Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Fakt jest taki, ze nie wyróżniający się w Vive 37-letni zawodnik w każdym innym zespole Superligi będzie należał do najlepszych zawodników.
  Wniosek jest taki, że nie mamy młodych dobrych zawodników, którzy by nawiązywali czy mogli w przyszłości najbliższej nawiązać do dobrego poziomu reprezentacji sprzed lat.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Mariusz Jurkiewicz nie kończy kariery. Ma oferty z Superligi

  Myślę, że u zawodnika w tym wieku niemałe znaczenie będzie miała odległość do domu. Tak więc, to że zagra w przyszłym sezonie w Wybrzeżu, wydaje się być całkiem prawdopodobne. No ale jak mawiał klasyk, pożyjemy zobaczymy.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Lepiej wydawać kasę na "gwiazdeczki" śpiewające z playbacku...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Gdyby chodziło o ME, to pół biedy, bo wszystkie mecze byłyby dodatkowo dostępne na EHFTV. Niestety IHF jak na razie nie utworzyła podobnego kanału, a skoro w ramach popularyzacji ręcznej zamierza rozszerzyć formułę MŚ do 32 uczestników, to nie zaszkodziłoby pomyśleć i o czymś takim.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  ja się pytam gdzie w tym momencie jest związek piłki ręcznej? Przecież to oni powinni lobbować w TVP na rzecz pokazania tych mistrzostw, ale nie, lepiej nie pokazywać meczy MŚ (czy towarzyskiego z Niemcami) a potem płakać, że dyscyplina się staje coraz mniej popularna. No ciekawe dlaczego...

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Żeby czasem TVP nie wzięło się za naszą ligę. To już w ogóle nie będzie nic do obejrzenia nie wspominając o magazynie

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  I tak to właśnie piłka ręczna schodzi do podziemia. TVP jak TVP, ich prawo wyboru wydawania pieniędzy, czy to jest milion złotych, czy 10 złotych. Można się wkurzać, że wydarzą miliony na sylwestrowy koncert, ale ogląda to parę milionów wyborców. Mistrzostwa w ręczną, kiedy nie gra Polska ogląda pareset, góra parę tysięcy osób z naszej dyscypliny. Rolą ZPRP powinno być jednak lobbowanie, by handball całkiem nie zniknął - by z pareset-paru tysięcy nie zrobiło się zaraz kilkadziesiąt osób a nikt inny nawet przypadkiem tego nie zobaczy. Żeby młode dzieciaki mogły się naoglądać przez 2 tygodnie wielkiej piłki ręcznej.
  Zobaczycie - niestety to jest droga do spadania w dół - reprezentacji, klubów od wielkich jak Vive po małe jak te, których nazw nawet nie znam.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Zostaje VPN i oglądanie na tym Sportdeutschland.TV.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  ARD i ZDF pokazuja mecze Niemcow a EUROSPORT kilka grupowych

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  To że nikt w Polsce nie pokaże tych Mistrzostw to czułem od dawna. Jednak nie chce by TVP przejęło Superligę. Oglądać mecz bez dźwięku to żadna atrakcja a komentarz z TVP to dramat. Mam szacunek do Pana Nowińskiego, znam tego Pana osobiście ale nie da się go słuchać jak i ekipę TVP szczególnie. Mam nadzieję że liga zostanie w NC+. Do Polsatu też nie, nie chcę oglądać meczu od 20stej minuty bo w meczu siatkówki doszło do tie-braka.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Rozumiem że nie grają tam Polacy ale to nie powód by nie obejrzeć tak ważnej imprezy. HAŃBA I WSTYD PANOWIE!

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  W tenisa ziemnego też wczoraj nie grali Polacy ale połowę niedzieli tenis nadawali ?

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Boże, chroń superligę przed tvp!

