Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Da Mian

  Krosno bedzie dalej robic swoje i lac cala reszte

 • Da Mian

  Kto mysli ze byl ustawka niech siw puknie w leb. Krosno nie potrafi jezdzic na betonie gdanski tor od lat to beton. Beton byl w krosnie tydzien temu sami zawodnicy mowili o tymi dlatego tez plecy. Pogoda zrobila swoje i pomogla gdanskowi w wygranych.

 • Da Mian napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Kompromitacja i apatia. Upokorzenie już na starcie (komentarz)

  Nawet szwedzkie media sie smieja Lewandowski jest ale nie ma kto mu pilki nagrac bo to nie ten poziom. tam sie gra szybko dokladnie z taktyka . a nie na pale w srodek pola karnego. tyle

 • Da Mian napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Kompromitacja i apatia. Upokorzenie już na starcie (komentarz)

  @henryabor: Sam Lewandowski meczu nie wygra. Tym bardziej ze go kryja . To jest typowy napastnik snajper on ma dostac dobra pilke i walic w bramke . A kto ma mu nagrac ta piłke? to nie bayern ze graja na jeden kontakt ze jest szybka akcja skrzydlowy kiwnie jendego albo 2 i szuka napastnika. a u nas ktos zrobi solowa akcje z kiwka i dobrym podaniem . SLOWAK pokazal dwoch jednym zwodem wejscie do srodka nie musial szukac napastnika. a granie na pale i dorzucanie pilki w srodek pola karnego ze moze ktos akurat z naszych dojdzie i trafi. ZENADA i GRANIE JEDNYM NAPATSNIKIEM OD LAT TA SAMA HISTORIA I TO SAMO Go..... mozna na hiszpanie a nie na slowacjie . dziekuje pozdrawiam.

 • Da Mian napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Kompromitacja i apatia. Upokorzenie już na starcie (komentarz)

  Sam Lewandowski meczu nie wygra. Tym bardziej ze go kryja . To jest typowy napastnik snajper on ma dostac dobra pilke i walic w bramke . A kto ma mu nagrac ta piłke? to nie bayern ze graja na jeden kontakt ze jest szybka akcja skrzydlowy kiwnie jendego albo 2 i szuka napastnika. a u nas ktos zrobi solowa akcje z kiwka i dobrym podaniem . SLOWAK pokazal dwoch jednym zwodem wejscie do srodka nie musial szukac napastnika. a granie na pale i dorzucanie pilki w srodek pola karnego ze moze ktos akurat z naszych dojdzie i trafi. ZENADA i GRANIE JEDNYM NAPATSNIKIEM OD LAT TA SAMA HISTORIA I TO SAMO Go..... mozna na hiszpanie a nie na slowacjie . dziekuje pozdrawiam.

 • Da Mian napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Znów jednym napastnikiem chcą grać mamy grać ofensywnie a nie jak zwykle z jednym atakującym przykryją lewego i po meczu. To my jesteśmy faworytami to my mamy atakować nie grać na pół gwizdka żeby tylko nie stracić.

 • Da Mian napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zakrzepica porobiły się zakrzepy dużo ciśnienie krwi przy takim wysiłku zakrzepy się poodrywaly i się zrobił zator na żyle. Taka moja opinia.

 • Da Mian

  Poświęć tyle godzin treningu diety wyrzeczenia pozniej oceniaj Lewandowskiego. Ma pieniądze które zarobił z mądra głową i ambicjami a to jeździ po ulicach Ferrari. Gdybyś miał tyle byś nie jeździł swoim oszczanym fiatem.

 • Da Mian napisał/a komentarz do ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  nie lubie bydgoszczy ale 41 49 bedzie jak nie wiecej rybnik slabnie!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.