Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zygmunt Czajkowski

  Wydaje się, że Kucharski ma dużo racji i dużo argumentów w sporze z Lewandowskim. Tak czy inaczej obaj będą żałować, że doszło do takich incydentów.

 • Zygmunt Czajkowski napisał/a komentarz do "Grozisz mi?". Wyciekła kolejna rozmowa Lewandowskiego z Kucharskim!

  Obaj będą mieli przesrane w Skarbówce Niemieckiej i Polskim Wymiarze Sprawiedliwości. Zachowali się jak dzieci z piaskownicy - ich problem.

 • Zygmunt Czajkowski

  Zastanawiające, czy wszystkich przyjezdnych turystów i swoich też przebierają za kosmitów - nie. Myślę , że dawno maja lekarstwo a tylko błaznują.

 • Zygmunt Czajkowski napisał/a komentarz do Boks. Adam Kownacki już wie, z kim będzie walczyć. Na tym starciu bardzo mu zależało

  W marcu wyszedł za pewny, popełnił kilka podstawowych błędów przed dużymi - niestety do końca nie wolno się odsłaniać, podobnie jak Szpilka, a po przyjęciu należy klinczować. Teraz o ile dojdzie do rewanżu - to myślę, że tych błędów już nie popełni.

 • Zygmunt Czajkowski napisał/a komentarz do Deontay Wilder zaatakował Tysona Fury'ego. Zarzuca mu oszustwo

  Nie będę wypowiadał się na temat rzekomego oszustwa mało faktów, ale przyznam że siła ciosów Fery'go była imponująco dziwna. Takiej siły wcześniej nie prezentował. Dlatego powinno się doprowadzić do trzeciej walki - aby była jednoznaczna odpowiedź kto jest lepszy i czy ktoś przypadkiem nie oszukiwał.

 • Zygmunt Czajkowski napisał/a komentarz do Boks. Ewa Brodnicka - Mikaela Mayer. Walka do jednej bramki. Porażka Polki w USA

  Tej Kobiecie rozumu zdecydowanie zabrakło, umieszczenie Godła Narodowego w takiej części kobiecego ciała wskazuje albo na głupotę albo na całkowitą pogardę symbolu narodowego za którego Polacy krew przelewali. Jest to obraza wszystkich Polaków

 • Zygmunt Czajkowski napisał/a komentarz do Katarzyna Skorupa nie przyjmuje przeprosin prezydenta Andrzeja Dudy. Apel Kingi Dudy też jej nie przekonał

  skomentowałem, dlaczego nie opublikowaście ???

 • Zygmunt Czajkowski napisał/a komentarz do Katarzyna Skorupa: Prezydent mną straszy i mnie odczłowiecza. Czuję się urażona [WYWIAD]

  Pani Katarzyno, swoim wywiadem wylała Pani skrywaną do tej pory nienawiść do zdecydowanie większej części Polskiego Społeczeństwa.
  "Termin LGBT jest angielskim akronimem odnoszącym się do środowiska lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych i transseksualnych. Skrót używany jest do określenia ogółu osób tworzących mniejszości nieheteronormatywne oraz osób o tożsamości płciowej, która jest niezgodna z ich biologiczną płcią. Skrót LGBT powstał w latach 60. XX wieku w Stanach Zjednoczonych" - cytat z ONET Wiadomości może Pani sprawdzić.
  Natomiast wg wikipedii - Społeczność LGBT to społeczność obejmująca osoby należące do mniejszości seksualnych: lesbijki, gejów, osoby biseksualne, a także inne osoby o nienormatywnej seksualności oraz osoby transpłciowe. Nie wszystkie osoby, które są homoseksualne, biseksualne lub transpłciowe uważają się za część społeczności LGBT,
  też może Pani sprawdzić .
  Zadam Pani proste pytanie : cz Pan Prezydent Andrzej Duda odnosząc się do skrótu LGBT nazywając ten skrót "IDEOLOGIĄ" - odczłowieczył Panią, że jest Pani tak oburzona ???
  Gdy przeczyta Pani określenie tych słów w przytoczonych cytatach - znajdzie Pani odpowiedź - która jest jedna: NIE MA PANI RACJI.
  Zadam Pani kolejne pytanie: czy w Polsce doznała Pani upokorzenia za swoją orientację? ja jako chrześcijanin właśnie ze strony waszej społeczności doznałem kilkukrotnie przejawów upokorzenia, a upodlenie symboli naszej religii przez pani społeczność jest bardzo manifestowana i stosowana.
  Może Pani naszego Prezydenta osobiście nie lubić, to Pani prywatna sprawa, ale niech Pani nie obnosi się z tą oceną do wszystkich, nas to po prostu nie interesuje.
  Jako sportowiec odniosła Pani sukcesy, ale jako człowiek nie potrafi Pani żyć w unormowanym świecie. Niech Pani spojrzy w przyszłość, niech Pani będzie przewidująca, jeżeli do waszej społeczności dołączą grupy w cudzysłowie Ludzi uprawiające seks ze zwierzętami.
  Im też będzie należało się przyznawać adopcję dzieci ??? Im też należy przyznać prawo do małżeństw??? i pozostałych waszych żądań. A może do Parady ich zaprosicie.
  Pani Katarzyno, myślę że Pani jeszcze odrobinę rozsądku i nie będzie w przyszłości wyrażać swojej nienawiści do osób które nie identyfikują się z Pani poglądami.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.