Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Jerzy Owczarewicz lubi Komentarz

    Nie brałem udziału wyborach ale moim zdaniem Boniek skompromitował się tym wpisem i to podwójnie. Raz umniejszając emerytom - którzy bardzo często całe życie przepracowali więc należy im się aby mogli głosować jak chcą. Poza tym można by równie dobrze powiedzieć, że na Trzaskowskiego głosowało 70% 18-21latków a tym wieku 90% młodych ludzi ma znikome pojęcie o polityce bo mają ją gdzieś - czyli wielu z nich poszło zagłosować na R Trzaskowskiego bo kojarzy im się jako bardziej 'cool'. Tak więc czy 'gorszy' jest głos emeryta, który głosuje patrząc na swoje potrzeby czy 18latka, który zagłosował bo chciał zrobić na złość 'moherowym' ?
    Drugi raz się skompromitował jeszcze bardziej obrażając 41,5% ludzi z średnim i wyższym wykształceniem tak samo jak wielu ludzi tutaj na forum nie potrafiąc zanalizować obiektywnie prostych danych - Wśród ludzi z średnim i wyższym wykształceniem Duda osiągnął 41,5 procent a Trzaskowski 29,2 ----a to znaczy panie prezesie i szanowni forumowicze, że wśród ludzi z średnim i wyższym wykształceniem Duda nadal miał większe poparcie niż Trzaskowski - prosta analiza! żeby powiedzieć jeszcze prościej gdyby pozwolono głosować tylko ludziom ze średnim i wyższym wykształceniem to Duda też by miał duuużo więcej głosów niż Trzaskowski.

  • Jerzy Owczarewicz

    Po tej wypowiedzi pana Bońka jest ten gosć u mnie skreslony na wieki wieków.Posiadam uniwersyteckie dzienne wykształcenie.Znam nieźle rosyjski,angielski,niemiecki.Widziałem prawie cały swiat,ale żeby pogardę miej wykształconemu człowiekowi okazywać to się w głowie nie miesci.Przy okazji na mój filmik zapraszam który w tamtym roku nakręcono.Zabawa z dzikimi delfinami.Trzeba wpisać Jerzy Owczarewicz youtube.Pozdrawiam.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.