Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  To nie znaczy wcale, że nie będzie dobrym prezydentem miasta Kielce.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  A (...)j mnie obchodzi, jak go oceniasz, jako trenera .

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Z jednej strony dziwię się, że miałeś czelność nazwać"półniemcem" obywatela polskiego i jednego z najwybitniejszych polskich sportowców, który dał polskiej piłce ręcznej największe sukcesy w historii .
  Z drugiej strony przynależność do szczujni politycznej do czegoś zobowiązuje, prawda? A anonimowo stać każdego trolla na każdą podłość.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Niezorientowanym przypomnę, że Wenta miał już 35 lat, gdy przyjął obywatelstwo niemieckie, które pozwoliło mu na spełnienie jego wielkiego marzenia - występ na Igrzyskach Olimpijskich. Było to w 2000 w Sydney, miał wtedy 39 lat a jednak był tak dobry, ze dostał miejsce w reprezentacji (zajęła 5. miejsce). Wystąpił też dzięki temu w finałach mistrzostw świata (1999), mistrzostw Europy (1998 – brązowy medal, 2000). Z polską reprezentacją nie miał takich szans, bo brakowało w niej zawodników tak dobrych jak on sam . Ówczesnnym trenerom i sztabowi również brakowało odpowiednich szlifów.
  Warto wiedzieć, że Wenta postawił warunek NIemcom, że nie wystąpi w spotkaniach przeciwko Polsce. Hymnu niemieckiego także nie śpiewał.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Zanim 35-letni Wenta został reprezentantem Niemiec, wcześniej w swoich najlepszych latach dał z siebie jako zawodnik wszystko, co miał najlepszego reprezentacji Polski.
  Dla Polski grał przez 14 lat. Wystąpił w ponad 190 meczach. Zdobył dla Polski ponad 760 bramek.
  Wenta jako zawodnik walnie przyczynił się do dwukrotnego awansu Polski na mistrzostwa świata. Niestety nie mógł wystąpić na olimpiadzie. Z udziału i IO w Los Angeles (1984) Polska na żądanie polityczne ZSRR musiała zrezygnować. Na następne igrzyska (Seul 1988) reprezentacja nie zdołała się zakwalifikować.
  Po latach Wenta ponownie dał z siebie wszystko, co najlepsze jako wybitny trener.
  Czterokrotnie awansował z reprezentacją Polski do finałów mistrzostw Europy , trzykrotnie do mistrzostw świata.To z Wentą Polska zajęła najwyższe miejsca w historii polskiego hanballu w ME (4.te) a jeszcze lepsze na mistrzostwach świata (srebrny medal w 2007, brąz w 2009).

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Najpierw zawodnik, następnie trener a teraz prezydent Miasta Kielce,
  czyli...
  uczenie się umiejętności zarządzania dużym podmiotem.
  A może to droga do.. profesjonalnego prezesowania związkowi = zprp.pl
  za 5lat.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Nie znajdując odpowiedzi na obiektywne argumenty czyli po prostu nagie fakty, trolle zawsze uciekają się do obelg. To u nich jest tak wyćwiczone jak odruch Pawłowa.
  PS.
  Nie gratuluję, bo to zajęcie jest żałosne. Nie współczuję, bo sam się o to prosisz, biorąc udział w tej brudnej grze.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Z igrzysk w Pekinie (tak na marginesie, olimpiada to czteroletni okres pomiędzy igrzyskami) nie udało się przywieźć medalu, ale sam fakt zakwalifikowania się tam po 24-letniej przerwie (licząc oczywiście nieskonsumowany awans do IO 1984) to też nie byle co - obyśmy teraz nie musieli czekać na to kolejne ćwierć wieku.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Gratulacje dla Bogdana Wenty i 60 prezydentów oraz prezydentek największych polskich miast, którzy nie są członkami opcji obecnie rządzącej. Ciemny lud nie dość, że ciemny, to jeszcze niewdzięczny. ;D

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  W tej sytuacji otwarte pozostaje pytanie, kto za 2 lata przejmie schedę po Kraśnickim.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Ale nie oglądałeś TVP? Pokazali wyniki wyborów do sejmików sprzed 2 tygodni, a miasta? Jakie tam miasta, coś tam było wczoraj??? :D :D :D
  ---> Oni już są lepsi niż Dziennik Telewizyjny i Tu Jedynka za Komuny :D :D
  ---> A podobno Komunę zwalczają :P

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Takie rzeczy panie, co się tam w tej byłej państwowej telewizji wyprawiają , to się "fizjologom nie sniły" ! :))
  PS. Bolszewicy w trumnach biją brawo!