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Na spory plus bramkarze, ale obrona wcale nie zachwycała, w całym meczu nasi bramkarze obronili kilka akcji sam na sam (błąd obrony i rozgrywający Arabii wjeżdżał w obronę jak w masło, ba nawet kołowy raz tak zrobił). Fakt, że po meczu chwalimy naszych bramkarzy za spektakularne obrony nie napawa optymizmem, obrona po prostu była dziurawa.
  Udało nam się rzucić tylko 27 bramek, bardzo mało biorąc pod uwagę, że Białoruś rzuciła 36, Hiszpanie ponad 40, a przecież Białoruś też jest teraz w przebudowie, oni też nie są w jakimś optymalnym składzie.
  Kowalczyk zagrał bardzo zły mecz, a jednak był o niebo lepszy od Kondriatuka. No szok. To pokazuję jaki mamy ogromny problem na środku rozegrania.
  Na plus Czuwara, Krajek musi się mocno postarać bo jak dla mnie to on już nie jest numerem jeden na lewym skrzydle. Przytuła kolejny dobry mecz, widać że ma potencjał, fajnie rzuca, z dużą swobodą i celnością, ma spory potencjał, bo jak na taki wiek i fatalnych środkowych to zagrał niezły mecz, a to jest sporym osiągnięciem dla bocznego rozgrywającego.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Moze Jan Czuwara trafi do Vive za Siwego. Fajnie gra, powinien otrzymać szanse gry w Kielcach.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Pomyślałeś choć przez chwilę o naszej obronie. Piszesz, że Krajek nie jest numerem jeden. A zastanowiłeś choć przez chwilę ile on wnosi do gry obronnej. Potrafi grać na dwójce, często również wysunięty na jedynce. Oczywiście masz prawo do ocen, ale spokojnie. To raptem jeden turniej. Na pewno cieszy to, że o skrzydła przez najbliższe lata chyba możemy być spokojni.

 • handball Wybrzeże napisał/a komentarz do Turniej w Palencii: teraz młodzież. Wysoka wygrana Polaków z Saudyjczykami

  W większości się z Tobą zgadzam. Widać, że jest sporo nowych zagrywek, które hulają całkiem dokładnie i w dobrym tempie. Niestety często jest problem z wykończeniem. Tu największe pretensje do Przybylskiego i Szczęsnego ale znowu oni dużo dają drużynie w obronie.
  Trzeba wziąć pod uwagę, że brakowało paru mocnych chłopaków: Chrapkowskiego, T. Gębali, Łangowskiego, Paczkowskiego, Krajewskiego, Daszka, Walczaka, Potocznego, a dalszej perspektywie jeszcze Morawskiego, Majdzińskiego czy Bąka. No to jest 11 nazwisk, więc trzeba to mieć na uwadze!
  Mam teraz pewne spostrzeżenie, co do naszego największego problemu tj. środka rozegrania. Panowie czas uderzyć z główki w ścianę i powiedzieć sobie prawdę w oczy tj. szału tu nie będzie i to niezależnie ile damy szans dotychczas sprawdzanym. Bez znaczenia, kto będzie rozgrywał, czy to będzie Potoczny, Pilitowski, Kondratiuk, Makowiejew, Kowalczyk, to szału nie będzie. Każdy z nich ma pewne możliwości ale też ograniczenia i to wszyscy dobrze wiemy. Żaden z tych zawodników, nie zapewni nam poziomu gry chociażby Dimy Nikulenkowa. Nie ma innego wyjścia, tylko już dziś trzeba szukać nowego zawodnika i tu moja uwaga, bo jest taki gość w tej kadrze. Mianowicie, ja już dziś bym na środku próbował Olejniczaka ! Chłopak ma świetną motorykę, ma przegląd pola, brakuje mu gry, doświadczenia, cwaniactwa itd. Zaryzykujmy z nim, uważam że warto. Na lewej połówce, gdy wrócą wszyscy kontuzjowani będzie mega ciasno, a chłopak znowu będzie grzał ławę albo będzie poza składem. Nie czekajmy, aż będzie młodym obiecującym 25-latkiem bez doświadczenia. Wiem, że jest jeszcze bardzo młody i dużo ryzykujemy ale powoli można go sprawdzać w towarzyskich gierkach i powoli przestawiać go z lewej połówki, bo tam nie jest źle i mamy kilku kandydatów do gry. To środek potrzebuje pilnego wsparcia.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Odnosząc się do niektórych komentarzy pod artykułami dotyczącymi poprzednich spotkań - trzeba być ignorantem żeby napisać, że drużyna nie zaczęła grać lepiej.
  W końcu jest jakiś postęp, gra z kołem, parę finezyjnych, ładnych dla wrzutek, szybka gra skrzydłowych. Kto wypadł na + nie ma sensu po raz kolejny pisać, natomiast środek to dalej melodia przyszłości. Na papierze ta drużyna na prawdę wygląda nieźle, Vive, Wisła, Barcelona, Motor(Veszprem), Magdeburg, bardzo solidni bramkarze, ale tu jest potrzebny jakiś mózg drużyny na już.

