PeterPan20 - komentarze

 • PeterPan20 napisał/a komentarz do Śmiała teza Marka Saganowskiego. "Dziś mogę to powiedzieć"

  "Brzęczek wszedłby z grupy". Kolejny kolega brzęczyszczykiewicza, który chce zaistnieć.
  Wszyscy pamiętamy kadrę brzęczyszczykiewicza jak grała w Lidze Narodów. Grała to za dużo powiedziane. Słaniała się udając ,że grają.
  Skoro tam nie daliśmy rady to na jakiej podstawie Saganowski twierdzi że Brzęczek wyszedłby z grupy? Co nagła metamorfoza przed Euro? Kolejny cud nad Wisłą?
  Banda żenujących ekspertów, co drugi to mądry w swoich wywodach.
  Na moje zostawić Sousę i rozliczyć po eliminacjach do MŚ. żadnych nerwowych ruchów. U nas najlepiej to zwalniać trenerów.
  A to że jesteśmy "piłkarskimi debilami" cyt. Trenera Kotasa, wiadomo od dawna. debile i pseudofachowcy obraz polskiej kopanej.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Krośnie niejedna drużyna zostawi jeszcze pkt. To silna ekipa ale przyjdą mecze wyjazdowe i wtedy zobaczymy, bo Ostrów przegrał frajersko i to się im śni po nocach.
  Z kolei Polonia jest bardzo nierówna.
  Niepokoi mnie sytuacja juniorów Polonii. Bartoch przychodził do b-szczy z Piły jako perspektywiczny junior ,a tymczasem idzie w dół. Błazykowski powinien sobie dać spokój
  Czy ktoś w tym klubie zajmuje się o opiekuje tymi chłopakami, bo jak słyszę o pomocy Tomka Golloba to sorry ale...... nie kupuje tego. Przyjemskiego wyczekuje się jak Andersa na białym koniu ale to jeszcze dzieciak 16letni nie wymagajmy wiele od niego ,bo presja wielka a może zaszkodzić. • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sranie w banie

 • PeterPan20 napisał/a komentarz do Żużel. Czy to koniec Antonio Lindbaecka w żużlu na najwyższym poziomie?

  Antonio już od paru sezonów idzie w dół. Nie jest dla mnie zaskoczeniem ,że zejdzie o poziom niżej.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ewidentnie I liga to za wysokie progi dla Kamila. Niemiłosiernie męczył się w tych niewielu biegach. Zbyt pasywny i statyczny. Problemy sprzętowe. Rok raczej stracony.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę że pewne osoby winny przeprosić na SF Kanclerza, za plucie i jechanie ordynarnie po nim w trakcie sezonu. Osobiście nie jestem jego sympatykiem. Facet popełnił błędy i było ich sporo, jednak nie robi ich ten kto nie pracuje. Wiedział do końca co robi, kontraktując Zengiego chociaż nie brakowalo głosów ,że to pudło stawiać na człowieka, który nie jeździł szmat czasu.Myślę że Kanclerz miał i ma farta. Pytanie tylko czy wyciągnięte zostaną przez niego wnioski po sezonie. Miłe by było usunięcie z parkingu tych wszystkich kierowników z rodzinki i zatrudnienie kompetentnego człowieka, bo Tomkowi dajmy spokój ,niech skupia się na walce o zdrowie. Dzisiaj Jerzy Kanclerz może chodzić z podniesionym czołem bo zadanie zostało wykonane, klub się utrzymał. Hejterzy zamknęli pyski. Kanclerz buduje szybko drużynę na 2021 i zatrzymał dwóch podstawowych zawodników. Powtarzam, Kanclerz mimo głupich błędów wie co robi i ma przy tym cholernego farta, a chyba to jest najważniejsze w tej profesji.
  Podziękujmy człowiekowi za sukces ,a jeżeli nie chcemy to przynajmniej nie heytujmy , bo to k...wa najlepiej w tym kraju chyba umiemy.
  Pozdro GKM.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja mimo wszystko nie kręciłbym za dużo tym składem. Dołożyłbym oczywiście na stałe Zengiego i zostawił mimo wszystko Kaia.
  Plus oczywiscie jakiś Polak tj.Buczek lub Musielak. Juniorka wiadomo Nikodem oraz Wiktor.
  Podsumowując: Lyager, Zengi, Bellego, Kai, Buczek/Musielak, bartoch i Przyjemski no i rezerwa do obsadzenia.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poczekajmy aż przyjdzie rasowy przeciwnik nie ujmując Finom.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest jeszcze 2 liga aby się odbudować.

 • PeterPan20 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinien pograć jeszcze w pucharach z Lechem