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Nie mogłem patrzeć na smutek prowadzącej Edyty Lewandowskiej i niezależnych komentatorów, więc zmieniłem kanał. ;)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Mnie wystarczyło wtedy to "zwycięstwo" i "powstanie z kolan" 1:27 w Unii. Od tej pory już nie mam żadnych wątpliwości, co to za tubka propagandowa tam wyje ;)
  ---> Zdaje się, że ludzie nie tylko w większych, ale teraz i średnich miastach powoli przeglądają na oczy, co im się "podaje na tacach" od ponad 2 lat ;)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Teraz jest 1:60, a tym 61 miastem jest 65-tysięczny Zamość. ;)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Niestety spora część kraju odbiera tylko naziemną telewizję cyfrową, gdzie jest tylko TVP Info. TVN24 ma 70% tego zasięgu, co nie przeszkadza im osiągać lepsze wyniki oglądalności od konkurencji.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Nie zapominaj o Chełmie: W końcu manifest PKWN tam był :D :D
  ---> Ale nie wolno tracić czujności, oni coś nowego wymyślą, by na nowo skłócić naród, teraz będzie kampania "patriotyczna wieś" przeciwko "zniemczałym miastom". Ci ludzie dokonują w społeczeństwie podziałów większych niż za Komuny. ściga się "innowierców", zarzuca "brak patriotyzmu" itd. Robi się z Polski permanentnie dwa kraje, z Polaków dwa narody: dobry sort - zły sort, patrioci-zdrajcy, Wschód- Zachód, wieś-miasta, dzieli zamiast łączyć. Tragedia ten rząd...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Ty zmieniłeś kanał ale setki tysięcy Polaków, którzy nie mają kablówki ani satelity - i kanału zmienić nie mogły. Niektórych na to po prostu nie stać - jak emerytów starego portfela. Do innych (na ścianie wschodniej, wiem bo byłem) po prostu nie dociera sygnał TVN i TVN 24 ani radia TOK FM, najlepszej polskiej stacji radiowej.
  Miliony Polaków zdane są na przekazy TVP - kiedyś telewizjij państwowej , dziś wyłącznie partyjnej. Ordynarnie partyjnej.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Z ok.110 miast, którymi rządzą prezydenci, pisowska #dobrazmiana wzięła całe 10...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Wielkie Gratulacje ...życzę byś spełnił marzenia kieleckiej społecznośći, za klasę wobec kontrkandydata - BRAWO...czlowiek , ktory wygrywa jak Ty umiejacy podziekować rywalowi za 16 lat pracy , jest wyrazicielem nie tylko tych co będą ale slowa podzieki za wklad poprzedników jest wartością nie wymierną, nie każdy tak potrafi i wiem,ze nie była to kurtuazja, gdyż Pan Lubawski wiele dobrego uczynił dla miasta gdzie będziesz : " szefem" może "szeryfem" na pewno bedziesz Bogdanem Wentą - człowiekiem. Ciekaw jestem czy pośród ludzi skaldajacych gratulacje , są obecni w ZPRP , szczególnie Prezes Honorowy z Gdańska . Proponuję Bagdanie byś po 5 latach, owocnej pracy i sukcesów , postawił swoją osobę na Prezydenta Gdańska, wróćiłbyś do siebie,a na pewno wygrywajac , oponocie mieliby zazdraskę i najważniejsze, może byś doprowadził do czasów kiedy w 3 mieście było wiecej Klubów piłki ręcznej niż obecnie..Tam marnuje sie wszystko , niweczy wszystko a piłka reczna i Bogdan Wenta wciąż - GRA.....badż zawsze sobą..Kielczanie liczą na Ciebie ...a ja za 5 lat...chetnie przeczytam ,ze Bogdan Wenta został Prezesem ZPRP i .....Prezydentem Miasta...miejsce wybierzesz sam..pozdrawiam ...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  W obecnym, demokratycznym i otwartym (póki co) świecie takie teksty ("rządzić będzie półniemiec", i że niemieckie obywatelstwo jest charakterystyczne dla opozycji) są po prostu głęboko żenujące. Wstyd, że piszą to Polacy. Wstyd, że nabierają się na to Polacy. Jak ten - jak to określił Jacek Kurski - ciemny lud, który wszystko kupi.
