Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Złota Piłka. W Anglii Robert Lewandowski nie miałby konkurencji. To Polak wygrałby plebiscyt "FF"

  To nie "życiowy pech". To jest POLITYKA. Brudna, bezwzględna, oszustowska. Firmowana przez UE,- w tym przypadku.

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Rivaldo: Lewandowski był świetnie przygotowany do rywalizacji o Złotą Piłkę z Messim i Ronaldo

  Czyli co, Lewandowski gra "nieuczciwie"? A mafia piłkarska, to ma być może coś wspólnego z uczciwością? Boniek powinien wielką wojnę już robić... No tak, ale uczciwość... francuska w tym przypadku, jest ważniejsza.

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Wybory 2020. Tajemniczy wpis Zbigniewa Bońka po ogłoszeniu wyników. "12 na 11 to się nie liczy"

  A te niemieckie "biznesy" mediowe, to tylko podawały piłkę? Wielu ludzi bardziej gardzi sprzedawczykami, niż złodziejami. Hm, złodziej ukradnie i odejdzie, a sprzedawczyk zniszczy życie i będzie z siebie dumny. Jak wejdą uchodźcy, to będa gwałcić, nie pytając, czy to jest wnuczka Bońka, czy Kowalskiego. Ojcowie nie jednakowo patriotyzmu uczyli. Piłka jednak nie samym dobrem jest.

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Wybory prezydenckie 2020. Szymon Ziółkowski: Szczepionka na COVID-19 powinna być obowiązkowa

  Na pewno egoista. Jemu uchodźcy tak łatwo głowy nie podetną i jeśli ma w bliskiej rodzinie kobiety, to też je jakoś uchroni przed "przyjemnościami" od muzułmańskich gwałcicieli. Ale człowieku, wiele kobiet i dziewczyn będzie bezradnych i bezbronnych. A uchodźców już nie wypędzisz. Przecież od Trzaskowskiego i PO maja to "zaklepane". Przyznasz się wtedy, że ponosisz odpowiedzialność? Raczej nie. Do funkcjonowania jednostki, może wystarczyć siła fizyczna, ale państwu potrzeba coś więcej...

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Wybory 2020. Justyna Kowalczyk zniesmaczona wypowiedzią Andrzeja Dudy o szczepionkach. "Ręce opadają"

  Wrzuca się pierdoły, żeby przykrywać sprawy najważniejsze. A "celebryctwo" aż buzie otwiera szeroko z zainteresowania. Jak sobie Polacy pozwolą sprowadzić uchodźców, to dopiero się dowiedzą, "w którą stronę świat się kręci". Bo bez mocnych wstrząsów, nie potrafimy żyć. Zresztą, można też zazdrościć innym krajom, które mają bardziej urozmaicone życie. Strzelaniny, zarzynanie żywcem, gwałty, molestowanie,- ot, dzieje się. Zawsze krytykowałem napisy na ścianach budynków, ale jeden był nie do zastąpienia. "Ludzie, myślcie, to nie boli". Każda litera w tym zdaniu ma ogromną wartość.

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek odpowiada: Emocje biorą górę nad mózgiem i racjonalnością

  @yendrek: Lepszy błazen (gdyby nawet), niż przestępca. Dążenie do wpuszczenia do Polski uchodźców, czyli terroru, gwałtu i przemocy wobec kobiet, jest przestępstwem samym w sobie. Chyba, że taka kwalifikacja będzie dopuszczalna dopiero, gdy cała zachodnia Europa będzie się już palić... nie za późno czasem? Kto ma spróbować to zatrzymać, jak nie Polacy? Przywódcy Anglii, Francji, Niemiec mogą już tylko powiedzieć "za późno"...

 • Zdzislaw Wypych otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Zdzislaw Wypych napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN

  Panie piłkarzu, jak się jest złym człowiekiem, to się już nim pozostanie. Ale dojrzałość (szczególnie mężczyzny) powinno cechować chociaż jedno. Mądry czy głupi, prostak czy profesor, powinien bronić swojej ojczyzny,- w tym przypadku atakowanej nieustannie. Tragiczne, że atakowanej przy wsparciu celebrytów i "gwiazdorów", którzy dorobili się nie na gospodarstwie rolnym, w fabryce, za sterami samolotu czy lokomotywy. Znamienne i charakterystyczne. Tak bardzo chcecie spełnić życzenie i zamiar wrogich sił i wpuścić do Polski uchodźców. Nie widzicie, co się dzieje z Europą. Polki są piękne i miałyby o tyle większy dramat gdyby... Co im Pan powie i jak pomoże, gdyby stało się faktem. Dlaczego tak uparcie do tego dążycie? Choćby tylko za to, należy wam się już jakaś konkretna reakcja. Poprzez wybory, mamy obowiązek nasze kobiety chronić i bronić. Jeżeli Pan piłkarz tego nie rozumie, to źle, gdyż to jest wystarczający powód (widmo gwałtów i przemocy), żeby tym tendencjom i atakom stawiać opór. Powodów jest mnóstwo innych, bo oficjalnie mówiło się o "dożynaniu",- chociażby... Nie trzeba być historykiem ani starcem, żeby sobie odtworzyć przykłady bezprawia i terroru. Uczciwy sąd do tej pory nie istnieje. Proszę przyjąć do świadomości, że jako osoba bardzo popularna, szkodzi Pan Polsce i dzieli Polaków bardziej, niż ważny polityk. I co to zmienia, ze nie celowo? (w co chcę wierzyć). ATAKUJECIE POLSKĘ. Bezwzględnie, ale czy bezmyślnie,- oto jest pytanie.
  Proszę uwzględnić odruch i potrzebę patriotycznego zachowania, gdy jest tego potrzeba. A jest!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.