Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Bardzo im tak dobrze. Oby kombinatorstwo zawsze się tak kończyło.

 • handball Wybrzeże napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest to o co chodzi w sporcie. Kilka wyrownanych ekip w czubie tabeli i do konca nic nie jest pewne. Wlasnie dlatego bundesliga jest tak atrakcyjna. Zycze Flensburgowi mistrzostwa

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Dwie niespodzianki w składzie. Piotr Przybecki powołał kadrę na mecz z Hiszpanią

  Co do Ossowskiego, to pełna zgoda. Na razie jest taki bardziej "siatkarski" ale taka jest widać jego naturalna fizjonomia. U Potocznego też szału nie ma. Obaj muszą popracować z dobrym trenerem od "fizyki", bo na tym etapie bez tego nie posuną się dalej nawet na milimetr. Wg. mnie słaba "fizyka" nie pozwoliła się też rozwinąć Pilitowskiemu, tak jak się tego niektórzy spodziewali. Wracając do kadry A, to musimy wziąć pod uwagę, że ona w tym roku zagrała najważniejszy mecz tj. z Portugalią, gdzie pokazała na ile można na nią liczyć. Dlatego uważam, że najwyższa pora sprawdzić kilku młodszych graczy. Nie całkowicie świeżych, bo takich nawet nie mamy w kadrze B (poza Siwakiem).

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Dwie niespodzianki w składzie. Piotr Przybecki powołał kadrę na mecz z Hiszpanią

  Tylko po co oni tam są? Po to, żeby zagrać 3 mecze z kadrami B innych krajów? Do czego, to ma ich doprowadzić? Oni już powinni grac z pierwszymi reprezentacjami innych krajów! To nie są już jacyś 18-19 latkowie, tylko zawodnicy po 22-27 lat! Po to ma być kadra B? Wolne żarty. Też wątpię w sens jej istnienia. No i najważniejsze teraz, a mianowicie; od pewnego czasu narzekamy na biedę, aż piszczy na środku rozegrania tak? No to po kiedy kija w takim meczu nam Gierak, a w kadrze B są Moryń (tak po prawdzie, to chyba jest najlepiej się obecnie zapowiadający środkowy) i Ossowski. Potocznego też już wypróbowaliśmy i wiemy na ile go stać.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Bez Bąka, Majdzińskiego. Hiszpanie próbują na PR Garciandia (La Rioja) jako alternatywę dla Gurbindo i Maquedy.
  Ten skład pokazuje jaka bieda panuje u nas na rozegraniu. Teraz to nie jestem pewien czy zdążymy zbudować silny skład na MŚ2023. W lipcu gramy w ME U20 może tam powieje nadzieją na lepsze jutro. W sierpniu ME U18.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Stan polskiego szczypiorniaka można wyrazić tym, że Krupa otrzymał powołanie do reprezentacji

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Majdzinski fajnie gra ostatnio na zapleczu Bundesligi, mają awans ale pewnie za młody, musi się jeszcze uczyć i ogrywać, będzie w kadrze ja będzie miał 27 lat i zmieni 33 letniego Przybylskiego... w Niemczech, Dani czy Francji na takie mecze dają szansę chociaż dwóm/trzem młodym chłopakom a u nas ciągają prawie 30tolatków bez perspektywy rozwoju. Już jesteśmy na dnie a dalej brniemy w to te same błędy...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  A przecież mógłby to być taki fajny sparing dla U20 przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy....

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Dwie niespodzianki w składzie. Piotr Przybecki powołał kadrę na mecz z Hiszpanią

