Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Pomysł świetny, ale sposób realizacji mocno kontrowerysjny. Ciekaw jestem kto pokryje koszty zerwania umowy Anwilu z Kappą? Tutaj pewnie Prezes zostawi klub z tym problemem dając im "wolną rękę" jak to zrobić.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  widzę, że w Krośnie to standard, że się szuka winy we wszystkim i wszystkich wokół,
  w cholerę pozamykać te kluby ...

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Radze dobrego lekarza odwiedzic...I to jak najszybciej.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Niestety spiker jest najsłabszym ogniwem zespołu Budowlanych, w moim odczuciu tylko przeszkadza w oglądaniu meczu niż pomaga

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Proszę Pana jeśli nie potrafi Pan przyznać się do ,, błędu " to przynajmniej proszę nie mieszać w to dziewczyn jakimiś słabymi tekstami typu ,,która szuka winy za porażkę swej drużyny wszędzie, tylko nie na parkiecie" W którym momencie kibice ŁKS winią Pana za porażkę drużyny? Po za tym to nie tylko kibice ŁKS narzekają na styl prowadzenie przez Pana dopingu ale też inni kibice np na forum Orlen Ligi ( i to już ładny kawał czasu ) zresztą wyraźnie redaktor Kaczmarczyk wspomniał o tym w tekście naprawdę nie sądzi Pan że coś jest na rzeczy? Mało tego wspomina o tym m_13 który jak wnoszę jest kibicem Budowlanych.... to już śmieszne. Różnica jest tylko taka że kibicie ŁKS jako pierwsi mieli odwagę podnieść tę kwestię personalnie... czasami może i w zbyt ostrych słowach. Proszę darować sobie te nędzne prztyczki w stosunku do drużyny ŁKS bo nikt tych dwóch spraw nie miesza wygraliście zasłużenie i tyle.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Nie dla Igrzysk w Polsce - olbrzymie wydatki, które się nie zwracają, dewastacja środowiska w górach, przekręty na budowaniu obiektów, puste obiekty po imprezie do rozbiórki, itp. NIE !

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Kołecki? To on był w komitecie POparcia Bula-Komorowskiego przed wyborami w 2015 roku?

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Ach, te lewaki... w Hiszpanii pałują ludzi bez powodu, zabierają urny wyborcze i aresztują polityków za nic. We Francji trwa stan wyjątkowy od dłuższego czasu, a dług publiczny przekroczył 100% PKB. W Szwecji za krytykę polityki imigracyjnej dostajesz grzywnę, natomiast policja nie używa nawet pałek przeciw agresywnym muslimom. W Niemczech każdy jarmark był obwarowany lepiej niż bunkry na Wale Atlantyckim, poza tym każdego przeszukiwano jakby to miały być derby Krakowa. Na dodatek Merkelowe nie mogą utworzyć większościowego rządu (trzeba się podzielić stołkami), więc chcą nowych wyborów. Ale nie, to u nas łamie się demokrację, jest ciemnogród, patologia, katoliban i faszyzm. Na deser komentarz mojej znajomej, która też twierdzi, że jesteśmy niedemokratycznym krajem, bo nie może sobie kobieta zrobić aborcji o tak na życzenie oraz że eutanazja nie jest legalna.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  raczej PO

 • FreakMQ lubi Komentarz

  a Co mieli zrobic.? Z Ubekami sie nie dysktuje tylko pluje w mor....e

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Będzie repley z ubiegłego roku zobaczycie :) baloniku nasz malutki....

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Cały ten górny slask to PATOLOGIA !!! Bytom,chorzow,katowice,ruda slaska sam syf !!!

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Panie Januszu, od zeszłego sezonu wiadomo, że Zastal potrzebuje TRENERA!!!
  skład jest ok, tylko jak trener nie ma poważania graczy to i zespół nie pracuje.

  Gadanie Koszara czy Zamoja o tym, że trzeba zmienić podejście do meczów... To profesjonaliści? Komu ja Q!!! z mojego KARNETU płacę? Dzieciom w podstawówce że maja się przygotować na sprawdzian? Czy profesjonalistom?

  Dragi - spadek formy - ok, zdarza się - trener nie widzi? nie reaguje? nie pomaga się odbudować?
  Koszar nie rzuca? - ok, zdarza się - trener nie widzi? nie reaguje?
  Armani - gdzie jest forma z przed roku? gdzie szalone wsady, szybkie ręce, bloki?
  Matczak - Q!!! stanie w prawym rogu boiska ? Gościu, biegaj! słupkiem na boisku piłki kopanej chcesz być?
  Adam - moja ocena 7/10 - poćwiczyć rzuty z gry, zbiórki i będzie 10/10(najlepszy zastawiający)
  Zamoj - Przemek.. obrona ok, ale ty też potrafisz szalenie pograć! Widziałem Street Ball w twoim wykonaniu - szacun,

  Obrona - gdzie jest?
  Kondycja - gdzie jest?
  Precyzja - gdzie jest?

