wody w usta. Spółki były nam tak potrzebne w żużlu , jak kwiatek do kożucha . Można było zmodyfikować strukturę Klubów i oddzielić jedynie Sekcję zawodową i amatorską ale po co wciskać palce między tryby . Nie inaczej jak mówię o płacenie za punkty zdobyte przez zawodowców na juniorach i to własnego Klubu też w Prezydium cisza jak w wielu jeszcze innych radosnych pomysłach ,,reformatorów " . Wtedy na ogół do GKSŻ lub Extraligi odsyłają .
  Trzy centra zarządzania żużlem doprowadzają ten sport do kuriozalnych sytuacji i paradoksalnych wypłat i opłat przed sezonem w trakcie i po sezonie. A może Prezydium postanowi że Panowie zawodowcy od jutra zapłacą za wszystko co Klub dla nich robi od ułożenia nawierzchni po nalanie paliwa za które też zapłacą uczestnicy i za otwarcie furtki na tor i za gracowego i za Panią która przychodzi pisać protokół, za polewaczkę i za równiarkę za bronę i za ochronę . Ok trudna męska decyzja zapadła więc Panowie z Prezydium dobry czas na kontynuacje męskich decyzji. Pamiętam jak w latach osiemdziesiątych było nam ciężko po spadku wtedy z I ligi ( niebyło extraklasy ) ale najwierniejsi byli i będą w myśl naszego hasła ;
  DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE
  Ja zawsze pozostanę wierny swoim ideałom bez względu na klimat Tylko Włókniarz CKM
  Wszystko co przed nami jest nieznane

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Kibice PGE Marmy Rzeszów pobici w drodze powrotnej!

  To niebywałe , nigdy a zjeździłem z Włókniarzem całą Polskę , takich sytuacji w żużlu nie było . Kibole kopanej nie mogą zdzierżyć że nasi kibice to prawdziwa elita . To niedopuszczalne i muszą się znaleźć winni , aby nigdy więcej.

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do SPAR Falubaz stracił 250 tysięcy złotych. Marek Jankowski: Włókniarz nie powinien dostać licencji na przyszły sezon

  Jak się żużlem pasjonowałem to większość takich mądrali na stojąco pod szafę wchodziło !!! Mądrala że mu poprzedni prezes zostawił bazę , kasę i sponsorów a przytaczanie Tarnowa to już obraza i wywołanie wilka z lasu . Jakim prawem spółki skarbu państwa moje pieniądze i moich przyjaciół dają !!! Mądralo jeden ja pamiętam czasy biedne ale wszyscy mieliśmy równe szanse wtedy . Częstochowa to jedno z najważniejszych miast dla polskiego żużla podobnie jak Gdańsk i przemądrzałych odsyłam po prośbie do prywatnych przedsiębiorców . Mądrować się można jak się ma zaplecze finansowe my przez lata mieliśmy Malmę i Złomrex i było ok nigdy nie oceniaj i tym bardziej nie filozofuj tylko pochyl się co byś ty mądralo zrobił gdyby ciebie to spotkało ? Wtedy postawisz trafną diagnozę bo inaczej to jak w mini - żużlu czy speedway quadzie pozostaną nam czwórmecze i po faworkach bo Speedrower jest bardziej zorganizowany w Polsce w wielu miastach gdzie są drużyny extraligowe, niż żużel, gdzie jednym się przelewa a inni z pragnienia umierają . Mądralo , myślisz że inne Kluby tak różowo mają ? Nie tylko tego do końca nie ujawniają więc zamiast tych wywodów trzeba zweryfikować kontrakty i opłaty wszelakie i uzdrawianie zacząć w całym środowisku bo takiej kasy to nikt nie ma , no może Pan Karkosik i jeszcze spółki skarbu państwa więc ubóstwo często nie jest winą tych co się w żużlu ostali ale tych co byli i podbijali przez lata bębenek płacowy a teraz często są expertami i takimi żużlowymi mądralami . Wszyscy w piersi walimy się i do wspólnego ratowania żużla w Polsce marsz .