  e:
  I jeszcze trener Przybecki, nie rozumiem jego decyzji coraz częściej. Arek Moryto jest chyba jednym z ostatnich, który musi udowadniać przydatność w kadrze a facet go chyba próbuje zajechać. Czuwara świetnie wypada z Hiszpanią, z Arabią widać że również utrzymuje poziom, mógłby wpuścić Jaroszewicza wcześniej, niech się chłopak ogrywa. Wypada Bąk, awaryjnie dowołany zostaje Szpera a selekcjoner Adamczyka wprowadza chyba na 2 minuty bodajże na całe 3 mecze?

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  To nie znaczy wcale, że nie będzie dobrym prezydentem miasta Kielce.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  A (...)j mnie obchodzi, jak go oceniasz, jako trenera .

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Z jednej strony dziwię się, że miałeś czelność nazwać"półniemcem" obywatela polskiego i jednego z najwybitniejszych polskich sportowców, który dał polskiej piłce ręcznej największe sukcesy w historii .
  Z drugiej strony przynależność do szczujni politycznej do czegoś zobowiązuje, prawda? A anonimowo stać każdego trolla na każdą podłość.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Niezorientowanym przypomnę, że Wenta miał już 35 lat, gdy przyjął obywatelstwo niemieckie, które pozwoliło mu na spełnienie jego wielkiego marzenia - występ na Igrzyskach Olimpijskich. Było to w 2000 w Sydney, miał wtedy 39 lat a jednak był tak dobry, ze dostał miejsce w reprezentacji (zajęła 5. miejsce). Wystąpił też dzięki temu w finałach mistrzostw świata (1999), mistrzostw Europy (1998 – brązowy medal, 2000). Z polską reprezentacją nie miał takich szans, bo brakowało w niej zawodników tak dobrych jak on sam . Ówczesnnym trenerom i sztabowi również brakowało odpowiednich szlifów.
  Warto wiedzieć, że Wenta postawił warunek NIemcom, że nie wystąpi w spotkaniach przeciwko Polsce. Hymnu niemieckiego także nie śpiewał.

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Zanim 35-letni Wenta został reprezentantem Niemiec, wcześniej w swoich najlepszych latach dał z siebie jako zawodnik wszystko, co miał najlepszego reprezentacji Polski.
  Dla Polski grał przez 14 lat. Wystąpił w ponad 190 meczach. Zdobył dla Polski ponad 760 bramek.
  Wenta jako zawodnik walnie przyczynił się do dwukrotnego awansu Polski na mistrzostwa świata. Niestety nie mógł wystąpić na olimpiadzie. Z udziału i IO w Los Angeles (1984) Polska na żądanie polityczne ZSRR musiała zrezygnować. Na następne igrzyska (Seul 1988) reprezentacja nie zdołała się zakwalifikować.
  Po latach Wenta ponownie dał z siebie wszystko, co najlepsze jako wybitny trener.
  Czterokrotnie awansował z reprezentacją Polski do finałów mistrzostw Europy , trzykrotnie do mistrzostw świata.To z Wentą Polska zajęła najwyższe miejsca w historii polskiego hanballu w ME (4.te) a jeszcze lepsze na mistrzostwach świata (srebrny medal w 2007, brąz w 2009).

 • handball Wybrzeże lubi Komentarz

  Najpierw zawodnik, następnie trener a teraz prezydent Miasta Kielce,
  czyli...
  uczenie się umiejętności zarządzania dużym podmiotem.
  A może to droga do.. profesjonalnego prezesowania związkowi = zprp.pl
  za 5lat.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.