Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mirosław Dunst napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na Pomorzu morduje się ludzi z policjantami, prokuratorami, sędziami, lekarzami, budżetowka a także wieloma znanymi i wplywowymi ludźmi. Na te potrzeby preparujesz się dokumenty, dokonuje przestępstw a także dalej zabija. Ofiarami są dzieci i uczciwi obywatele którzy są świadkami lub ofiarami. Na to wszystko pozwala się w demokracji. To wszystko wspiera demokratyczny rząd. To wszystko odbywa się pod osłona policji, prokuratorow i sedziow. Jesteśmy w Unii a korupcja i przestępczość zorganizowana przejęła całe Pomorze. Możliwe że cała Polske. Takie historie ustawia się w "państwie prawa" a chciałbym usłyszeć przykład kiedy Iran ugial się pod naciskiem kogokolwiek z zewnątrz.
  Mirosław Dunst
  Spartan Warriors Complete Competence
  Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
  Śladami pedofili
  Polska Polityka. Czas na normalność
  Kiedy ruchasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.

 • Mirosław Dunst napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na terenie Gimnazjum nr 2 w Gdańsku dokonywano przestępstw przeciwko dzieciom i ich ojcom. Ustawiano pobicia dzieci, zabójstwa, znęcanie się, kradzieże z semeko i budżetowka oraz zboczencami. Na terenie tego Gimnazjum działali strażnicy więzienna i to najprawdopodobniej ich pałka teleskopowa miała służyć do wspomagania przestępstw zboczencow. Ta Pomorska grupa zwyrodnialcow do przestępstw używa tabletki gwałtu, psychotropy, narkotyki i trucizny. Na te potrzeby spreparowano i sfałszowano tysiące dokumentów przeciwko nauczycielowi, trenerowi oraz sportowcowi a także na inne potrzeby mafi budżetowej. Jaki udział w przestepczym procederze budzetowki z semeko i zboczencami mieli strażnicy więzienni? Może "samobójstwa" to ich znak firmowy? Zabójstwo Prezydenta jakimś dziwnym trafem jest tak mocno powiązane z tą sprawą że nie mogło być popełnione z innego powodu. Na Pomorzu cuchnie w budzetowce takim gownem że afera podkarpacka może być przy tym delikatna sprawa a ja mam na większość działań korupcyjno przestępczo pedofilskiej organizacji dowody.
  Mirosław Dunst
  Spartan Warriors Complete Competence
  Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
  Śladami pedofili
  Polska Polityka. Czas na normalność
  Kiedy ruc*asz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.

 • Mirosław Dunst napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie nazwałbym tej prezydentury jako fenomenalna. Faktycznie jest wykonawca woli Pana Kaczyńskiego. PiS zrobił dużo dobrego w postaci 500 plus a zarazem wiele złego. Język nienawiści nie przystoi ludziom którzy reprezentują kraj, podobno religie i wartości rodzinne. Prezydent musi być przedstawicielem wszystkich Polaków. Jeżeli ktoś łamie prawo to ma od tego narzędzia a nie nawołuje do nienawiści i odczlowiecza środowisko. Polska musi przec do przodu z mądrym i uczciwym przywódca. Od lat w Polsce jest korupcja i przestępcze środowisko powiązane z władza. Niestety za PiSu to się również nie zmieniło a tego chcą obywatele. Wynik pokazał że pomimo dodatków i podwyżek najniższej pensji i w budzetowce nadal źle się dzieje w Polsce. Niestety przestępcy również weszli w obecne układy a to źle że polityka na każdym szczeblu i budżetowka dokonuje przestępstw na potrzeby swoich lub wpływowych środowisk. Dlatego Prezydent może się cieszyć ale musi mieć świadomość że w Polsce nadal dzieje się źle a to oznacza że polityka nie jest odpowiednia i należy ją poprawić dla funkcjonowania społeczeństwa oraz przyszłości państwa.
  Mirosław Dunst
  Spartan Warriors Complete Competence
  Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
  Śladami pedofili
  Polska Polityka. Czas na normalność
  Kiedy ruchasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.