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Zdjęcia

  To szczególnie ważna chwila dla Włókniarza . Wydawało się że znalezienie darczyńcy z naszego miasta graniczy z cudem a tu nasza rodzima Firma daje impuls innym Firmą z naszego miasta że się da że można . WIELKIE DZIĘKI . Przy okazji ukłony i podziękowania dla POLONTEXU który dołączył również do darczyńców CKM ,,Włókniarz" Zapraszamy Nowych i Serdecznie Dziękujemy Wszystkim naszym Sponsorom i Darczyńcom .Wdzięczność Naszych Kibiców nie kończy się z ostatnim meczem sezonu . Lojalność i dobre opinie rynkowe , to więcej od dobrej transakcji handlowej wierzcie mi, tacy są nasi Fani.

 • Janusz Danek został fanem Miniżużel

 • Janusz Danek został fanem Dariusz Śleszyński

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Żużlowe wspominki: Drabik vs Gollob w finale IMP w Warszawie

  Wtedy na trybunach był słynny Zbigniew Boniek który w wywiadzie TV poswięcił kilka zdań nam opisując naszą barwną ubraną w koszulki z Lwem niespotkanie w żużlu dużą grupę fanów Włókniarza mianem ,, cudownych kibiców " a pokłosiem tego zauroczenia było znalezienie nam sponsora tytularnego RADSON i pewnie wielka miłość do żużla Zbyszka utwierdiła się na zawsze i trwa nadal miłe to wspomnienia bo teraz spontan mniejszy a i sponsorów jak na lekarstwo

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Żużlowe wspominki: Drabik vs Gollob w finale IMP w Warszawie

  Autokar to był nasz ,, Totem " -Speedway Fan Clubu, psuł sie na każdym wyjeździe wtedy opodal Radomska padł ale troche Polski zjeździliśmy nim a najlepsza historia jak do Rzeszowa jechałem nim a z nami kibice z Leszna (wtedy była sztama na maxa z Lesznem )i zamiast na mecz Unii w Tarnowie pojechali z nami do Rzeszowa bo nasz był ciekawszy mecz !!!!! to była przyjaźń prawdziwa ( to se ne wrati) a nasz autokar jak zwykle sprzęgło poszło i na skrzyżowaniach wiara musiała wysiadać często i pchać . Kto z Was jechał wtedy ze mna ? czy są jeszcze kibicami Ci z Leszna co byli z Nami ? Czy na forum są aktywni kibice którzy jeździli z nami naszym autoarem ? Grudziądz , Bydgoszcz i wszelkie wspomnienia jeśli macie z tamtych lat to pioszcie bo nutka sentymentu zawsze w żużlowej rodzinie miała i ma znaczenie bo to najbardziej pokoleniowa sztafeta żużlowej rodziny którą my kibice współtworzymy z Zawodnikami , Trenerami i Działaczami . Prawda że warto coś nieco powspominac a kto Arsena Lupine naszego żużla pamięta . Praga i Toruń to były wyjazdy .....

 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Żużlowe wspominki: Drabik vs Gollob w finale IMP w Warszawie

  VI bieg to mistrzostwo świata dla Sławka a Speedway Fan Club miał 5 autokarów Kibiców i wielu swoimi autami to były czasy prawda Pany? Praga i Toruń na całe nasze kibicowskie życie będzie w nas a sezon 2014 zapowiada się nieźle , do miłego na stadionie wszyscy się musimy odmeldować


 • Janusz Danek napisał/a komentarz do Peter Kildemand jak Thomas Diethart? Od formy Duńczyka wiele zależy

  Prezydent Miasta Pan Krzysztof Matyjaszczyk kiedy wręczał puchary podczas Turnieju Indywidualnego mówił mi że taki zawodnik dla nas byłby wzmocnieniem i słusznie bo to jest wzmocnienie ,potencjał ma duży więc drżyjcie i jak co roku czekając na pierwsze kółka zagrzewamy mówiąc hasło bojowe
  CZAPKI Z GŁOWY JADĄ ,,CHŁOPCY" Z CZĘSTOCHOWY
  Tak z Peterem będziemy jeszcze mocniejsi w wierzę a TY?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.