  No no, masakra jakaś. Ktoś tu chyba zupełnie się pogubił. Hiszpanie przysyłają 2, a na pewnych pozycjach nawet 3 garnitur, no a my co? Pogratulować i bić brawo! Powołanie dla Krupy? Też nic do niego nie mam, bo facet w naszej lidze gra całkiem dobrze ale popatrzmy w metrykę! Jaki jest sens ogrywania go w tej kadrze, która jak tlenu potrzebuje świeżości na wszystkich pozycjach rozegrania! Powołuje Huberta ale on przecież jest po 2 ciężkich urazach barku, a ledwo 5 czy 6 tygodni temu wrócił do gry po kilkunastu miesiącach przerwy i złamał palec!!!! Przecież on nie rozegrał pełnych 60 minut od 2 sezonów. Za to zabrakło powołania dla Kondratiuka, który miał bardzo dobrą końcówkę sezonu. Gdzie są nasi młodzi rozgrywający? Gdzie jest Majdziński, Sićko, Bąk, Szczęsny? Po co nam sprawdzać po raz n-ty Syprzaka, Malchera, Wysza, Daszka czy Krajewskiego? W ich miejsce powinni być Mauer, Mateusz Kornecki, lub nawet jeszcze młodsi czyli 20-latkowie jak Adamczyk, Landzwojczak czy Wiśniewski w bramce. Przecież po to są te mecze? Tymczasem przyjedzie też Chrapek i Gierak , którzy na bank będą zaorani końcówką Bundesligi! Przybylski brak słow, a wystarczy zapoznać się z jego statystykami klubowymi. Nie wiem czy to jest już "łabędzi śpiew" czy sztab kadry (bo nie zwalam wszystkiego na 1 trenera) tylko zwyczajnie się pogubił? W ten sposób, to my nigdy nie zbudujemy nowej, liczącej się w Europie reprezentacji. Tak dla porównania, to popatrzmy w jakim wieku zaczynali grać w kadrze w poważnych meczach dzisiejszy wiodący reprezentanci jak: Daszek, Syprzak, Wyszu czy Malcher.
  Nigdy nie myślałem, że to kiedykolwiek napiszę ale chyba powoli zaczynam tracić nadzieję na lepsze czasy dla kadry.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Dokładnie. Byłem zwolennikiem Przybeckiego ale nie wniósł do kadry niczego nowego w sensie zmiany myslenia.
  Co to za różnica czy przegramy z Hiszppanią C -8 czy -16? Dla mnie żadna. Ale gdyby przegrali 18-22 latkowie, to im może warto byłby poświęcać czas i pieniądze, a także atencję kibiców. A powołania takich Krupów? Nic do chłopaka nie mam, ale to jest deprecjacja reprezentacji Polski. Takie powołania nie dają nic - ani na dziś, ani w kontekście przyszłości.
  Gdyby Przybecki powołał kadrę młodzieżową plus kilku bardziej doświaczonych liderów - wówczas moglibyśmy przegrywać nawet -40, ale z myslą, że to kiedyś zaowocuje. A obecna kadra? Nawet jeśli z tą kadrą C Hiszpanii nawiąże walkę, to jakie to będzie miało znaczenie? ŻADNE.
  W obecnej kadrze jest jeden młody gracz, rokujący na duże granie - Moryto. Trochę mało, jak na odmłodzoną ekipę. Zreszta już nie chodzi o rokowanie - tam prawie wcale nie ma młodych zawodników.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Jak? Już teraz Karol wychodzi praktycznie tylko do karnych. LM zweryfikowała go niemiłosiernie, poniżej 40% z gry(faza grupowa). Słaba skuteczność wpływa na zespół. Klub kupuje Kulesza bo widzi, że brakuje zagrożenia z lewego rozegrania. Na prawym gramy kombinacyjnie (Alex). Obecnie jesteśmy zespołem przewidywalnym jak nie ma zagrożenia z drugiej linii. Mecz z PSG to dobrze udowodnił, zacieśnili obronę z Karabaticiem na czele i było po herbacie.
  Karol pewnie może zostać jeszcze rok tylko nie uśmiecha mu się siedzenie na ławie następny sezon. Można jeszcze napisać, że klub źle traktuje Jurkiewicza, bo ten gra tylko w obronie a jego potencjał marnowany jest przez brak gry w ataku, ale każdy widz, że u Kaczki spadła szybkość natomiast fizycznie wygląda dobrze.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Przykro. Jednak faktem jest że od dłuższego czasu Kola gra słabo, czasem wręcz fatalnie. Gdyby nie rzuty karne to i zdobycze bramkowe były by nikłe. Z jednej strony ikona z drugiej każdy widzi co się dzieje na parkiecie. Kola to mądry facet i sam wie co się dzieje. W plotki gazet nie wierzę a decyzja pewnie podjęta już dawno na lini klub - zawodnik i stad transfer Białorusina. Czekamy na oficjalne informacje bo narazie można sobie gdybać.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Tzn jak traktuje? Napisz obszerniej i z sensem. Na razie nic nie potwierdzone, same domysły i plotki.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Nie bronię klubu z Kielc ale nikt nie wie jak naprawdę wszystko wygląda od środka. To wie Karol i kilku ludzi w klubie. To że jakiś pismak coś napisał to nie znaczy że musi być to prawdą. Takie zdanie że Karol chce wypełnić kontrakt to tylko może być wymysł redaktora dla podbicia poczytalnosci tekstu. A prawdy może się dowiemy później albo i nie. Faktem jest że Karol ostatnie miesiące ma słabe, może sam już nie czuje się na siłach na takim poziomie, ma takie prawo. Możemy się jedynie domyślać. Jeśli ma zostać by grzać ławę bądź rzucać karne? Mądry mężczyzna, decyzja nie jest na pewno podjęta na hop siup tylko już dawno przemyślana.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Liga Narodów Kobiet: goniły, goniły i wygrały! Polki lepsze od Włoszek

