Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Nie żyje Leszek Biernacki, wieloletni trener i wychowawca pokoleń zawodników piłki ręcznej

  Cześć Jego Pamięci. Niech spoczywa w pokoju [*]

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Nowoczesne podejście Torus Wybrzeża do karnetów. Kibice mogą zdobyć innowacyjne koszulki

  Brawa za pomysł. Chyba jesteśmy pierwsi w tym temacie? Widzę,.że nowa ekipa działa prężnie i jedzie ostro do przodu z tym koksem. Gratulacje!

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Szanowna Redakcjo, w artykule jest napisane o kodach dostępu do transmisji online. Jakiś czas temu napisaliście, że rozważana jest możliwość pokazywania wszystkich meczów w systemie pay per view. Później temat ucichł. Może by się udało dowiedzieć u źródła, czy coś wiadomo na ten temat?

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Krzysiek Kisiel montuje bardzo interesującą pakę. Chyba wszyscy są ciekawi efektów jak ten zespół będzie się prezentował na parkiecie. Oby Wybrzeże wróciło do gry o medale tego z całego serca życzę !

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  To byłby bardzo ciekawy transfer, gdyby ktoś popracował nad jego masą i siłą to może stać się jednym z najlepszych rozgrywających.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Po roku będzie miał podpisany kontrakt w Kielcach a po roku i dwóch tygodniach już będzie obniżony bo wszyscy "rzucają Kielcom kłody pod nogi a przecież cała Polska powinna wspierać swoją wizytówkę" :)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Bardzo ciekawy transfer, młody perspektywiczny zawodnik z dużym porencjalem, oby Wisła szła w tym kierunku. Fajnie jakby był ktoś kto wprowadzi go w ekipę, Dima Żytnikov byłby idealny :)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Bardzo dobry,przyszłościowy ruch kadrowy.Wkrótce zostaną podane także informacje o innych ruchach kadrowych Wisły w przyszłości.Wygląda na to że polska scena piłki ręcznej zostanie przemeblowana. Ja osobiście mocno liczę na działania Prezesa Witaszka tak aby budować także inne silne ośrodki.Mam nadzieję że plotka z wyciągnięciem Dujszebajewa do Puław się potwierdzi :)

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Brazylijczyk w Mielcu. Drugi klub Ramona Oliveiry w Polsce

  Dzięki Ramon, oby omijały cie szerokim łukiem. Powodzenia

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Krzysztof Komarzewski odchodzi z Wybrzeża. Zagra w Wiśle Płock

  Powodzenia Komar. Wierzę, że niebawem będziesz nr 1 na tej pozycji w Polsce.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Małolat z polskiej ligi, a u Chęciniaków jeden wielki skowyt. Coś pięknego ;)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Na chwilę obecną obie Wisły - płocka i puławska królami transferów w tej przerwie. A jeśli faktycznie Puławy wyjmą Dujszebajewa to będzie pierwszy raz od wielu wielu lat kiedy królem polowania zostanie ktoś spoza grona Wisły Płock i Vive.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Rombel nie nadaje się na trenera Kadry.....facet bez jaj........Marcin Lijewski....to jest przyszłość kadry

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  @Cypr: „...On sam jest już doświadczonym trenerem z wizją i pomysłem na grę...” - moim zdaniem ani wizji ani pomysłu na grę to pan Rombel nie ma. Obecnie na zgrupowanie zostało powołanych paru młodych zawodników tylko dlatego ze Ci starsi nie mogli lub nie chcieli przyjechać . Następne zgrupowanie kadry to już będzie „stara gwardia”, a cel w tej chwili to MŚ 2023... każdy miesiąc z panem Romblem na stanowisku trenera kadry to miesiąc stracony .