  Trener - gdzie jest?
  Kto kieruje tym statkiem???

 • FreakMQ lubi Komentarz

  marian
  Ci co nie dają na ofiarę w kościele najbardziej narzekają na kościół . Niepłacący abonamentu narzekają na telewizję publiczną. Hipokryzja ,przecież nikt z PO nie ogląda TVP .A tymczasem telewizja publiczna ma się dobrze .Oglądają ją najbardziej ci co mają coś do ukrycia, złoty się umacnia ,wystarczy nie kraść. Wasz guru - słońce Peru tyle naobiecywał wypiął się na własny kraj ,komu teraz służy. Polaków ma za nic.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Nikt ci na rozkazuje abyś oglądał TVP jest tle stacji to można ogląda co innego.
  I tak nie płacisz abonamentu to nie oglądaj.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Czy to ta sama redakcja, ktora dwa dni temu hejtowala dziennikarza TVP za pytanie o ocene trenera wobec zawodnika? A... no tak... ale tam trzeba bylo sie politycznie do tv publicznej przypiac a tu mozemy sobie pozwolic przytaczac, co mowil ZA KULISAMI kamery zawodnik. Jestescie podli w tej cholernej WP.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Ten s m i e c co tak w glowe kopnol powinien dostac maxymalny wymiar kary! Bandyta y e b a n y

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Ci bandyci powinni dostać maksymalny wymiar kary. Po 3 lata dla każdego. Bezwzględnie. Kiedy wreszcie skończymy z tym bandytyzmem towarzyszącym meczom piłki nożnej. Nikomu to nie jest potrzebne. To nie kibice tylko bandyci szukający powodu do zadymy. Bojówki? Grupy w kapturach? W maskach na twarzach? Gotowi bezmyślnie zabić kogokolwiek z tłumu? Zacznijmy wreszcie robić porządek z tymi bezmózgimi zombie...

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Czyli tokiem Twojego rozumowania. Jeśli ktoś stanie się kaleką, zostanie zamordowany "przez swoich", to jest ok? Bo "decyzyjni" tak kazali? Chyba, że Warszafka nie wyszła jeszcze ze swojej wiejskiej przeszłości i nadal macie mentalność chłopa, któremu "szlachcic" (ten Twój "decyzyjny") coś narzuca.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Florek przyszedł z Chorwacji z eleganckimi statami... niestety próbowano Go wcisnąć w rolę w której się nie potrafił odnaleźć;] Teraz dostał swobodę; wrócił feeling i rzut którego przez 3/4 sezonu nie mógł "odtworzyć". Był cieniem samego siebie. Teraz na szczęście w PO drużyna się dociera i lepiej wygląda. Choć gołym okiem widać ile traci na wyjazdach. Tak czy siak walka o Złoto rozegra się w Zielonej... i tu upatrujemy swoje szanse;) A co Toruń ogranicza by mieć większy budżet? Chyba nie rozum?... przecież jesteście większym miastem;)

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Nieważne jaka. Ważne, że ze święta sportu jakim powinien być finał jednej z ważniejszych dyscyplin na świecie, robi się liga podwórkowa z finałem "w samo południe". Amerykanie jakby usłyszeli, to by się chyba poszczali ze śmiechu na temat ignorancji tzw. polskich działaczy. Tam godziny wieczorne, kiedy wszyscy kibice mogą i chcą być na meczach są święte (że już nie wspomnę, że tylko w tych godzinach udaje się najlepsza feta).

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Kufa - prawdopodobny finał ligi w sobotę o godz. 12.00. Szkoda, że nie zrobili o 08.00, albo o 06.00 - przynajmniej rześko by było. A później się dziwią jak dyscyplina stoi na arenie międzynarodowej, skoro związek nie ma żadnego szacunku dla siebie i kibiców, wjeżdżając w odbyt telewizji. Ustawiczny upadek tej dyscypliny w tym kraju.

 • FreakMQ lubi Komentarz

  bydło ze stolycy w akcji

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Kim by kozak kopiący leżącego się nie okazał: policjantem, kibolem, ochroniarzem (albo fotoreporterem bez aparatu) powinien zostać ukarany niezależnie od tego czym zawinił ten leżący. Taki kop to zwykły bandytyzm, a takie coś trzeba ścigać z urzędu...

 • FreakMQ lubi Komentarz

  Złapać tych bandziorów i do paki na 5 lat.Prycza i czarna kawa praca na rzecz państwa.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.