Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robert Koc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co komu do tego gdzie gra (jak mu pasuje to gra i po problemie ) ,może kiedyś pomoże też Unii Ciechanowiec.?

 • Robert Koc lubi Komentarz

  Boniek już u mnie przepadł. Po pierwsze sam już jest emerytem z wymęczonymi studiami na AWF. Po drugie niektóre technika , zawodówki czy nawet szkoły podstawowe trudniej ukończyć niż studia (zwłaszcza zaoczne). Po trzecie czy mieszkanie na wsi to jakiś powód do wstydu ? Wielu nowo bogackich Warszawiaków czy Poznaniaków przenosi się na wieś a potem piszą donosy na rolników że im hałasują traktorami i śmierdzi obornikiem.

 • Robert Koc lubi Komentarz

  Lenin zrobił rewolucję proletariacką (czyli robotniczą) w kraju, w którym 90% obywateli stanowili chłopi.
  Opierał się na teorii Marksa, której fundamentem była walka klas, ale klasy były tylko takie, których sobie życzył twórca tej teorii, czyli robotnicy, chłopi, burżuazja (czyli zamożni mieszczanie). Pominął inteligencję bo mu nie pasowała do teorii.
  A Lenin właśnie pochodził z zamożnej inteligencji, można też powiedzieć burżuazji.
  Czyli rewolucję proletariacką bynajmniej nie robili proletariusze.
  A co do wypowiedzi Bońka, można odpowiedzieć słowami Korwina-Mikke : demokracja to rządy głupców, bo oni stanowią większość w każdej społeczności.

 • Robert Koc lubi Komentarz

  @GRYFM: Gdyby niebylo tych rolnikow to niemialbys co do garnka wsadzic ty wielki miastowy bufonie .Troche szacunku do ludzi ktorzy ciezko pracuja.

 • Robert Koc lubi Komentarz

  64 letni Boniek zakazuje emerytom głosować ?

 • Robert Koc lubi Komentarz

  Akurat posiadam wykształcenie wyższe i moim prezydentem jest Andrzej Duda. Zobaczcie teraz kto za kim idzie. Człowiek powinien posiadać trochę kultury dla innych. A czym Pan Boniek niby różni się od innych??? Że jest bogatszy A inni to już gorszy gatunek!!! To jest wstyd takie słowa wypowiadać bo każdemu należy się szacunek Panie Boniek. Ludzie mają swój rozum i wiedza na kogo zagłosują. I ludzie że wsi czy z podstawowym wykształceniem nie są gorsi od Pana. Niestety wykształcenie Pana pokazało pańską kulturę!.

 • Robert Koc napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN

  @alutek: głos rozsądku.

 • Robert Koc lubi Komentarz

  Apeluje do każdej osoby mieszkającej na wsi bez względu na wykształcenie. Niech idzie na wybory i wybierze sobie prezydenta który nie będzie nimi gardził

 • Robert Koc lubi Komentarz

  @Krzysztof Wrocławski: Chyba słabo znasz się na wszystkich sprawach które tu wymieniłeś.Z pamięcią też masz trudności.reszt nawet nie warto wspominać

 • Robert Koc napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN

  @Krzysztof Wrocławski: może Pan Zbigniew i dobrze mówi ale w piłkę lepiej grał .Według Ciebie wieś ,osoby bez wykształcenia i chcący też jeść to kto? ( (nie elita) .WYBORCY!

 • Robert Koc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Panie Sławku (walić co gadają ) ważne że Pan jest zadowolony z kontraktu bo co niektórzy to i do 6 ligi się nie nadaje .Komentować każdy może. Życzę dalszych sukcesów.!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.