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Patryk Rombel: Wyniki biorę na głowę [WYWIAD]

  Cypr, wyniki na razie nie potwierdzają twoich słów. Kontrargument: chociażby taki, że za Przybeckiego graliśmy wyrównane towarzyskie mecze w Norwegią, Danią czy Francją. Nie pamiętam nazw turniejów ale na pewno są one prestiżowe. ale to już historia. Kolejne: Olejniczak to też pomysł Przybeckiego. Jak na razie jeden, jedyny młody i obiecujący z całego cudownego systemu szkolenia ... Wypowiedź Sićki po ME w Szwecji, z której wynika, że w ogóle nie był brany pod uwagę,a jego obecność w kadrze to (sic.) efekt kontuzji Gendy ... Pozostawię to bez szerszego komentarza. Dziś dowiadujemy się, że przebieg meczu ze Szwajcarią był wynikiem kontuzji Krajewskiego w meczu ze Słowenią. Nie wiem nawet jak to skomentować? No bo jak w 16 osobowej kadrze może nie być alternatywy dla kontuzji zawodnika? Rozumiem, że Czuwara, Bondzior czy Moryto nie potrafią bronić 1:1? Za Bieglera byli Krajewski i Wiśniewski, wcześniej za Wenty Jachlewski i Wiśniewski, który w ciągu 25 minut wyłączył całkowicie z gry m.in. Kima Anderssona i wyciągnęliśmy z -11 do remisu. Czy mam rozumieć, że obecnie nie mamy pomysłu i alternatywy na zmiany obrazu gry w trakcie meczu? No, a co gdyby np. Krajewski ze Szwajcarią grał ale dostałby czerwień przy remisie na 5 minut przed końcem? To pokazuje, że chyba błądziliśmy decyzyjnie, a presja spętała głowy i nogi ławce. Nie mniej jednak trzymam kciuki ale powyższe pokazuje, że naprawdę daleka i wyboista droga przed nami. Prosimy o jak najwięcej takich wywiadów, bo bynajmniej widzimy w czym szum i skąd wiatr wieje.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Umowa Krajewskiego wejdzie w życie. Krzysztof Komarzewski blisko Wisły Płock

  @z Tumskiego Wzgórza: na tę chwilę najlepszy jest chyba Majdziński ale póki co ma kontrakt na kolejne 2 lata w Bergisher. Potem Działakiewicz z ważnym kontraktem w Opolu i w dalszej perspektywie Adamczyk z ważnym kontraktem w Wybrzeżu. To chyba na tyle. Co do Komara, to uważam, że ma szansę przeskoczyć za jakiś czas Dacha.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Umowa Krajewskiego wejdzie w życie. Krzysztof Komarzewski blisko Wisły Płock