  Fajna gra, ciekawy mecz i zwycięstwo, które naprawdę cieszy. Fakt, że Włoszki grały 2 czy nawet 3 składem, tego nie umniejsza.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Czy zabraknie, to się jeszcze okaże. Fajnie, że w ogóle wygrały, bo w tie-breaku w pewnym momencie powróciły demony z ubiegłorocznego meczu z Czeszkami, gdy z 8:2 zrobiło się 9:15.
  Oprócz Smarzek i Kąkolewskiej szczególne brawa dla Mędrzyk, to jej serie zagrywek zdezorganizowały grę Włoszek w najważniejszych momentach.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: ze zgliszczy do półfinału. Odrodzenie Gwardii Opole

  Chyba od 2 ligi, powinieneś napisać. Tak, jak musi zacząć każdy nowy klub.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Dobre :). Coś w stylu... przeszliśmy długą drogę, od 1 ligi do półfinału MP, ale to nie my awansowaliśmy ;)

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  O nawet juz nawet zarzad sie wypowiada?

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Dzisiaj nie będzie sensacji Wisła wygra i to zdecydowanie.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Niech oddadza kase zalegla wtedy beda sobie mogli kapac sie w sukcesach a na razie to jest przyklad szemranych interesow na styku biznesu i polityki i cala Polska o tym wie

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  P...nie a nie odrodzenie Liton trafnie to ujął!

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Panie redaktorze trzymajmy się faktów. Obecny klub Gwardia Opole powstał w 2016 roku. Nie ma nic wspólnego z zadłużeniami poprzedniego klubu. Gdyby obecny klub musiał spłacić zadłużenie poprzedniego to tak różowo by nie było. Inne kluby w naszej lidze podjęły się wyzwania i spłaciły lub spłacają długi. W Opolu wystawiono goły tyłek byłym zawodnikom i teraz zbierają tego żniwo w postaci dobrych wyników. Jeżeli ucieczka od spłaty zobowiązań jest nazywana "poukładaniem spraw organizacyjnych" to gratuluję dobrego poczucia humoru. Gwardia Opole podobno wykupiła dziką kartę na grę w lidze, choć nowo powstałe kluby nie mogły się o nią starać w myśl regulaminu. To był największy przekręt ostatnich lat w polskim sporcie, a nie sukces. Chyba, że dla Pana redaktora oszukanie zawodników jest sukcesem. To, że teraz mają wyniki jakie mają jest tylko i wyłącznie zasługą oszukania byłych zawodników i szemranego dostania dzikiej karty.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Gdyby Gwardii udało się awansować kosztem Wisły, byłaby to megasensacja, która jednak wydaje się w obecnej syutacji realna. Mało prawdopodobna, ale jednak realna. Świadomość, że ewentualny finał i srebrny medal, perspektywa gry w lidze mistrzów ciągle brzmi jak abstrakcja. Może to tworzyć dla graczy Gwardii pewną presję, bo dla zawodników i trenera byłby to największy suckces w dotychczasowej (a pewnie i dla większości przyszłej) karierze. Poza tym dla kilku młodszych graczy mogłby to oznaczać potężne rozpędzenie kariery.
  Puki co trzeba jednak powalczyć z ranną Wisłą. Jeszcze Gwardia niczego wielkiego nie osiągnęła. 1/2 to już wynik ponad oczekiwania, ale jednak ciągle żadna sensacja, zważywszy na wyrównany poziom ligi.
  Ja przynajmniej trzymam kciuki w tej rywalizacji za Gwardię. Dla zawodników z Opola i samego klubu byłby to dobry bodziec do rozwoju. A i myślę, że Wiśle przydałby się zimny prysznic w tej trwającej i tak od kilku sezonów stagnacji.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.