  Żenujące i głupie jest celowe wzbudzanie agresji i niechęci do naszego sąsiada, który jest naszym najpoważniejszym wsparciem gospodarczym i największym partnerem handlowym Polski.
  Żenujące jest żerowanie na antyniemieckich resentymentach. Żenujące jest odwoływanie się do czasów sprzed ponad 70 lat (2.wojna światowa) . a zapominanie o tym, co się działo 30 lat temu, w latach 80-tych, gdy z Niemiec szeroką strugą płynęły paczki z pomocą dla Polaków. Płynęły od obcych ludzi, kupione przez nich za własne, opodatkowane już pieniądze. Zamiast wydawać na własne przyjemności i potrzeby ci tak dzisiaj opluwani Niemcy fundowali swoim sąsiadom będącym w potrzebie przedmioty pierwszej potrzeby. Rzeczy do życia i przeżycia. Ubrania, buty a przede wszystkim jedzenie i środki czystości. W czasach, gdy w Polsce na półkach sklepowych samotnie królował ocet, i wszędzie trwało polowanie na jakikolwiek towar. Te niekończące się kolejki w nadziei, że "coś rzucili". Mięso, masło, kasza, ryż były na kartki a potem nawet mydło, proszek do prania raz na kwartał a kupić szampon było prawdziwym wyzwaniem. Kartka na buty raz na rok, pieluchy. Kartki na wódkę i papierosy i czekoladę (ups, to były "wyroby czekoladopodobne"). Kartki były w końcu prawie na wszystko, zakres był znacznie szerszy niż za okupacji podczas II wojny światowej. Ale trzeba było jeszcze mieć znajomości, by coś trafić i mc te kartki wykorzystać. Papier toaletowy można było zdobyć w ten sposób, że za 1 kg makulatury można było dostać 1 rolkę. A tu z Niemiec przyjeżdżały miliony paczek, wręcz tonęły w nich parafie, które je rozdzielały wśród potrzebujących.
  O tym sobie przypomnijcie, hejterzy antyniemieccy, pracowicie przepisujący brednie z różnych niewiarygodnych portali.
  Rodziców się spytajcie, jak to było, dzieciaki. Jak to dziesiątki tysięcy Polaków wyjeżdżało wtedy do Niemiec - nie z powodu represji politycznych tylko z powodów ekonomicznych, dla lepszego życia - za co tak się teraz potępia innych, obecnych migrantów. Wyjeżdżali na tzw. pochodzenie (choć ni w ząb nie znali niemieckiego), do trzeciego pokolenia wstecz Jak to się mówiło - bo ktoś się doszukał w rodzinie owczarka ...niemieckiego :) A Niemcy przyjmowali, dawali mieszkania, rekompensaty, kursy językowe, pracę, dawali nowe życie. Nie szczuli, nie bili jak dzisiejsi dzielni polscy troglodyci w kilku potrafią napaść na samotną Ukrainkę i całą grupę na paru chłopaków tylko dlatego , że są śniadzi.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Kielce dzisiaj wygrały 64 : 36
  Tak się zmienia nieudolnych Prezydentów...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Brawo dla Wenty, nie oczekuje jednak, że zmieni to coś w sytuacji finansowej Vive, nie byłby dobrym prezydentem gdyby dawał się ponieść sentymentom w kwestii finansowania Vive.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Gratulacje Panie Wenta!!!
  Ma Pan fart, bo gorzej nie jest w stanie Pan rządzić od Lubawskiego. W końcu będzie człowiek, który nie będzie kompromitował miasta jak poprzednik.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Brawo dla Pana Wenty ! Wystarczyło 14 sekund żeby pokonać PIS.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.