  Jako kibic Wybrzeża nie powinienem tego pisać, bo zależy mi na tym aby Komar został w GKS-ie ale chcę być obiektywny i powiedzieć jasno, że jest to dla niego ogromna szansa na rozwój i grę na europejskiej arenie. W pewnym momencie trzeba podjąć ryzyko przeskoczenia przez swój płot. Naprawdę ogromna szkoda, że Komar może w Wybrzeżu już nie zagrać ale widząc jego potencjał i możliwości, to ma się świadomość dokąd ten gość może dojść. Już kiedyś to napisałem ale powtórzę, że wg. mnie stawianie Mauera wyżej niż Komar było zwyczajnie niesprawiedliwe i mu urągające. Jak dla mnie potencjał obu zawodników jest zdecydowanie na plus dla Komara. Wiem, że to grajek o nieco innej charakterystyce niż Mauer, bardziej w klimacie Orzechowskiego czy Jurasika tj. mający fizyczne możliwości gry na skrzydle i na połówce. Można rzec, że to taki trochę Maniek Kostrzewa prawego skrzydła. Podobnie z możliwościami gry na 2 w obronie. Jeśli do tego dołożymy bardzo dobrą koordynację ruchową, bardzo dużą siłę i dynamikę jak na tak młodego skrzydłowego, szeroki repertuar rzutów, to wg. mnie jest to grajek spokojnie na pierwszą reprezentację. Jeśli faktycznie trafi do Wisły, to myślę że po połowie sezonu wiele osób powie, że to był trafiony transfer. Jak dla mnie gość ma kwity na pierwsze skrzydło w Polsce. Powodzenia Komar.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  26-27 czerwca odbędzie się Final4 MPJ w Łodzi, niech to będzie dobry prognostyk przed nadchodzącym sezonem. W turnieju będą rywalizować następujące drużyny: PGE Vive Kielce, UKS Olimpia Biała Podlaska, UKS Anilana I Łódź i SPR Energa Wybrzeże III Gdańsk.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Wybrał klub z widokami na przyszłość, nic w tym dziwnego. To że Kielce to trup to wszyscy wiedzą, nawet zagraniczni zawodnicy dlatego nikt tam już nie chce grać (po co podpisywać kontrakt jak za rok przyjdzie wielka gazela biznesu i zażąda obcięcia pensji o 25%) , przyzwyczajonym do medialnego lansu bucom zostało już tylko ściemnianie że te kajtki co przychodzą do nich (bo tylko na nich stać ten klubik) to wielkie diamenty o które biła się cała Europa.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  @Maxi-102: Trzeba trzymać kciuki za Wybrzeże bo to może być nowa, lepsza Święta Wojna , tak jak 20 lat temu:)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  To może być dla Siwego świetne miejsce do rozpoczęcia kariery trenerskiej, już wcześniej wspominał, że sprawia mu dużo przyjemności wprowadzenie młodych ludzi w tajniki piłki ręcznej. Na dzień dzisiejszy chyba żaden klub w Polsce nie ma tylu zawodników w grupach młodzieżowych. Ich plan może się okazać niebezpieczny, bo bazowanie tak szeroko na zdolnej młodzieży może ich skazać na miejsca w dolnych rejonach SL a jak przyjdzie gorszy okres to będzie nieciekawie(sezon wcześniej w ostatniej chwili się uratowali). Niestety Gdańsk nie ma szczęścia do zawodowego sportu wcześniej problemy finansowe Trefla, od jakiegoś czasu źle się dzieje w Lechii może Wybrzeże wszelkie problemy ominą.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Świat piłki w żałobie. Nie żyje Piotr Rocki

  Strasznie przykre. Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w pokoju.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  To oznacza rozstanie z Igropulo a to z kolei oznacza baaaaardzo smutny weekend u Złotego Bogdana. Złoty, trzymaj się! #muremzazlotymbogdanem

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Patryk Mauer nie dla Wisły. Snajper zostaje w Gwardii

  Ja zgodzę się z kolega poniżej, który napisał że Mauer jakby zatrzymał się w rozwoju. Super 1 sezon, potem już słabiej. Nie widzę też u niego progresu jeśli chodzi o motorykę, a o sile fizycznej nie wspomnę. Chociaż nie jest ona, aż tak ważnym elementem u skrzydłowych, jak na innych pozycjach. Nie mniej jednak patrząc na skrzydłowych pokroju: D.Nahi czy B. Konkoud no to niejeden rozgrywający może mieć uwagi na siebie. Wracając do Mauera, to ja akurat wyżej cenię sobie Komara. Po pierwsze jest to niesamowicie ambitny chłopak, ma super warunki jak na skrzydłowego bo 188 cm i prawie 90 kg wagi robi robotę i tak naprawdę facet, obecnie jako jedyny z prawego skrzydła potrafi także zagrać na połówce. Uważam, że od czasu Józka czy chociażby Orzecha jest to pierwszy tego "typu" prawoskrzydłowy w kraju. Fizycznie na bank zjada tak Morytę, jak Dacha, o Mauerze nie wspomnę. Technikę ma nie najgorszą, jest cholernie charakterny i jako jedyny z nich potrafi też przylać z 9 m. Gdy czytając wcześniej, że Komar ma być alternatywą na wypadek odmowy Mauera, myślałem sobie, że to w sumie nic dziwnego, że my stoimy tak słabo w reprezentacyjnym graniu, jak stoimy. Trochę to było urągające da Komara. Tyle w temacie.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  oby tak na kazdej pozycji w reprezentacji i mamy minimum sredniaka europejskiego....co do Mauera to ostatni dzwonek by wejsc na wyzszy level...ale coz wyglada na to ze ma inne priorytety...coż trzeba szanowac jego wybory i tyle...to jego życie...ale uważam ze sportowo straci 2 lata

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.